• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    SAPPY
    SAPPY --- ---
    !!!! Hledá se domov pro 7letého žlutého labradorského retrívra bez PP. Bóďa (Bohouš) je zvyklý být v domě s možností výběhu na zahradu. Je poslušný, na svůj věk má spoustu elánu, miluje vodu a procházky do přírody. Je pravidelně očkovaný, odčervený a má čip, není kastrovaný. Bohužel má epilepsii a musí brát léky, i přesto má občas záchvaty. Momentálně má nadváhu, kterou je potřeba zredukovat. Zemřela mu panička, proto hledáme nového milujícího páníka. SPĚCHÁ!!!! okr. Rakovník

    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    CAMELLA: joaha, ja to nesrolovala dolu, tak to se omlouvam a beru zpet!
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    SAPPY: a proc prodavas v podstate nefunkni vec za stejnou cenu jako fungl novou? :-D
    SAPPY
    SAPPY --- ---
    prodám postroj na psa (největší velikost), my měli na labradora.. je to konkrétně tento http://www.exo-eko.cz/Nylonove-postroje-pro-psy/Red-Dingo-postroj-Pawprints-Red
    jediná vada je, že nám praskla jedna ta plastová spona (průvlek), takže je momentálně postroj nepoužitelný.. pes si zvykl chodit s obojkem, takže jsme opravu už neřešili.. možnost je sehnat sponu nebo přišít natvrdo bez spon..
    stav je pěkný, cena 200+pošta
    MODERATRIX
    MODERATRIX --- ---
    Ahoj, jedeme s manželem na dva týdny na dovolenou a sháníme nějaký dobrý psí hotel v okolí Phy, prosím, nemáte někdo tip? Nebo i na někoho, kdo má rád pejsky a pohlídal by naši fenku? Je moc hodná, nekonfliktní, má ráda lidi i psy...

    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    Ahoj, prodam uplne novou bezpecnostni sit na balkon/do okna pro kocky - 2x1,5m, cena 200CZK.

    SNIEGOROZCKA
    SNIEGOROZCKA --- ---
    Ahoj, omlouvam se za OT ale potrebuju pomoct s vyzkumem k BP - pokud primo vase fena nebo nekoho z okoli prodelala pyometru (zanet delohy) prosim o vyplneni ci preposlani dotazniku - http://www.anasurvey.com/survey/d/N9M6Q8Q3A8Y1F3F1Z, diky moc
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    neměl by někdo zbytek Surolanu na zánět uší? Dnes jsem na veterině tvrdila, jak mám doma dvě lahvičky a doma sem zjistila, že jsou to jiné kapky do uší a Surolanu mám už jen zbytek. Můžu vyměnit za jiné načaté léky:-)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    jo aha)
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    ENKATT: nemelo. Ale draha sestra, ni chce vratit zver. a do garzonky se dvema detma uz je to non--sense. ale mam to vyresene kamarad dlouholety chovatel s CHS pohlida:ú
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MONJIE: muzu se zeptat? moc morcatum nerozumim, ale morce prece potrebuje jen klec a malo mista, proc by tehotenstvi a maly byt meli vadit?
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    prodám zavěsný pelíšek na topení, modrá barva.. milovníci koček určo budou vědět o co jde.. je to uplně nové - nechtěj mi v tom spát.. pc 370,-.. za 250,-
    SAPPY
    SAPPY --- ---
    Sháním dobrou duši, která by jela v nejbližší době trasu Brno-Praha (nejpozději do 12.12.). Jde o přepravu vymazleného potkana k novému majiteli. Za příspěvek na benzín nebo dle dohody. Děkuji za případné nabídky. Kontaktovat na cinnamoon@centrum.cz
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    LENKA666: jakože si kočičk zbylejch 15let bude pamatovat a mít hezou vzpomínku,že jednou byla maminka?
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    LENKA666: v klidu, jen doufam, ze mas zajemce na vsechna kotata,ktera z toho muzou vzniknout
    LENKA666
    LENKA666 --- ---
    TILLIT: vidim že tohle neni správný místo kde najít pro toto pochopení... Pardon, ale já to přemnožení právě ovlivňuji, protže kdybych se o tu svou kočku nestarala jak starám, tak už má kotat 20. Ale já jí hledám ženicha jen pro jednou, nenechám ji sprsknout na ulici s kdekym a kdykoli se ji zachce.. Chápu vás ale, já zvířata miluju, možná až moc a to je ta chyba (jinak bych ji uz davno vykastrovala). Víc už tyhle připomínky komentovat nebudu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam