• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CONTINUITYJemné a legální změny vědomí
    Tento klub je určen těm, kdo si rádi hrají s jemným vylaďováním stavu vědomí pomocí bylinek a dalších doplňků výživy, ale i dalších metod jako cvičení, meditací, úprav stravy, atd. Zkrátka jak reaguje naše mysl, vnímání a pocit ze světa, když změníme něco ve stavu svého těla, dodáme (nebo ubereme) nějaký element zvenčí. Existuje mnoho substancí a materiálů, které mají jasně vnímatelné účinky buď hned nebo po nějaké době užívání. A je mnoho lidí, kteří se už silnějších drog nabažili, vůbec po nich netouží nebo se z nich pokaždé potřebují zotavit;), a zajímají se o to, co všechno existuje zejména v rostlinné říši, co jim může být prospěšné. Okrajově tu mají své místo i silnější legální drogy, zejména všelijaké kombinace bylinných účinných látek.
    rozbalit záhlaví
    OSW
    OSW --- ---
    Eleuterokok ostnitý - Čertův kořen. Užívám kapky asi měsíc a doporučuji, stojí asi 70 Kč. Na lačný žaludek to má takový mikronájezd :) Měl by podporovat mimo jiné i imunitu a musím říct, že je to příjemný nakopávač, rozhodně lepší než kafe nebo energiťák. Přitom dostupný v bylinkářstvích.
    EKIM
    EKIM --- ---
    THONDAS: v pohodě, stačil jen mlýnek na kafe
    THONDAS
    THONDAS --- ---
    EKIM: poppy grinder
    EKIM
    EKIM --- ---
    ahoj všem, nemá tu někdo zkušenost čím namlít semena havajské růže na prášek? Ideálně bych rád konkrétní produkt, to že to bude mlýnek je mi jasný, ale každá mašina to nedokáže.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KUATO: jo, o vikendu sem ten film videl taky a rikal sem si, kdy se nekdo na nyxech zepta :D
    KUATO
    KUATO --- ---
    KADLINO: stejne jako na rulik na nej obcas narazis v neprilis udrzovanem prosvetlenym podrostu (par let stare svetliny, kde jsou vysazene nove stromky, ale jeste nejsou moc velke, aby stinily), spolu s malinim, ostruzinim a podobnym bordelem.
    KADLINO
    KADLINO --- ---
    Pozdrav ve spolek, dneska jsem byl na filmu Složka 64 (mimochodem skvělej kousek), kde jsem se dozvěděl o blínu černém - nemáte někdo zkušenost? Případně neviděli jste ho někde v divočině aniž byste věděli o jakou rostlinu jde? Filtr mlčí.

    Blín černý – Wikipedie
    https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Blín_černý

    HYOSCYAMUS NIGER L. – blín černý / blen čierny | BOTANY.cz
    https://botany.cz/cs/hyoscyamus-niger/
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    Mno jsou různý druhy kavy různé kvality, některý fungují míň některý víc, navíc u kavy funguje reverse tolerance, takže někteří jedinci pociťují účinky až po delším užívání, když si jejich tělo a mysl na kavu zvykne. Jinak určitě je kava celkem subtilní rostlina co se týče účinků, ale když se zadaří, stojí to za to. Taky je dobrý dávat co nejvíc hladovej na lačno a po pár hodinách po vypití tam vyslat nějaký teplý mastný jídlo. Jestli nemáš náladu s tím dál experimentovat a fakt tě to nebaví, tak Kratom je o x úrovní výš co se týče poměru cena/ výkon. Já Kratomuju dost a tu rostlinu užívám skoro deset let, Kavu znám jen pár let a stále jí teprve poznávám, moc jsem jí nevypil, ale baví mě hodně :-) Třeba moje přítelkyně má problém se i zkratomovat, v dávkách kdy já vrním blahem ona říká že nic necítí.
    Pro takové hrubohmotňáky je tu ještě starý dobrý héro.
    THE_HOG
    THE_HOG --- ---
    BBAN4N: no zkusil jsem to, koupil jsem nějakou kavu kavu v eshopu českým. Aniž bych četl nějaké recenze. Drahý to bylo, něco "jemného" to dělalo, ale rozhodně to prostě moc nefungovalo na ten spánek, ani při dvojnásobku dávky, ani při doporučované dáce, prostě nic.
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    Taky doporučuju Kava Kava, dostupnost v Evropě je na hovno, dřív jsem objednával z Manchesteru, ale drahý, ale teď jsem kupoval dvakrát tuto instantní z tohoto shopu kterej je myslím holandskej a je to levný a dobrý. Teď jsem na Zélandu a těším se až budu nakupovat kavu tady, protože jsem blízko zdroje a má to zde tradici, brzo objednám nějakou pořádnou noble kavu.. Taktéž pokud budu mít čas a peníze chci jet přímo na ostrovy kde je kava kava původní a prozkoumat to a stejně tak chci učinit s Kratomem..
    Kava King Products Inc, Instant Drink Mix, Vanuatu Blend , 1/2 lb (226.8 g) - iHerb.com
    https://www.iherb.com/...Kava-King-Products-Inc-Instant-Drink-Mix-Vanuatu-Blend-1-2-lb-226-8-g/52760
    Já to rozmixuju vždycky s lecitinem a kokosovým tukem a piju.. Dávám tak pět lžiček, někdy i víc..
    Jinak Kratom je jasná volba, levnější.. Kdyby někdo chtěl Kratom tak PM.
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    THONDAS: ...a on někdo uvažuje o tom, že ji postaví mimo zákon?
    THONDAS
    THONDAS --- ---
    Doporučil bych kava kava.Ideální a příjemný relaxant pokud pominete hořkou specifickou chuť.Kdybyste někdo znal dobrý zdroj v rámci EU,dejte vědět,prosím.Kava je u nás zatím stále legální.
    THE_HOG
    THE_HOG --- ---
    Máte nějaké doporučení ohledně lehké psychedelické relaxace/meditace? Nějaká zkušenost s azarius.net? Co doporučíte?
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    BROMANTANE!
    CEPELIN
    CEPELIN --- ---
    Eye - Optical illusion
    https://www.youtube.com/watch?v=tVgOLWVYytM

    Pust to, roztáhni na celou obrazovku, dívej se do středu a až to skončí rozhlídni se po pokoji...
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    Taky dulezity necumet vecer do PC, mobilu a tabletu. A pokud ano tak pouzit cerveny filtr na obrazovku.

    Na PC napriklad: https://justgetflux.com/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    THE_HOG: a máš problémy usnout a nebo se probouzíš a už nezabereš?

    Kolik ze základů spánkové hygieny dodržuješ? A kolik jsi výhledově schopný začít dodržovat?

    Desatero spánkové hygieny | Laik - Poruchy spánku a nespavost, příčiny a léčba, poradna lékaře
    http://www.dobry-spanek.cz/desatero
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    THE_HOG: mluvené slovo do sluchátok
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    THE_HOG: čerstvá meduňka je dost dobrý fet
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    THE_HOG: Zkus melatonin. Je volně prodejný, jen si musíš najít správné dávkování. Na každého účinkuje jiná dávka, takže začni s 1 mg (i když se dají koupit i 10 mg tablety).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam