• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHILDINTIMEPalm Pre, Eos a taky WebOS
    MILTRON
    MILTRON --- ---
    Pá pá WebOS:(
    MIGILENIK
    MIGILENIK --- ---
    Zdravíčko

    pomalu ale jistě se mi blíží doba koupě nového telefonu. Po letech to vypadá že skončím u Palmu. Dělám si zálusk na Palm Pre 2, zřejmě z anglckého Amazonu. Mohli byste mi dát tip na co si dát pozor, co si ohlídat? Blokování apod?
    KULA
    KULA --- ---
    neměl by někdo solo Novacom drivery pro palm pre? Mam jen instaler ale díky doménové politice mého služebního laptopu potřebuju čisté ovladače, pač tu nic nenainstaluju a .msi se mi nedaří zapnout v admin módu.
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    DIM_: To ne kámo, na ebayi ho maj za tři sta pade a kryt nepotřebuju.....
    DIM_
    DIM_ --- ---
    CYNIK: No vidis, nesnasim, kdyz lidi nabizej a nedaj cenu, sorry.
    Zapomnel sem napsat, ze k tomu mam i zadni touchstone ready kryt.

    Takze Touchstone, kabel a zadni kryt na PRE (nikdy nepouzitej).

    Vsechno za 750 Kc.
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    DIM_: kolik?
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Prodam Touchstone

    Mel jsem jeden doma a druhy do prace, ale tam mi vnutili jinej fon... tak si uz vystacim s jednim.
    Pridam i s kabelem, coz byl pro me tenkrat problem sehnat, pac obyc kabel za par korun na Touchstone nestacil a nenabijelo to.
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    Zkoušel tu někdo programovat pro WebOS?
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Jo, sakra.. co sem tim chtel predtim rict je to, ze bez AppCatalogu muze KULA natlacit kazdou aplikaci do fonu pres Internalz a Preware IPK installer.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    PAJSL: Drtiva vetsina aplikaci v Preware jenom odkazuje do AppCatalogu, zejo.. :)

    Nevim, jakej tam muze mit KULA problem. Jen vim, ze nevim jak poradit... Mne to funguje bez problemu od prvniho zapnuti.
    PAJSL
    PAJSL --- ---
    Preware je fajn, ale ten appcatalog by se občas taky hodil...
    tohle by mělo HP brzo vyřešit, jinak žádná sláva v prodeji palmů v evropě nebude.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    KULA: Normalka Preware
    How to Use Preware for Homebrew Apps, Patches, and Themes | PreCentral.net | The #1 Palm Pre and Pixi Community
    http://www.precentral.net/how-use-preware-homebrew-apps-patches-and-themes

    Pak muzes mj. instalovat baliky .ipk, takze tam uplne bez problemu natlacis jakoukoli aplikaci i bez repozitaru.
    KULA
    KULA --- ---
    Zase se zeptam, to opravdu nefunguje app cataloge?
    Jak preves soubor v .deb do neceho pouzitelneho?
    Mate tipy na dobre tweaky a pripadne feedy na ne?
    Nejaky homebrew app katalog neni? zcela mi chyby psaci nastroj na telefonu s klavesnici.


    Jinak opravdu pecka. uzasne mi vyhovuje velikost obrazu. Hodne me ten telefon bavi.
    KULA
    KULA --- ---
    KULA: VYRESENO. V karte Phone - Preferences je nastavení networku. Bylo tam 3G only. Cili ten krasavec, co mel ten telefon predemnou udelal pekne spatne restore sic tvrdil, ze ho udelal. Napr. fotky zustali v galerii...
    Nadruhou stranu, je zajimave, jak bylo aktivovane 3G only a vyple data. Presto jsem datoval:)
    DIM_
    DIM_ --- ---
    KULA: V menu telefonni aplikace je Phone services. Tam se da nastavit hafo veci (i treba to vypinani dat). Ale nevim, jestli nemam nakej patch, kterej je tam natlacil.
    KULA
    KULA --- ---
    Tak částečně vyřešeno. V mém bydlišti není 3G sít. Jakmile jsem přijel do Prahy, telefon se připojil k 3G síti. Očividně chtěl při prvním zapnutí být připojený na 3G aby mě mohl zaregistrovat. Mno...zajímavé. Musím ještě ale otestovat, zda se zapne a přihlásí do sítě, když v okolí bude jen GSM síť.
    Zjevně mám verzi romu 1.45. Je to možné? Případně, nastřelte mi kde najdu aktivaci a deaktivaci připojení k 3G síti.
    Zatím děkuju.
    KULA
    KULA --- ---
    zadám pin kod ale status simky zustane sim lock. nejaka moznost tvrdeho resetu neni? delal jsem tu trojkombinaci s R a power buttonem ale bez efektu.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    SIM lock? Od O2 nemeckyho je to unlocknuty. Muj Vodafone s tim nemel problem.
    KULA
    KULA --- ---
    Kdyz tam dam simku, na pin reaguje, ale nahore v pravym rohu misto site je sim lock. Čím to?
    KULA
    KULA --- ---
    SCHEEZE: jj, vf s datama. Predemnou to mel chvili nejakej it. kupovanej je u nemecky o2
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam