• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHILDINTIMEPalm Pre, Eos a taky WebOS

    zajimave info a postrehy o techto telefonech a platforme


    11.06. trochu jsem naplnil nastenku, neni to zatim nic moc, vylepsi, ale jako zakladni info snad staci.

    lidi z powered by palmOS rikaji ze tohle je duplicitni klub, chcete:

    26 hlasy od 26 respondentů

    rozbalit záhlaví
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ADAM_SKIN: id maarfi ma rozbity pixi doma (nejak deska v haji, nenabiji, nezapne se atd), ale digitizer by mel byt ok..zkus mu napsat
    ADAM_SKIN
    ADAM_SKIN --- ---
    shanim touchscreen/digitizer na pixi. nebo nefunkcni celej telefon.
    tusite nekdo, jestli by sel nouzove pouzit treba z Pre?
    ALLADJEX
    ALLADJEX --- ---
    DIM_: Palm je mrtvej, to je jasný. Občas sem mrknu z čistý nostalgie a jestli sem někdo z bývalých známých Palmistu něco nepostnu. O víc asi nejde ... nebo že by jo? ;]
    KORDA
    KORDA --- ---
    Kamarad ma puvodni Palm Pre a pri uvodnim spusteni to po nem chce "Phone Settings". Ma O2 a at vyplni cokoliv, nepusti ho to dal. Nejaky rady?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    DIM_: tech pre 3 je asi malo, ale prijde mi ze to moc nikdo nechce, obcas se na aukru nejaky objevi okolo 5-6 tis, na ebay jich tak par myslim je no
    DIM_
    DIM_ --- ---
    CHILDINTIME: Pre3 jestli slo do prodeje, tak asi jenom v USA. Je to bida.. ale ten tablet kdyz se vyprodaval za 100$, tak lituju, ze jsem nereagoval lip.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    nema to moc cenu no..teda chtel bych mit na par dni v ruce pre 3 nebo ten tablet..ale jinak nevim. kamarad mel pixi plus, byl spokojenej, i kdyz je to tedy strasne pomaly a pak se vyplo a uz nezaplo..
    ja jsem na iphonu a jsem spokojenej.

    ma tu nekdo pre 3?
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Tady to uz asi nema moc cenu, co?:)
    Osobne jsem teda presel na Windows Phone..
    Nebo jeste neco od HP cekate?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    MILTRON: no spis doufam ze to vyjde..uz dva dny je to v takovym stadiu, ze tezko rict jestli se na me amazon nevykasle..kazdopadne myslim, ze bude jeste jedna vlna tohodle levnyho prodeje..jsou kolem toho docela rumory, doporucuju sledovat precentral.cz a komenty tady: http://www.engadget.com/2011/08/22/hp-touchpad-tops-amazon-us-sales-rumored-for-uk-price-drop/#disqus_thread\
    MILTRON
    MILTRON --- ---
    CHILDINTIME: Jsi stastny clovek co to stihl...good luck. A kdyztak pry tam jde uz nahrat i Android:)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    jojo..ale zajimavy tedka s tim jak rozrodavaj ten jejich touchpad pod cenou..podarilo se mi obednat dva na amazonu za tu dobrou cenu, tak treba to dojde. podle ukazek a tak se mi to hodne libilo..ale stejne je to skoda no.
    MILTRON
    MILTRON --- ---
    Pá pá WebOS:(
    MIGILENIK
    MIGILENIK --- ---
    Zdravíčko

    pomalu ale jistě se mi blíží doba koupě nového telefonu. Po letech to vypadá že skončím u Palmu. Dělám si zálusk na Palm Pre 2, zřejmě z anglckého Amazonu. Mohli byste mi dát tip na co si dát pozor, co si ohlídat? Blokování apod?
    KULA
    KULA --- ---
    neměl by někdo solo Novacom drivery pro palm pre? Mam jen instaler ale díky doménové politice mého služebního laptopu potřebuju čisté ovladače, pač tu nic nenainstaluju a .msi se mi nedaří zapnout v admin módu.
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    DIM_: To ne kámo, na ebayi ho maj za tři sta pade a kryt nepotřebuju.....
    DIM_
    DIM_ --- ---
    CYNIK: No vidis, nesnasim, kdyz lidi nabizej a nedaj cenu, sorry.
    Zapomnel sem napsat, ze k tomu mam i zadni touchstone ready kryt.

    Takze Touchstone, kabel a zadni kryt na PRE (nikdy nepouzitej).

    Vsechno za 750 Kc.
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    DIM_: kolik?
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Prodam Touchstone

    Mel jsem jeden doma a druhy do prace, ale tam mi vnutili jinej fon... tak si uz vystacim s jednim.
    Pridam i s kabelem, coz byl pro me tenkrat problem sehnat, pac obyc kabel za par korun na Touchstone nestacil a nenabijelo to.
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    Zkoušel tu někdo programovat pro WebOS?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam