• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    E2E4
    E2E4 --- ---
    EZDY: Nejsem antivax, ale ..? :)

    2016, mluvil v televizi v sama doma jak odmítnout ockovani

    Cca 2017, zastupuje antivax ezo matku

    Jaro 2020, radi, kde právně korektne sehnat plaquenil (hydorxychloroquine, "lék" doporučovány trupem i bolsonarem, něco jako je dneska ivermektin)

    Jaro 2020, žaluje vládu kvůli protiepidemickym opatrenim, tuším že jako první

    Prosinec 2020, represe neočkovaných kvůli nedostatku vakcín

    Prosinec 2020 nouzový stav je protiústavní

    Léto 2021, zpochybňuje účinnost protiepidemickych opatření, zastává už na jaře 2020 překonanou teorii "chránit ohrožené"

    Květen 2021, rodí se tu diskriminace neočkovaných

    Léto 2021, zpochybňuje účinnost protiepidemickych opatření, zastává už na jaře 2020 překonanou teorii "chránit ohrožené"

    Asi před týdnem - Šikana neočkovaných, ockovani doporučuje jen pro důchodce

    Před pár dny -
    Kličkování kolem jeho vlastního očkování, ukáže se, že jako vychcanej právník myslí hlavně na sebe, protože není ockovany a myslí si že ho promoreni ochrani.

    Některé svoje tweety smazal.

    Suma sumárum, level Šmucler, ale působí na mě jako ještě větší slizoun, bych fakt nechtěl jako ministra zdravotnictví.
    EZDY
    EZDY --- ---
    JVMLOK: aha, aha
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    EZDY: Skutečnost je taková že na tom ale ani trochu nezáleží.
    EZDY
    EZDY --- ---
    JVMLOK: Skutečnost je taková že prodělal Covid - čili očkování není nutné.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    NIEKT0: ano, spíš je problém, že prostě ty vnitrostranické mechanismy nemáme až tak geniální. vždycky doufáme, že si to přece určitě přečetl někdo jiný. Faktem je, že v minulosti jsme zrovna na poli zdravotnictví měli přešlapů víc... že zrovna třeba huliči inklinujou k alternativním praktikám, to nepřekvapí, ajťáci tomu zase nerozumí (ale tak nějak věřej, že někdo jinej ano a ten určitě zvážil, kdo je tam nominovaný).

    Já se nejvíc děsím, že ostatní Piráti mají o ostatních členech a nominantech ve skutečnosti stejně mlhavý povědomí, jako třeba já. Protože já se fakt snažil, zajímal se o názory nominovaných na několik různých resortů, sledoval, že jsou u Pirátů už dlouho a jsou vidět a něco dělají... ale to zdravotnictví jsem úplně přeskočil, protože tomu nerozumím. A u té pandemie mi nenapadlo, že nebudeme tlačit něco trochu normálního...

    Bohužel se ale obávám, že Spolu bude reálně antivax ještě víc. Myslel jsem, že my jsme z opozice ta část, která Babišovi vyčítá, že lockdown vloni odložil kvůli krajským volbám... ale teď to vypadá, že tam spíš pošleme právníka, který bude chtít aby stát vyplácel odškodné za škody způsobené lockdownem :-/

    Nevím co s tím. Nezbývá, než doufat, že na preferenční hlasy propadne. Stejně není na volitelném místě. Reálně bude ministr zdravotnictví koaliční záležitost, a naši stínoví ministři tedy fakticky do koalice pošlou jen asi jednu pětinu ministrů (zhruba, možná reálně nepatrně víc, ale možná ne a bude to vyváženo Babišem či Rakušanem na poli premiéra).

    Osobně nevěřím, že by se dostál stal ministrem zdravotnictví i kdybychom porazili Spolu. Ale podle mě možná právě on bude důvodem, proč Spolu neporazíme. Nevím, core voličům lze jistě vysvětlit, že to jen šum a že nehrozí, že by se ministrem stal. Ale pro nerozhodnuté, či těm, kteří předtím Piráty nevolili, to bude vážný argument. Co se dá dlat.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JVMLOK: úplně nechápu, jak se to podařilo. Je fakt, že ty seznamy stínových ministrů vypadaly neškodně, a celostátní fórum o tom celkem i hlasovalo, takže je to i moje odpovědnost. Prostě se o jeho názorech u Pirátů v době nominace na fóru vůbec nemluvilo...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Reknete mi prosim, jak mam pri takovejch demnencich verit, ze se tahle strana skutecne ridi racionalnim uvazovanim, daty a analyzama. Fakt jim to chci hodit, ale kurva co tyden vymysli neco, cim me odradit.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    EZDY: Ty mas pocit ze volby budou rozhodovat lidi co ctou nejaky hluboky myslenky a sahhodlouhy clanky? Jedinej titulek, kterej se da bezpecne oprit o jeho vlastni vyjadreni, a cela ockovaci kampan jde do hajzlu. To mu zaplatili ze Sputniku, nebo na co myslel? K
    dyby se odmitl ockovat Vojtech tak by se ten rev vracel ozvenou od Tater.
    Takze mi rekni, jakej priklad dava tenhle magor. Kazdej antivaxer v zemi a jeste aj siroko kolem ho pouzije jako paku pro svuj vlastni odmitavej postoj. Zodpovednost ve vedeni statu znamena trochu vic nez jenom myslet sam na sebe.
    Fakt pakarna.
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    No, je to zle, Dostal je na ministra zdravotnictva fakt zla volba, a toto sa stat nemalo.
    EZDY
    EZDY --- ---
    JVMLOK: ale hovno antivaxer... přečti si ten článek co napsal
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    XCHAOS: ...a na post ministra dravotnictví jsme nominovali antivaxera jojoo
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    https://twitter.com/PiratskaStrana/status/1441471199263875073
    Pan Babiš právě v #ctdebata řekl, že opozice nikdy nevyzvala občany k očkování. Naopak, k očkování jsme vyzývali opakovaně.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Nevím, proč všichni řeší nějaké manželství pro všechny a nikdo se nezabývá tím, že chceme českou NASA :-)
    Významná role v kosmickém programu
    https://www.piratiastarostove.cz/program/vyznamna-role-v-kosmickem-programu/
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    MINERWA: no co, někdo nám dělá údernou reklamu zadarmo, aspoň ušetříme :-)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA: sry za velikost
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    wtf? masivní letáková kampaň?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Program Pirátů a Starostů v 5 minutách
    https://www.piratiastarostove.cz/program-v-kostce/
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    Pirát Bartoš objímal strom. Jako Zeman, než se stal prezidentem - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/bartos-pirati-ustecky-kraj-volby-babis-ano.A210902_122808_domaci_elk
    Čekám jestli nebude i nafukovací člun. :-))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Konopné informace pro kandidáty za Piráty
    https://forum.pirati.cz/download/file.php?id=29675

    Já k tomu ze své věkové kategorie 48 let dodávám pouze to, že se nyní plně identifikuju s výrokem J.X.Doležala: "já byl idiot ještě před tím, než jsem tu trávu hulit začal" (jako, že v produktivní věku jsem s tím skončil, abych se následně stal témě zcela neproduktivním, kromě trollingu na NYXu...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam