• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    XCHAOS: jeste jsou neviditelni IDcka...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    NIGHTFURY:
    IOM_NUKSO: ale v momentě, kdy jsem měl -1, jste to četli jediní vy dva, takže jeden z vás buď kecá, nebo je v NYXu bug :-) nevím, musím si asi koupit prémiovku :-)

    Jediná šance je plusovat všechny aspoň trochu normální příspěvatele, no
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    XCHAOS: Nope.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    Ne ja ne, jen ctu :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Takže buď IOM_NUKSO nebo NIGHTFURRY :-))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HONCKA: lze to reverzně inženýrnout sledováním statistiky a toho, kdo má 0 nepřečtených příspěvků. Bude to jeden z Dannyho klonů, Ufo na něco takového nemá dostatečnou výdrž..
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MARTYZAN: očividně nemá koule na to, aby vyšel z anonymity, já s premiovkou mínusy nedostávám :)
    KEB
    KEB --- ---
    MEMNON666: já o něm tak dlouho neslyšel, že jsem na něj zapomněl. Obávám se, že tohle bude asi typická ukázka fachidiotismu. Což ho nijak neomlouvá
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    KEB: Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc.,
    Zlatý Bludný koviďák v mimořádné covid kategorii jednotlivců za rok 2020 - Jiří Beran | Sisyfos - Český klub skeptiků
    https://www.sisyfos.cz/clanek/1520-zlaty-bludny-kovidak-v-mimoradne-covid-kategorii-jednotlivcu-za-rok-2020-jiri-beran
    KEB
    KEB --- ---
    MEMNON666: který? To mi evidentně uniklo
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KVALKAN: Ups:)) pardon!
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    FRK_R23: No, ptal se na mínusy. Ne na plusy :D
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    Kdo to tady neustále mínusuje...prozraďte ho ;))
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    KEB: až to profesor epidemiologie dopracoval na zlatého balvana .)
    KEB
    KEB --- ---
    MEMNON666: tak nějak nevím, co ti k tomu říct. Spadá to do kategorie: "Ale odborníci se neshodnou..." A to už jsem slyšel tolikrát, že už jsem z toho unavený. Všechny lidi od fochu, co jsem poslouchal nebo od nich něco četl, se shodují, ne na všem a ne konkrétně (to snad asi ani nejde, ale rámec je pořád stejný.
    KEB
    KEB --- ---
    MARTYZAN: to musí odpovědět straníci, taky by mne to zajímalo. Osobně tipuji, že se ho nikdo nezeptal a on mlčel. Až se promlčel, až takhle vysoko.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    KEB: já bych byl opatrnej na doporučení dle profese, ke covidu se debilně vyjadřovali i odborníci z příslušných oborů
    SORROW
    SORROW --- ---
    SADY: ten člověk mi přijde lehce šílený ...
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    KEB: V tom případě nechápu proč bylo o něm uvažováno jako o kandidátovi na ministra zdraví...a je v tom týmu. Muselo se před se řešit předem jaký bude mít postoj k vakcinaci a celkový přístup k řešení toho sráče covidového. Já mám rád různé názory na politiku, proto jsem tam kde jsem ale tohle je podle mě chyba už na začátku jeho nominace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam