• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    Toto je klub, kde můžete vkládat inzeráty, které se týkají POUZE:
    - zvířátek
    - vašich služeb pro zvířecí páníčky
    - chovatelských potřeb a všeho, co je třeba pro spokojenost mazlíčků...
    Toto není poradna!!
  • PROSÍM VYVARUJTE SE NEGATIVNÍCH REAKCÍ NA INZERÁTY OSTATNÍCH - ŘEŠTE TO V POŠTĚ
  • Je zakázáno vkládat pochybné inzeráty typu : "Labradorské fence se narodilo 15 štěňat, bohužel je nemůže všechny uživit, proto si prosím kupte štěňátko, jinak ho utopíme" .. tudíž žádný SPAM.. třeba se koukněte na tenhle příklad...
  • rozbalit záhlaví
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    DIVER: ber ho domu, lepsi kdyz dostane sanci, znam kocvky, co potkany uplne ok tolerujou.
    DIVER
    DIVER --- ---
    hele, lidi, nechcete nekdo krasnyho bilyho potkana s cervenyma ocickama? :)

    ja mu chci pomoct. nekdo ho nejspis vyhodil na mraz a uz par dni bydli u kontejneru na tridenej odpad v radotine (praha). prezil i ty desny mrazy ted. nekdo mu tam hodil a vystlal papirovou krabici a sem tam mu tam lidi hodi kurku. ja jsem mu dneska dal kocici granule.

    ale je to u silnice. bud ho neco prejede nebo ho sejme pes.

    ja sam mam kocky a nevim, jestli by si s nim rozumely :)
    MANMOLO
    MANMOLO --- ---
    Velká klec pro hlodavce+plastové pítko 500ml+05kg krmení pro hlodavce 250cz
    SNELA
    SNELA --- ---
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    ahoj vespolek,

    nabizime k odberu male potkanky, aktualne maji 5 tydnu, je jich 14 (10 holek a 4 kluci). Je to bila laboratorni varianta. Preferovali bychom, kdyby si zajemce vzal 2, at jednomu neni smutno... pripadne i jednoho, pokud uz doma nejake mate.

    Samozrejme zadarmo.

    P.S. stala se nehoda, nejsme mnozitele :)
    YELLENKA
    YELLENKA --- ---
    Koupím samičku papouška zpěvavého do páru jako kamarádku (klidně i od chovatele). Arnie říkal, že už nechce být sám :) Praha. Díky
    TEREZSKA
    TEREZSKA --- ---
    Koupím klec/e - rozměr vhodný pro dvě morčata.Nejlépe Ostrava a okolí.
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    Prodám kočičí závěsné odpočívadlo na topení, barva - tmavě modrá, cena: 150,-
    http://profizoo.cz/eshop/234/3142/odpo-vadlo-na-topen-modr-
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    Látková přepravka na kočky Tommi London
    Jako nová, moc pěkná a použitá asi 2x jednou kočkou. Dostali jsme pro útulek, ale nelze ji desinfikovat a proto je pro nás nepoužitelná. Vyměním za konzervy/vaničky Dein Bestes v odpovídajícím množství nebo za kvalitní granule. Původní cena cca 300 kč. Praha Anděl a centrum
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    DUIOME: no tak to je síla... další pes kterej doplatil na pořízení dítěte :-/
    DUIOME
    DUIOME --- ---
    Haf! Jmenuju se Laura, jsem dvouletá fenka z hlavního města, moje máma je z plemene malých Munsterlandských ohařů a můj táta byl flekatej Pointr,po něm sem zdědila parádní černobílou krátkou srst, jinak sem celá máma.
    Ráda bych našla páníčka, který na mě bude mít dost času,bude se mnou běhat venku a nejlíp, kdyby měl zahradu a baráček, kterej bych mohla hlídat. Umím všechny základní povely, a někdy i packu podám, ale po pravdě sem trošku rapl, hrozně se bojim aut a štěkám, proto musim ve mestě chodit na vodítku. Co si moji páníčci přivezli domů mimino, už to není ono, chtěla bych mít páníčka jenom pro sebe.

    Chcete mě?:)

    kontakt: Terka Rumlenová - rumlenova@obalkapraha.cz - +420 731 947 116

    p.s. Jsem zdravá, očkovaná, přihlášená na vesnici na moravě (180.- kč/rok)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam