• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    STAROJDA: No to já nevím a proto se ptám :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Nebude hrát roli např. to, že ten návrh PS může být mizerný? Co jsem si přečetl to od p. Zelenky, tak jsou to docela magalomanské návrhy. Tohle by se mi taky nechtělo řešit. Každá jednotlivost je na podrobnou diskuzi. Zdá se mi to jako populistický výkřik aby šlo dát něco na socky...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEDRIGERN: Zeptal bych se na twitteru, ale většinou nikdo neodpoví :/
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    IMHO tu není nikdo ze ZHMP... (Já to nevím ani náznakem)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Proč jste na magistrátu nepodpořili snahu Prahy Sobě nějak řešit parkovací anarchii v Praze?

    https://twitter.com/p_zelenka/status/1761801196262604974

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KAMAHL: lid twitteru z toho překvapivě skoro jednomyslně nemá takovou radost :))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KAMAHL: Jana má vždy takovou radost, když se něco nesmí postavit... smutné.
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Tohle je taky trapas teda https://x.com/JKomrskova/status/1760187031416606954?s=20

    A to prý pro lanovku původně hlasovala
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Piráti zakázali svému exnáměstku Koláříkovi dělat straně ostudu - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-pirati-zakazali-svemu-exnamestkovi-kolarikovi-delat-strane-ostudu-246211
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    KAMAHL: proti gmo snad nie, nie? Ak som to dobre pochopil, tak proti rozvolneniu kontroly gmo, alebo aspon tak to peksa vysvetloval.
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Že všichni 3 MEP hlasovali proti tomu GMO mi přijde celkem postižené
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    STAROJDA: on to v podstatě byl zmocněnec ministra a ne zmocněnec vlády, takže měl Michálek pravdu.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    GAARQ: ještě dodám, že TOP09 sice euro chce, ale nechce přihrát body STANu. Drží basu se SPOLU (protože co jiného můžou dělat, lol) a tak to kritizují. V backstage určitě ale na pro-euro pozici tlačili, viz výsledek včerejšího jednání, který je celkem pro-euro. Ale může vyšumět.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    GAARQ: Zaznamenal jsem vyjádření Michálka v Událostech. Stanovisko je takové, že Pirátům se ten zmocněnec nelíbí, protože je to takovej "sranda zmocněnec" (citace Michálka ;)). Piráti chtějí plnohodnotného vládního zmocněnce.
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    je nějaký oficiální postoj pirátů ke STANovskému zmocněnci pro euro? jaká byla včera pirátská pozice?

    jak si myslím, že STAN má hodně másla na hlavě (kroužkování, dozimetr, bek a spol.), takhle pěkně vytočit ODS, to se počítá. a docela mě překvapuje, že se TOP09 a piráti nepřipojili. ODS je žába na prameni, která potřebuje elektrické šoky při každé příležitosti. a protože sami nebudou ochotni obětovat koalici (bez ní jsou nic a čeká je cesta do babišova náručí a tím i smrti), je to cesta k žádoucím kompromisům té jejich devadesátkové mafiánské politiky. rant over.
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    To Brno je snad zakleté. :-)
    Piráti v Brně jsou rozhádaní kvůli „trafice“, část chce předsedkyni odvolat - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/brno/zpravy/pirati-brno-trafika-spilkova-kritika-debata-odvolani.A240202_085454_brno-zpravy_mos1
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    Myslím si, že tohle je nějak extrémně zkresleno, nejspíš i špatně komunikováno ze strany úřednictva.

    Včéra jsem se na to díval a v základu se požaduje:
    - U Občana ČR mít auditní stopu, že byla zaplacena odpovídající dan. Na což plně stačí BSI (bezvýznamový směrový identifikator)
    - U cizinců předat údaje cizinecké policii

    Jinak decentralizované knihy v kterých kdekdo může listovat mi nepřipadají jako kdovíjak bezpečné.
    HNHN
    HNHN --- ---
    SPIKE411: Ptal jsem se primarne na Piraty. Diky za odkazy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam