• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    KEB
    KEB --- ---
    FRK_R23: tímhle epickým failem se piráti zapíšou do učebnic politologie...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    KEB: Tady se kolegy zastanu. U koaličních partnerů škoda rány, která padne vedle.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEB: Nemluvím.
    KEB
    KEB --- ---
    FRK_R23: nemluvíš hezký o piratskem koaličním partnerovi
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DOCKINEZ: Jaká země, taková politika no :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    FRK_R23: No kéž by rozpustili. Topka a černoprdelníci si zaslouží odejít do... ozdravného pobytu mimo sněmovnu. Však se podívejme, jak to socdem prospělo... oh wait, neprospělo :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DOCKINEZ: To máš asi pravdu. Na to ale nejdřív potřebujou dostat těch 5 % hlasů. A to se jim podle mě nepovede.

    Pro lidovce je jediná šance koalice Spolu. A tam je otázka, jestli to ODS nerozpustí.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    FRK_R23: Já mám obamy, že STAN jsou takoví Lidovci 2.0 - hlavně bejt u lizu a čerpat. Ti se ještě udržej.

    Bohužel.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DOCKINEZ: Blažková je dobrej příklad. Jestli Bartoš hulí se řešilo léta a bylo to často prezentováno jako překážka pro funkci. Blažková jede čáry a je to v pohodě.

    Stan je takový béčko ODS, navíc si myslím že tam jsou naposled.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    FRK_R23: I jinejm partajím se vyčítá kdeco. Akorát možná Piráti nemaj tak hroší kůži.

    * Podívej se na paní primátorku z Brna - šňupe kokeš, tj. drogu, jejíž konzumací přímo podporuješ nadnárodní zločinecký organizace, vraždění lidí atd. A co se stalo? Nic, jede se dál.

    * Nebo tady pan Svatoušek z Kolína - jeho partaj je namočená v Dozimetru, vyšetřuje to jeho ministerstvo -> střet zájmů jako prase (co jinýho by mělo bejt střet zájmů, když ne tohle???). Rakušan tomu nasadí korunu chucpe prohlášením, že do vyšetřování nebude nijak zasahovat (tvrzení politika bez jakýkoliv opory v čemkoliv, střet zájmu trvá dál)

    A nyní otázka za 500 - je pan Rakušan ještě ministrem vnitra? Je. Jak je to možné?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DOCKINEZ: Hraba se taky umí vyjadřovat jinak než jako nágl nebo rasista, jo? Jsem si moc nevšim.

    Ale neplýtvej energií. Pirátům se vyčítá každá píčovina, což u ostatních stran nevidím. Nejvíc to samozřejmě jedou rádoby pravičáci, který sou ale jen debilni frustráti a fašounci.
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    KEB: v čem by pak spočíval rozdíl mezi klasickými grázly v různých politických stranách a piráty? říká se, že kdo chce s vlky žíti, musi s vlky výti, ale já s nimi nechci žít, ja chci, aby šli do dža. to není jen "jejich boj", to je kurva boj nás všech, ale nebudu ho vést barbarsky jen proto, že ho tak vedou oni. takový boj nevyhraješ, jen zabředneš navždy v žabomyších válkách.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    FRK_R23: Jak "nezajímá"? Běž se někdy podívat třeba k Hrabovi, toho tam trollové grilujou nonstop. A to se ani nemusí vyjádřit jako nágl nebo rasista :)

    Taky kyberšikana? :)
    KEB
    KEB --- ---
    KEDRIGERN: já bych řekl, že je to spíš důvod proč vám umyjou hlavu za každou blbinu, ale jim projdou prusery typu feri bez ztráty kytičky

    Ok, váš boj, vaše prostředky
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    KEB: "Že jste slušní je váš problém" - a to je důvod proč v tomhle státě nemůžeme mít hezké věci :(
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KEB: asi snad ani ne. Těch stran pro nasraný stárnoucí muže, co maj twitter/fb a neboj se ho použít, je tu už víc než dost, a tyhle žabomyší války zvládnou vést i sami mezi sebou.
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    KEB: volím piráty, protože se nechovají v těch nechutných aspektech politikaření jako "standardní" politická strana. pokud jsem do nějaké míry idealista, potom především zastávám postoj "nebýt jako oni". morální postoje se mi příčí zastávat nemorálními způsoby. nebudu nastavovat jako křesťan druhou tvář, ale také nebudu do druhého kopat jen proto, že můžu. fight fire with fire? i guess no.
    KEB
    KEB --- ---
    KEB: a žalobce navrhuje trest osm let natvrdo, že jste to jako piráti nerozmazali ODS po ksichte je vaše chyba. Stejně tak jako můžete kdykoliv top 09 omlatit o hlavu feriho. Že téhle nahrávky na smeč nevyužíváte je váš problém. Pekarová si do vás kopne kdykoliv má příležitost.
    KEB
    KEB --- ---
    OMNIHASH: tak je rozdíl mezi pikantním spektakulárním příběhem pana Kolaříka a domácí zabijačkou nad in flagranti starou.

    Příběh pana Kolaříka má divadelní potenciál a pokus to vymlcet tomu jen nahrál (nebo to možná nebyl pokus vymlcet zase tak moc jsem to nesledovala)

    Každopádně chápu proč se na tom Twitter vydržel motat. Ta scéna si o to přímo říká. 😂
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    PODFUCK: prosím

    Přiložil mi zbraň na břicho a vystřelil, popsal muž incident s bývalým místostarostou Lovosic - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/krimi-prilozil-mi-zbran-na-bricho-a-vystrelil-popsal-muz-incident-s-byvalym-mistostarostou-lovosic-40450808
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam