• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOSE01M*A*S*H
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    :D:D:D:D
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    takze: Santos,ktery potrebuje boty a Elen zase rovantka, dvojcata Ahmed a Irena (on je cerny a ona je blond), a pak vysoky Santos (dosli mu jmena)

    ofiko: Erin Haniketova, dcera serzanta Zejla Zelda a plukovnikuv vnuk Korin...

    vim, ze se na to muzete podivat, ale prislo mi dobry to takhle shrnout...;)
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    Jejda, o tom AfterMashi jsem to napsal nějak divoce :( tak znova "Doma má sice pár dílů, ale stojí za prd... Pouze pro fanšmekry a fanatiky,kterým to něco říká, ty díly za něco stojí.. :-)
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    AfterMASH sice na VHS mám sice jen pár dílů, ale čistě pro extrémní fandy to není, je to o ničem..


    MACCINO: děkuju za připomnění dílu, sice ho mám, ale byl jsem fakt mimo a nevěděl, kde ledat :-) *PRý že, teče vám dopis medíku!* :-D
    JEUX
    JEUX --- ---
    MACCINO: nska jsem narazil na klingerových devět dětí :)
    čas 6:54, http://iserialy.sk/mash/6seria-1977-78/mash-141diel-o-co-jde-sefe/

    plus hláška z dílu:
    radar: vy budete matka, pane? :)
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    btw mate nekdo aftermash? nevidel jsem to a az diky tomudle klubu jsem zjistil ze to existuje...
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    DEMONOFANARCHY: Ten film byl trošku krutější, asi tak nějak..., jako byla situce ve válce..., ale víš kdo ve filmu hrál, jako jedinný ze seriálu.? :-)
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    JOSE01: ja videl jen film, kterej byl ale s jinym hereckym obsazenim, a dokonce i zanrem takze nevim jetsli mluvime o stejnem filmu ale moc se mi nelibil...
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    Co říkáte na film MASH, který byl pilotní, ale i zkušební, jestli se chytne a až pak začali makat na seriálu.. Já ho viděl, ale knížka byla o chlup lepší :-)
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    DEMONOFANARCHY: No čert ví, zákon schválnosti, znáš to.. :-)
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    JOSE01: doufam ze ne...to by jsi me nemistne nastval:-D byl jsem v NYC pred mesicem a jestli tam je muzeum mashe kde jsem nebyl grrrrrr
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    NTSHADOW: Ano muzeum je, ale někde v USA. Všechny věci ze seriálu jsou "Muzeu 20th century Fox" ale teď nevím, tipnu si jestli to muzeum mají v New Yorku..? Netuším, domam mám velkou knihu MASHe, tam to napsané je, ale momentálně jsem jinde než doma. :-)
    NTSHADOW
    NTSHADOW --- ---
    ted me napadlo, je nekde muzeum mashe? nevite nekdo ?
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    A co takhle třeba vnitřek Bažiny..? Kameramani ji nenáviděli. Nedalo se tam pořádně nic nasvítit, natož malý prostor na cokoliv :-)

    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    Taky přihazuji Bell 47 ;-)

    Bell helicopter.jpg (1155889 B)
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    Díky za přízpěvek, to je bomba, takhle si o tom číst :-)
    Ještě jednou díky Darktime :-)
    DARKTIME
    DARKTIME --- ---
    Něco z technického soudku, co se seriálu týče, mimochodem moc roztomilý stroj :-)

    Bell 47 (vojenská verze H-13 Sioux) byl první vrtulník certifikovaný dne 8. března 1946 pro civilní použití. Převážně navržený Arthurem M. Youngem, který působil v Bell Helicopter od roku 1941. Do roku 1974 bylo vyrobeno více než 5600 kusů, z toho 1200 kusů v licenci v Itálii, 239 kusů v Japonsku a 239 kusů ve Velké Británii.

    Vrtulník Bell 47G si také „zahrál“ v televizním seriálu Whirlybirds a později ve filmu a seriálu M*A*S*H. V roce 1984 byl přidán do stálé sbírky v Museum of Modern Art v New Yorku.

    *text převzatý z http://cs.wikipedia.org/wiki/Bell_47. ENJOY :-)
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    Jejda chybička se vloudila :-) oprava tedy "Maxwell Q. Klinger"
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    desátník Mawell Q. Klinger

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam