• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOSE01M*A*S*H
    DARKTIME
    DARKTIME --- ---
    Zajímavost ze seriálu číslo 4 (čtyři):
    V poslední epizodě Hawkeye říká Margaret sbohem, a poté ji políbí. Polibek trvá 34.8 sekund. Pokud 30 sekund reklamy stálo 450.000$, pak měl polibek hodnotu 522.000$

    (see you)
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    Zdravím lidi, no teda, tady se to pěkně rozjelo. Zajímavé zajímavosti, díky =)
    S č.1 je to pravda. Radar má vrozenou vadu pravé ruky a v seriálu, když točili, tak to vždy udělali tak, aby si toho divák nevšimul =)
    Akorát nemohu souhlasit s č.3.
    V díle ´Autobus´ není ani jeden záběr operačního sálu. Tam taky zazněla jedna z mých oblíbených hlášek.
    Frank; ´38. lékařská konference, pěkný důvod,by ses mohl napít.´
    Hawkey; ´Tak to tedy ne, já diskutoval o medicíně.´
    Frank; ´Pche, obvinoval si francouzského gynekloga, že nebere svoji práci dost vážně´

    =D =D =D
    NASA
    NASA --- ---
    DARKTIME: super, pokracuj, rad se dozvim nejake zajimavosti
    DARKTIME
    DARKTIME --- ---
    Zajímavost ze seriálu číslo 3 (tři):
    Alan Alda měl ve smlouvě podmínku, že se v každém díle objeví alespoň jedna scéna z operačního sálu, aby seriál dokumentoval hrůzy války.

    (see you soon)
    DARKTIME
    DARKTIME --- ---
    Zajímavost ze seriálu číslo 2 (dva):
    Poslední díl seriálu byl v USA druhým nejsledovanějším televizním pořadem v historii, hned po přenosu z přistání na Měsíci. Sledovalo ho tehdy 51 milionů amerických domácností.

    (see you tomorrow)
    DARKTIME
    DARKTIME --- ---
    Zajímavost ze seriálu číslo 1 (jedna):
    Gary Burghoff (Radar) se narodil s malou fyzickou vadou - zkrácenými prsty. Aby na to zbytečně nepoutal pozornost, tak mu tvůrci pokaždé něco nenádně strčí do levé ruky.

    (see you tomorrow)
    ARROW
    ARROW --- ---
    vemte si cokoliv co chcete, třeba i tu kozu, mě je to úplně jedno... protože já tam nebudu....jdu se dobrovolně vzdát čínánům!

    to je takovej evergreen =)
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    Zrovna vcera me velmi pobavilo: Vztavejte kapitane vola Vas plukovnik....

    Tak mu rekni ze jsem umrel a nenechal adresu:-D
    ARROW
    ARROW --- ---
    No jéjéj, můj oblíbenej díl, Přerušní komunikace (225), včera jsem na něj koukal. Nebo lépe "korejské novinové mučení" =)

    takže další otázka: v kterém díle, řekl Charles Hawkeyemu: "Pierci mám pro tebe skvělý dárek, berle - na tvůj kulhající huumoor!"
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    kviz: v jakem dile (nemusite znat nazev, staci zakl.dej) rekl Charles: jedny za den nebo zadne za den... vitez dava dalsi otazku...

    trochu to tady rozjedem cos?
    LEONKA
    LEONKA --- ---
    jedine Charles:)
    MANKYSEK
    MANKYSEK --- ---
    lehce naivní dotaz: nemáte někdo celý M*A*S*H na DVD...? Nebo ještě líp - nevíte o místě (rapid, czshare apod.), kde najít tenhle seriál komplet (bez stahování nekvalitních dílů, fakeů apod.)? díky!
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    me se libili postavy, ktery Howkyeho doplnovali... takze ze zacatku Trapper a pak samozrejme BJ! mezi tyto postavy bych pocital i Yankee Doodle doktora;)
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    NASA: Jj s psychoušem Sidneym byly luxusní díly!
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    No jistě, Darktime nezklamal :-)
    Alan Alda nebyl špatný, ale po čase, myslím si, začal být stejný a divákům moc nenabídnul. Ale jiní, jako Radar, H. Blake a Klinger, to už bylo něco úplně jiného :-)
    NTSHADOW
    NTSHADOW --- ---
    DARKTIME: Hezká jasná odpověd... ja mel rad az na par dílů, ktere se mi opravdu nelibili a kde se choval "ne moc hezky" hawkeyho pierce :)

    a otce Mulcahyho ten byl super snad v kazdem dilu ve kterem byl
    DARKTIME
    DARKTIME --- ---
    JOSE01: NE
    NASA
    NASA --- ---
    JOSE01: je jich spousta, ale hodne mam rad dily se sidney freemanem
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    Měli jste nějakou nejoblíbenější postavu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam