• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    OTZ
    OTZ --- ---
    no a ja jsem krome prace uplne bezprizorni, takze bych mel casu i dost :) ale zas nechci bejt moc exponovanej.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    PRAASHEK: předáno
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Tedy překážkou aktivního členství, nikoli pouze členství.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    OOHN: Tak každý člen se asi počítá. Já mám zas nějaké osobní důvody, které nevím jestli nejsou překážkou :)
    OOHN
    OOHN --- ---
    FRK_R23: mám to stejně, jen stejně jako DRUI váhám, zda to má cenu, pokud bych zrovna teď nemohl být bůhvíjak aktivní.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PRAASHEK: Mě zas dráždí ty jednoznakové předložky :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    XCHAOS: jen tak btw - dej vědět tam, odkud jsi to zkopčil, že tam je chyba ;)

    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Takhle, skutečně: on ten pouliční aktivismus není nutně ta nejlepší cesta k získávání hlasů, i když u Pirátů patří k určitému koloritu. Dnes podle mě ale větší roli než ulice hrají sociální sítě, individuální sociální bubliiny.

    Taky na spoustu činností, které mají charakter spíše pracovní činnosti, se vyplatí najmout si profesionály, úkolovat členy se neosvědčio. Partaj potřebuje dostatečný podíl členů, kteří tomu věří v nějaké obecné rovině a douvedou třeba překousnout, že sami nezískají nominace na volitelná místa kandidátek. Obecně ale lidí, co umí číst, psát a případně i vystupovat na kamery není nikdy dost. Já sice nebyl nikdy příznivcem toho, dělat z Pirátů catch-all party (a taky to nakonec dopadlo jak to dopadlo, ten pokus) - ale teď nám hrozí praví opak, tzn že z nás bube catch-nobody party...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    OTZ:
    FRK_R23: nikdy nebyl lepší čas.

    DRUI: já jsem taky pasivní.
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    OTZ:
    FRK_R23:
    Já to teď vyplnila a právě projíždim fórum. Dostat se k informacím je mnohem lehčí než jsem si myslela, a může k nim fakt kdokoliv.
    Což si jak zkušenej korporátník nejsem jistá, jestli je dobře. :-D
    OTZ
    OTZ --- ---
    FRK_R23: hurá tedy ze studia na loď :))
    DRUI
    DRUI --- ---
    OTZ: ano. Ale vzhledem k rodinnemu vytizeni si myslim ze bych byl znacne pasivni clen a to neni to, co hledaji..
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    OTZ: Přemýšlím o tom už delší dobu :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    takze zaludna otazka, je ted dobry cas k nalodeni?

    premyslite o tom taky nekdo (ja uz asi pul roku..)?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ZARAKI_KENPACHI: Aha, to tam nevidim :) Dík!
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    FRK_R23: nie, naopak, pisal to tesne pred volbami, menej nez 48 hodin, kedy uz neslo stahovat ludi z kandidatky:) A bol tyo sponzorovany prispevok na facebooku, a platilo sa to zo spolocnych kampanovych penazi:)

    holt, nabuduce si lepsie rozmysliet, s kym sa kamkovat pred volbami.
    ZARAKI_KENPACHI
    ZARAKI_KENPACHI --- ---
    FRK_R23: 8. října, 11:05 :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HONCKA: Tohle napsal očividně až po volbách, ne? Nebo co mi uniká?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam