• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Zato takovej senil z Hrádečku, to je pašák, viď? :-)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    THE_MIRACLE: ten Kalousek je fakt ještě větší magor než pán z hradu...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Ústavní soud zrušil škrty ve stavebním spoření – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/231830-ustavni-soud-zrusil-skrty-ve-stavebnim-sporeni.html
    MARYO
    MARYO --- ---
    PONCIK: To bylo narazka na Schwarzenberga.
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    MARYO: Jestli tohle "Podle sebe soudim tebe" platilo na mně, tak se hluboce pleteš, za 41 let svého života jsem nebyl v jediný sebemenší politický funkci na rozdíl od zde opěvovaného M. K..
    MARYO
    MARYO --- ---
    i kdyz je fakt ze ten kalousek je asi nejlepsi pripad, kaja bude mit asi trochu jiny ambice
    MARYO
    MARYO --- ---
    PAULMUADDIB: Rekl bych ze nejen kalouska. Spis taky "Podle sebe soudim tebe".
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Ta anketa, co tu visí je k čemu ? Jedině jak se Kalouska zbavíte - aby nebyl v politice je buď fyzická likvidace, kdy potom hrozí dlouhej kriminál (. Nebo nejít k volbám, protože jakmile se zvolí jakákoliv partaj, tak se tam časem Kalousek zjeví, on totiž už bez politiky a funkcí ani neumí žít. Je tu nepřetržitě tušim 15 let. A v nejhorším zkousne i ty socany a snad i komouše )).
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    _BENNY: "Obyčejně lidé s tak kromobyčejnými výkony přežijí.", "Ten pitomec to napsal, ostatní si to myslí."

    Koukám, že má Karel Kalouska docela přečtenýho.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    Schwarzenberg: Bárta je pitomec, řekl něco, co si ostatní jen myslí – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/230216-schwarzenberg-barta-je-pitomec-rekl-neco-co-si-ostatni-jen-mysli.html
    CROSS
    CROSS --- ---
    Karel Schwarzenberg (...) potvrdil, že se dnes pravděpodobně sejde jednání K9 a připojil bonmot: "Myslel jsem, že po týdnu na cestách přistanu v Kbelích a přistál jsem očividně v Bohnicích," řekl Aktuálně.cz.

    :-]]
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Mohl by prosim nekdo toho Kalouska aspol zastrelit?

    Odpočtům úroků z nových hypoték by mělo odzvonit – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/ekonomika/228221-odpoctum-uroku-z-novych-hypotek-by-melo-odzvonit.html

    To jsou zase zvasty co z nich lezou...
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    PONCIK: tak jest
    CROSS
    CROSS --- ---
    PONCIK: no jasně, třeba současný primátor Karlových Varů by mohl vyprávět, jak si v opozici ani neškrtnul.
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Podle mně si zastupitel není-li ze strany/sdružení co se po volbách dostalo do rady města jako vítězná koaliční součást, ani neškrtne. Sice může mít prospěšné návrhy pro město, jenže vítěz bere vše a taky vše opoziční shazuje ze stolu ))((.
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    BONGI: mě to mladá věří, že to dělám objektivně, ale je asi jediná

    a hlavně z opozice se krást tak nějak nedá :-)¨)))))))
    BONGI
    BONGI --- ---
    ALCATOR: Problem je navic v tom, ze ikdyz se to ten zastupitel bude snazit delat z jakehosi moralniho duvodu zcela objektivne, tak mu to stejne nikdo nebude verit a ikdyz nic neukradne, tak si stejne urcita skupina lidi bude myslet, ze krade .... protoze proc by to jinak delal?
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    jsem zastupitel v městský části, která má cca 80.000 lidí, takže úplně přenést logiku vesnickýho fungování nejde, ale v principu máte asi pravdu
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    ALCATOR: Spravne, je to ovlivneno i tim, ze na vesnici te vsichni znaji, takze kdyz si budes nahravat sobe, tak spatne skoncis...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam