• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    KEB
    KEB --- ---
    MEMNON666: který? To mi evidentně uniklo
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KVALKAN: Ups:)) pardon!
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    FRK_R23: No, ptal se na mínusy. Ne na plusy :D
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    Kdo to tady neustále mínusuje...prozraďte ho ;))
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    KEB: až to profesor epidemiologie dopracoval na zlatého balvana .)
    KEB
    KEB --- ---
    MEMNON666: tak nějak nevím, co ti k tomu říct. Spadá to do kategorie: "Ale odborníci se neshodnou..." A to už jsem slyšel tolikrát, že už jsem z toho unavený. Všechny lidi od fochu, co jsem poslouchal nebo od nich něco četl, se shodují, ne na všem a ne konkrétně (to snad asi ani nejde, ale rámec je pořád stejný.
    KEB
    KEB --- ---
    MARTYZAN: to musí odpovědět straníci, taky by mne to zajímalo. Osobně tipuji, že se ho nikdo nezeptal a on mlčel. Až se promlčel, až takhle vysoko.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    KEB: já bych byl opatrnej na doporučení dle profese, ke covidu se debilně vyjadřovali i odborníci z příslušných oborů
    SORROW
    SORROW --- ---
    SADY: ten člověk mi přijde lehce šílený ...
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    KEB: V tom případě nechápu proč bylo o něm uvažováno jako o kandidátovi na ministra zdraví...a je v tom týmu. Muselo se před se řešit předem jaký bude mít postoj k vakcinaci a celkový přístup k řešení toho sráče covidového. Já mám rád různé názory na politiku, proto jsem tam kde jsem ale tohle je podle mě chyba už na začátku jeho nominace.
    KEB
    KEB --- ---
    SPIKE411: Skvělé, že se k tématu protilátek vyjadřuje právník.

    Do budoucna navrhuji, aby ministerstvo zdravotnictví řídil profesionální automechanik.

    A pro absolventy vysokých škol života jednoduchý příměr k zamyšlení. Necháváte si auto opravit pekařem? Ženské chodí na vyšetření místo na gynekologii na oční? Bolavá záda a kolena vám vyšetřují na ORL? Jestli ne, tak proč kurva při pandemii respiračního onemocnění poslouchate zubaře, kardiology, právníky atd a ne epidemiology, vakcinology a další přidružené profese? Proč? A proč by vám tihle profici v oboru lhali a naopak zubaři a další říkali pravdu?

    No nic, tipuji, že než tahle vlna odezní tak bude počet mrtvých na 50k+. A dobře nám tak, komu není rady tomu není pomoci.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SADY: Klasika. Jen šířím data! Jen říkám svůj názor! Jen otevírám diskusi!
    SADY
    SADY --- ---
    KEDRIGERN: Dostal jsem neskutečnou sodu, jen šířím data. Cítím se být šikanován, říká Dostál
    Dostal jsem neskutečnou sodu, jen šířím data. Cítím se být šikanován, říká Dostál - DVTV na Aktuálně.cz
    https://video.aktualne.cz/dvtv/dostal-jsem-neskutecnou-sodu-jen-sirim-data-citim-se-byt-sik/r~48dbd76c52ed11ecbc3f0cc47ab5f122/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-4&utm_campaign=Aktualne
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    XCHAOS: On většinou staví věci dost na hlavu...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    MARTYZAN: sociální bublifikace dosáhla svého maxima
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BUGAS: já to ale moc nechápu... za kritiky koalice se STAN a vstupu do vlády pokládám v Pirátech naopak ty levicověji orientované :-) takže ten Daubner to nějak celé postavil na hlavu, přijde mi :-)
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    KRAMERIUS: No on si to myslí...já už nemám sílu mu to vysvětlovat.
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    MARTYZAN: Vy už jste ho vyhodili? Kdy? :-)
    KEB
    KEB --- ---
    MARTYZAN: Vyřiď kamarádovi, že jsem viděl covidove ARO a že Dostál měl letět už dávno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam