• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    XCHAOS: více žen v politice jsem chtěla kroužkovat taky, takže teď tu koukám na lístek a uvažuju, jestli a) ženu, co mi fakt nesedí, b) ženu ze stanu, c) ženu z druhé strany kandidátky, e) přesvědčím někoho ze zakroužkovaných mužů, aby si změnil pohlaví. Tolik k místní pirátské kandidátce
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    PRASECI_SOIREE: v Praze?
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    KEB: V Praze na 12. místě.

    BRAMBOROVY_KRAL: Také dobré.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BRAMBOROVY_KRAL: ok, kroužkovat ženy je fér, já to dělám taky... samozřejme je tu výzva [ZUZKAOU @ Věci Veřejné - pacient Jan Novák. . A ministrem byl Kalousek] ale já si popravdě myslím, že zrovna Olze přeskákání tak úplně nehrozí... protože samozřejmě asi z kandidátky v Praze nepostoupí 1 kandidát, ale co já vím... 8?

    Samozřejmě KEDRIGERN má pravdu, že obětovat aspoň jeden kroužek na někoho z čela kandidátky by asi bylo taktický, protože v rámci koalic se kroužkovací souboj povede... a zejména o lidech za STAN teda třeba já nevím skoro nic ("ředitel Pražkého jara" je jasný lapač hlasů váhajících důchodců :-) Kroužkování žen ale vidím jako bohulibé. Současně je ale fakt dobré si nastudovat, jakou agendu která kandidátka má, protože třeba s NIMBY aktivismem na Pankráci je teď problém a samozřejmě soustředění preferenčních hlasů lze u těch vyhraněných agend očekávat...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KEB: Praha
    BRAMBOROVY_KRAL
    BRAMBOROVY_KRAL --- ---
    XCHAOS: Kdyžtak já jsem na pražské kandidátce zakroužkoval 4 ženy (no offence KEDRIGERN), jestli se někdo chce přidat. ;)
    KEB
    KEB --- ---
    KEDRIGERN: já jsem s tebou měl podle hlasovací kalkulačky 67% shodu :-D

    Btw kde kandiduje Dana Balcarova víš? Tě bych kroužek dál.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KEDRIGERN: chtěl jsem původně kroužkovat pouze více žen v politice, ale rozhodl jsem se, že budu kroužkovat tebe, protože díky zákonu, který si prosadil, jsem se rozhodl, že jsi vlastně čestná -ová :-)))
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    JIRIX: kroužkování je prý každé volby častější, takže určitě to jedno není. Tím že nekroužkuješ, tak zesiluješ kroužky jiných. Já budu kroužkovat Piráty sic tuším, že hodně lidí bude naopak kroužkovat STAN. Zvlášť v našem kraji, kde Starostové mají silné jméno.
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    JIRIX: Pokud nejsi interesován v kroužcích (důvěřuješ tomu, že kandidátka je sestavena vyváženě), tak bych letos doporučil kroužkovat lidi ve předu, jelikož se v rámci koalice budou kroužky používat víc jak je běžné. Rozhodně bych se nespolehal na něco jako: "To je lídr, ten to má jisté."

    Dislaimer: Jsem kandidát.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JIRIX: já bych kroužkovat doporučoval, tedy v závislosti na tvých preferencích, ale přeci jen nějak. Protože různé osobnosti samozřejmě reprezentují různé směry, kterým se to po volbách může celé stočit.
    BRAMBOROVY_KRAL
    BRAMBOROVY_KRAL --- ---
    JIRIX: To je tvoje rozhodnutí.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Přinesou závody v čisté dopravě nový technologický boom?
    https://mikulas-peksa.eu/doprava-modernizace-zeleznice-vodik-elektroauta/
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    Žádné šmírování na veřejnosti: Pirátům se podařilo do zprávy Evropského parlamentu prosadit zákaz masového sledování lidí
    https://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/a-umela-inteligence-smirovani.html
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    PETER_PAN: dobře, ale když jsem tu obcházel, a prosil lidi, ať k Pirátům vstoupěj, že máme i agendu, která za to stojí, tak už asi tušíš, jaké obavy mi k tomu vedly...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    EZDY: tak aspoň že tak

    Dostál nesmí k těmto otázkám dávat další rozhovory, Piráti doufají, že se tím situace uklidní.

    Neočkovaný kandidát na ministra Dostál ztrácí mezi Piráty podporu. Těžko přijatelný je i u starostů | Hospodářské noviny (HN.cz)
    https://domaci.hn.cz/c1-66981490-neockovany-kandidat-na-ministra-dostal-ztraci-mezi-piraty-podporu-tezko-prijatelny-je-i-u-starostu
    EZDY
    EZDY --- ---
    E2E4: jo je to zmrd - ten bude snad sesazen - bohužel se mi zdá, že co právník to zmrd, ale... asi kromě motejla (a ten je pár let mrtvej) mě nikdo nenapadá...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    E2E4: fakt slušnej oddíl.

    Právník nemocnice napadl u soudu rodiny vyměněných dětí - Aktuálně.cz
    https://zpravy.aktualne.cz/domaci/pravnik-nemocnice-napadl-u-soudu-rodiny-vymenenych-deti/r~i:article:616146/
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    E2E4: Tohle je fakt pruser! Jako vazne.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ono těch pro-disease mašíblů je mezi piráty víc.. :(

    [HWLLFFRDD @ Věci Veřejné - pacient Jan Novák]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam