• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    SINDA
    SINDA --- ---
    TOPka ten Michálkem vysněný zánik rozhodně nedá zadarmo. Vy nám Kalouska, my Vám Hřiba! :-)
    https://zpravy.aktualne.cz/...ril-neduveru-primatoru-hribovi-nep/r~a8416c2a1ac911ea88f50cc47ab5f122/
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    Jestli máš problém, napiš do pošty
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    LINKOS: REDGUY to potřebuje opakovat?
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    REDGUY: jak jsem psal na začátku, dotazy zodpovím v poště
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    REDGUY: Ono nevadí, že tu diskutují příznivci i odpůrci Pirátů.
    Ale přece jen to má své limity - tohle duo tu za posledních pár let dokázalo plánovitě rozbít jakoukoliv normální diskuzi.
    Takže se z toho snad teď už stane normální diskuzní fórum.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    REDGUY: Ono to není o ignore, ale o doubleignore. Což samozřejmě víš, ale prostě chceš rozjet trapnou tirádu a remcat a remcat, tak pokračuj, nenech se vyrušovat, nebudu ti to kazit. Jen to zkus bez toho přehnaně očividného slippery slope.
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    REDGUY: tak to, že si dal ty s ním debatovali do doubleignore je primární důvod, samozřejmě to není jedinej důvod za co si můžou lidi vysloužil ban, nebo v tomto případě smazání
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    CAIDEL:
    LINKOS: Hele, to ze nekdo ma nekoho v ignore je zjevne jen zaminka. Muzu mit ignore uplne prazdnej a proste nebudu reagovat na zpravy. Presne stejnej vysledek. Budes banovat i ty lidi, co proste neodpovidaji na zpravy? Tezko. Bud proste napis, ze je banujes/mazes protoze nevedou konstruktivni debatu (coz je tvoje plny pravo a nereknu ani slovo), nebo nech bejt. Zaminky typu "maji nekoho v ignorelistu" jsou nedustojny, presne proto, ze to jso ciste jen zaminky. Chces "slusnou a rozumnou" diskusi? Mej odvahu ji moderovat bez podobnejch berlicek. Protoze kdyz to nedelas, tak hnedka narazis na problemy "a budes mazat i lidi, co sice nemaj ignore, ale neodpovidaji" nebo "a budes mazat XChaose, kterej sice je na tvoji strane, ale ma redguye v ignorelistu, takze se o nem vlastne da rict to samy, co o Danyskovi"
    Neberu ti pravo moderovat diskusi. Jen se smeju tomu, ze to schovavas za "ma nekoho v ignorelistu".
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CAIDEL: nechci řešit vaše problémy, jen do nich šťourat, hm
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    PALEONTOLOG: Tak mu domluv. Iniciativě se meze nekladou.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    REDGUY: Jojo, a tak vůbec. A protože bylo od začátku naprosto jasné, že přesně o tohle ti jde, dosáhl jsi svého a máme hotovo, já v diskuzi na toto téma nepokračuji.

    Mimochodem, spíš se zaměř na obecné nadřazené pravidlo pro politické diskuze: rozumně a slušně se diskutuje pouze s tím, kdo sám diskutuje rozumně a slušně. Jakmile někdo sám začne používat ignore, nemůže se divit, že bude sám ignorován. Jejich volba.
    (analogicky: protidemokratickým stranám se prostě v médiích prostor dávat nemá ani v demokracii, neboť to pak vede přímo k její dekonstrukci).
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LINKOS: já bych domluvil tomu druhýmu, co může mazat :-)
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    PALEONTOLOG: protože jediny kdo může dát RO na nyxu dva roky nebyl a druhý co může mazat si myslí, že trollům domluví. Tak teď mám možnost s tím dělat aspoň něco
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LINKOS: je to o moderování, nechat je řádit, milostivě neudělit ro a pak vydírat skrz DI, nechápu to od zacatku
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    REDGUY: tak je to namířeno především proti nim, kvůli tomu co tu předvedli, teoreticky pokud by se tak choval někdo další, budu jednat podobně.
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    PALEONTOLOG: tak po tom co si dali do ignore všechny co si dovolili s nimi diskutovat, krom Xchaos, si to zaslouží.
    Jinak tohle není oficiální platforma pirátské strany, ač to tak třeba zmíněný Xchaos tak napůl bere.
    V kdejaké jiném klubu tady na nyxu už by měli ban dávno.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Mno jako chtít po konkrétních uživatelích, aby nevyužívali možnosti platformy, to je takové.. pirátské :-)
    To jsem celkem rád, že kluci a holky nejsou s tímhle přístupem u vesla.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    CAIDEL: Aha. No, tak v tom pripade mam taky napovedu: jeste jednou precti moji puvodni zpravu. Specificky se tam ptam, jestli jde o obecne pravidlo, nebo jen o specialni vychytavku pro Danyska a Ufa. Protoze pokud to prvni, tak ok, beru, pokud to druhe... hmmm, dvoji metr, fortress mentality a tak vubec, ze jo. Prave proto jsem se na to extra ptal, trochu jsem doufal, ze to neni ten pripad. Ale jinak diky za potvrzeni 8)
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    REDGUY: Tak si to přečti ještě jednou. Nápověda: Nejsi-li UFO nebo DANYSEK, zpráva se tě vůbec netýká. Jsi-li alter ego jednoho z nich, pak možná ano. Jsi?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam