• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tohle bude ještě napínavé :)
    Audit k Babišovi dostala i Praha. A chce do vládního mlčení hodit vidle - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/domaci/clanek/audit-k-babisovi-dostala-i-praha-chce-ho-zverejnit-40305781
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    Jednani jsou neverejna, takze dopis neukazeme, ale do medii klidne pustime, co uzname za vhodny... dobre to tam vede, chlapec :-) Proste nam verte :D
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/kamery-face-recognition-rozpoznavani-osob_1912011258_cib
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: tve pochybeni bylo mimo jine v tom, zes nezvladl moderovat ad-hominem vypady nekterych jedincu (ban od tebe nedostali nikdy)... tak at ted nefnukaji, ze dotycne individua mam ja sam v ignore... ;-) Ostatne je svobodna vule kazdeho jednotlivce danou funkci pouzit a byt usetren mych nazoru, kdyz je tak obtezuji :-)
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    XCHAOS: No a? Koho zajímá co ten pomatený trouba bude hlásit? (pominu-li, že díky jeho DI politice je cenzor numero uno právě on).
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    OMNIHASH: nemá to řešení. Když mu dám R/O jsem zlý cenzor a omezuju svobodu Internetů...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Chápu to dobře, že se tu jede metadiskuze o pirátským fóru a diskusích na něm mezi Danýskem a posledním aktuálně neignorovaným kolemjdoucím?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Meanwhile in Vancouver
    Vancouver hikes empty homes tax by 25 per cent | Vancouver Sun
    https://vancouversun.com/news/local-news/vancouver-hikes-empty-homes-tax-by-25-per-cent
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Prošla změna zákona upravující pravidla pro taxíky, Uber a další:
    Poslanci schválili revoluci pro taxislužbu. Piráti změnu vítají, upozorňují ale na rizika
    https://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/nova-pravidla-pro-taxisluzby.html
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    DRZEEF: třeba voliči vnímají toto "Pirátka Krausová po utajené schůzce rezignovala na post šéfky klubu" .)
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
    Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku… oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...
    COLON
    COLON --- ---
    DANYSEK: meritum věci je hned v první větě mojí odpovědi a jakákoli seriózní debata s tebou pozbývá smyslu z důvodu uvedeného v závorce na nástěnce. To jen ty máš neustále potřebu na jakoukoli otázku nebo odpověď reagovat něčím co sis úplně vymyslel nebo nesmyslně vyvozuješ :) Já sem naprosto srovnanej s tím, že to celý někdo vymaže, protože hodnotu to opravdu nemá. Jen mě zajímalo, jestli je něco konkrétního v tom, jak každé zmínce o Pirátech nutně potřebuješ dát negativní konotaci. A OK, nic konkrétního v tom není, dobré vědět.
    COLON
    COLON --- ---
    DANYSEK: ale di ty brepto...kvůli penězům přece! Tebe by platili zlatem a určitě i nějaký ten korunovační klenot by přihodili...
    COLON
    COLON --- ---
    DANYSEK: ou promiň, zase si mě dostal. Psal jsem sice dělat poradce, ale ty čteš mezi řádky a vidíš tam - jsi jeho volič a sympatizant. Moje chyba, omlouvám se...
    COLON
    COLON --- ---
    DANYSEK: ano, to jsou zcela evidentně naprosto srovnatelné případy - vidím, že jsi i vynikající rešeršista - není to škoda takovýmto impozantním skillsetem plýtvat jen tak na nyxu? Myslím, že jako poradce prezidenta by tě brali hned. Slyšel jsem, že jeden odborník se jim ztratil někde v Číně, takže by mohli doplnit stav :)
    COLON
    COLON --- ---
    DANYSEK: Aha, tak já už to chápu. Proto tě tak rozohnili ty odměny poradců, protože si někde zjistil, že si tě evidují v nějakém seznamu jako "DANYSEK-NYX - poradce a odborník na všechno, hlavně na scaling - odměny: 0,-"
    COLON
    COLON --- ---
    DANYSEK: připomínáš mi paní na finančním úřadě při kontrole mojí firmy, co se tak dlouho hrabala v té hromadě šanonů co jsem jí tam přivez až po několika hodinách vytáhla nějakou transakci ke které nenašla doklad asi za litr a vítězoslavně mi hlásila "máme problém". Od té chvíle jsem pro ni byl renegát co okrádá stát a kdyby měla nekonečno času, tak by určitě nějaké další pochybení našla - pán si tady hraje na slušňáka, usmívá se, ale je to zloděj a určitě i lhář a kdovíco má všechno na svědomí...
    COLON
    COLON --- ---
    DANYSEK: A samozřejmě se tak děje potutelně a nedemokraticky - členy objíždějí bavoráky se zatmavenými skly a v konspiračních bytech se předávají igelitky s neznámým obsahem. Nebo co je tak šokujícího na tom, že se vede otevřená diskuze nad tématy na které mají různí lidé různé názory? To že někdo zjistí, že né vše co se "z venku" mohlo zdát funkční, je v praxi neefektivní a proto naprosto demokraticky a transparentně otevře na to téma diskuzi je přesně špatně v čem? Ale jako jo, si prostě dobrej - cokoli si přečteš, tak je ti hned všechno jasný, všem vidíš do hlavy, víš co jak mysleli a jaký je záměr - naprosto kompetentně se okamžitě v dané situaci orientuješ a máš na ni to nejlepší řešení - klobouk dolů. Pro tebe to pirátský fórum musí být mana nebeská - tolik podnětů a situací na které si můžeš udělat okamžitě názor a tak erudovaně je komentovat...
    COLON
    COLON --- ---
    DANYSEK: no to věřím, že z toho se s Ufem budíte na mokrým prostěradle dodneška. Hlavně ten pocit, že ještě za 5 let půjde jakákoli diskuze o Pirátech ukončit větou "To tenkrát jak ten Michálek s tou Krausovou..."
    COLON
    COLON --- ---
    DANYSEK: no to jsou právě ty konstrukce ve tvojí hlavě. Nikde jsem nepsal o tom, že nýmandem ze skladu myslím tebe. Stejně tak nepíšu o tom, že každý kdo dělá ve skladu za kilo na hodinu je nýmad. Uváděl jsem to jako příklad někoho komu může vadit informace, že někdo za odbornou práci bere adekvátní odměnu. Divím se, že někdo s podobným problémem porozumění psanému textu dělá jakékoliv závěry z novinových článků. No vlastně se nedivím...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    COLON: kilo za hodinu fakt neberu, mas spatny odhad, to budes muset hodne pritlacit :-) Akorat jsi taky uz zapomel, ze presne jako ti nymandi ze skladu, co berou kilo za hodinu se Pirati projevovali.
    Investigativni cinnost prenecham novinarum. Ostatne i sdeleni, ze magistrat prijmy onech poradcu na zivnostak nezverejnuje je zajimava informace. Presne to v minulosti i Piratum vadilo - a nyni se chovaji stejne. Ale chapu, kdyz to udela "kamarad", tak to co driv vadilo najednou uz nevadi :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam