• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEPASOminimalismus ●
    TENZO
    TENZO --- ---
    nevime sli to sme patri:) Podarilo se me par kousku na koncerte hudebne/vizualni formace Svatecni POP



    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    REPLIKANT: jo no, na to bych se přijel podívat klidně přes půl republiky :D
    MEG
    MEG --- ---
    MDFK: něco jo a ta střídmost v osobní prezentaci mě velmi oslovila. v některých skladbách tomu ale ta projekce dodala hodně barvitosti.
    REPLIKANT
    REPLIKANT --- ---
    TECZKA: Nějaké info kdo kdy kde? Díky.
    MDFK
    MDFK --- ---
    MEG: to mě teda v podstatě celý koncert. Sade je minimalistka. Přesná, věcná, čistá, precisní, bez zbytečných věcí navíc... tak pracuje, tak se obléká a tak se vyjadřuje. Ta minimalistická linka šla celým vystoupením, vizuálně především v omezení barev na černo-bilou-červenou, kterou promyšleně střídala na pozadí, světlech či oblečení, jednoduché tvary. Ale taky to bylo znát ve vystoupeni sade i kapely , jak byla do puntiku sehrana, dělali přesně co mají, projekce byla po celou dobu přesná na tón s hudbou.
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    MEG
    MEG --- ---
    MDFK: jinak mi ty scény moc minimalistické nepřipadaly :-)
    MDFK
    MDFK --- ---
    MEG: to rozhodně :), ale píšeš to trochu jako by jsi Sade z dalšího minimalismu vylučoval-a.
    MEG
    MEG --- ---
    MEG
    MEG --- ---
    když minimalizmus na koncertu Sade, tak tato scéna :-)

    YouTube - Sade Praha maj 2011
    http://www.youtube.com/watch?v=49iO18MjL5w&feature=related
    MDFK
    MDFK --- ---
    včerejší koncert Sade. Scéna a projekce v minimalistickém duchu
    YouTube - Sade Praha maj 2011
    http://www.youtube.com/watch?v=V8HN5S_RNdo
    REPLIKANT
    REPLIKANT --- ---
    KUSNIERIK: Připomělo mi to ikonku id CLOOTH, která tam sedí přesně. :)
    KUSNIERIK
    KUSNIERIK --- ---
    Ja v tech hluchych mistech citim ten zbytek postavy, co videt neni a je jen trosku hmotne naznacen osvetlenym ramenem. A v tom mi prave prijde ta krasa toho minimalismu, ze o tom vim, i kdyz to tam neni. A proto to tam je.
    REPLIKANT
    REPLIKANT --- ---
    KUSNIERIK: Pěkný, ale proč to nehodit na skoro-čtverec, ty "hluchý" místa mi tam vaděj.
    KUSNIERIK
    KUSNIERIK --- ---
    TRESEN
    TRESEN --- ---
    LIGI: protože celková úroveň toho záběru mi přijde nedostatečná vzhledem k přesně vyhraněnému žánru, ve které je záběr prezentován
    LIGI
    LIGI --- ---
    TRESEN: a proc by nemohlo?
    TRESEN
    TRESEN --- ---
    _JP_: phr jsem si všimla, ale neřikej, že ti to takhle vylezlo z foťáku...? Nicméně to už je spíš diskuze k technické kvalitě a ne k obsahu.
    TRESEN
    TRESEN --- ---
    _JP_: promiň, ale považuješ to za minimalismus proto, že je tam jen jedno auto a v dálce? A aby toho nebylo málo, tak je to hozený do čb, která je ještě téměř nekoukatelná?
    DAVE8452
    DAVE8452 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam