• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Všichni tři europoslanci za Piráty byli proti.

    Díky, že můžem (škodit).

    https://twitter.com/CarlBerglof/status/1726991258365935946
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    LIQUID_SOUND: tenhle typ tak od vyhnání posledního němce...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LIQUID_SOUND: kolego, chybí Vám tam jedno důležité slovíčko které dost mění význam ;)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    OMNIHASH: Antinacismus už je taky vyčpělej?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ...tady by se hodil nějakej výrok o snouflejkách...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    tohle je bizár, prosímvás jakej tweet uráží oběti komunistického režimu?

    vy jste v totální panzerschokolade vývrtce, ježíšku na nebi...
    ATROPOS
    ATROPOS --- ---
    OMNIHASH: Revoluce sice byla 30 let zpátky, ale komunisti napáchali škody viditelné doteď. Třeba by bylo by fajn mít i teď respekt před oběťmi režimu, které jsou BTW zhusta ještě naživu. Ten tweet byl provokativní na tolika levelech, že nečekat shitstorm, by byl projev naprostého nemyšlení a blbosti. A z toho, že by paní senátorka byla blbá, ve smyslu nedostatečně inteligentní ji fakt nepodezřívám. Ale mimo svoji odbornost je zjevně arogantní ignorant.

    Přiznám se, že mě provokace tak moc neserou. Sere mě dětinská neschopnost postavit se k tomu shitstormu čelem a to i u zbytku Pirátstva. Jak mám po tomhle vysvětlovat, že nevolím děti...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    SITH: tak ty shitstormy se rozjedou na jakejkoliv topic, průser je akorát na tuhle hru přistupovat. Revoluce byla třicet+ let zpátky, tenhle lacinej antikomunismus už je vyčpělej jak Bendovic famílie fotící se u pamětní desky...
    SITH
    SITH --- ---
    a samozřejmě, je to ženská, takže pro pravicové konzervativce je to červený hadr na býka, protože do ženských a holek se kope lépe (Greta) a je to bžunda, s čím se vždy rád pochubíš před prvním úderem na golfu
    SITH
    SITH --- ---
    taková ukázka toho že být expert v něčem neznamená že jste expert v čemkoliv dalším. Takže jo, celkově si myslím, že straně spíše škodí, právě tím, jaké shitstormy se rozjedou kdykoliv něco napíše.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    EXCITE: Prosímtě můžeš elektronickou tužkou označit tu nevhodnou/blbou část tweetu?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    FRK_R23: já nevím, nesleduju jí,ale když mi takhle vyskočí tyhle random úlety na screenu, radši bych byl kdyby byla blbá. To samý platí u tý Šípový. Protože ta druhá možnost, po který jde tam Omnihashem zmiňovaná "pravicová úderka" se mi líbí ještě méně.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KEB: Mno, osoba která se považuje za "demokratickou komunistku" slaví 17. listopad, hrůza, s tím totiž v 89 neměli "demokratický komunisti" vůbec nic společného - jaká urážka! :D

    Mě by upřímě spíš teda trochu sralo, kolik šmejdů si bere do huby 17. listopad a v 39 by se svojí authentickou anti-aktivistickou Pinohcet erekcí stáli s puškou v prví řadě a toho Opletala ještě nejspíš rozčtvrtili.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DOCKINEZ: Jen jsem reagoval na to, že je blbá jak štoudef. Blbá jak štoudef je třeba Vildumetzová, ale fakt ne tady Jana.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    FRK_R23: No, někdo je ve svým oboru špička, mimo svůj obor už, mírně řečeno, taková špička není.

    Jako bychom neznali podobných případů neurekom.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    EXCITE: Akorát že neni blbá. S Vobořilem odváděj super práci na drogové politice státu, která stojí za hovno.

    Jen aby bylo jasno, některé její názory jsou moc i na mě. Ale blbá jak štoudef teda opravdu neni.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DOCKINEZ: ano, děkujeme za názornou ukázku, Q.E.D.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    OMNIHASH: „demokratický komunismus“ je protimluv asi jako „humanistický nacismus“.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    EXCITE: tak chápu, člověk, co diskutuje o rozdílech mezi demokratickým a leninským komunismem je na místní boomerscénu na twitteru moc, a ještě se není schopná vyjádřit na 140 znaků, což je maximální míra pozornosti, kterou je jí tahle scéna věnovat... tohle je uplně to samý, jakmile se někdo odváží přemejšlet v jakkoliv širších souvislostech a nenaskočit na tenhle hurrdurr bandvagon, tak se hnedka aktivuje tahle 90s úderka, co sice trousí ležérní rasistický komentáře v každým třetím příspěvku, ale jak jde o téma, kde maj jasno, jsou z nich Sherlockové, co detekujou kryptokomunistku podle třech srdíček nebo zvedlýho malíčku. Páč odvážit se tvrdit, že v osmdesát let probíhajícím konfliktu maj máslo na hlavě všecky zúčastněný strany, je zrada našeho civilizačního okruhu...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    OMNIHASH: Tak ono s ní a jejími kvalifikovanými vyjádření pokračuje.. Útok Hamasu 7/10 jako rozjetý diskurz... ona má na sobě stigma, že je ne komunistka,ale že je blbá jak štoudef a proto má na sobě ten terč, do kterýho se ten "pravicovej" twitter kdykoliv rád trefí. Důvod jim dává ona sama a ráda.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam