• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    PONCIK: vidis a ja uz jsem tak otupenej, ze si myslim, ze by to bylo stejny zlo jako tohle co tu vladne ted... I kdyz mozna se pletu, protoze zatim mi pripada, ze kazda vlada je horsi a horsi.
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Už jsem asi nějakej obroušenej, ale vítězství KSČm a ČSSD v krajských a senátních volbách mně nijak nestraší. Spíš jsem naježenej z toho, aby se stejný výsledek promítnul do voleb sněmovních, protože premiér a ministři z těhle dvou partají to už by byla opravdu drsná frajeřina.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: tak alespon k necemu byl muj hlas...
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    Ministr Heger: Za prohrou pravice nejsou reformy, ale korupce - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/domaci/podzimni-volby-2008/krajske-volby/clanek.phtml?id=760367

    Jen tak dál...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    No vidis. To je dobre. Nicmene porad je mi milejsi clovek, ktery nevoli, nez clovek ktery voli parlamentni stranu po tech zkusenostech.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: všem ne...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    BIDAK: ano a pak to bude zase naopak a porad dokola...
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    THE_MIRACLE: Lidi jsou nasraný dycky.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    THE_MIRACLE: Ani náhodou. Levice se ztrapní a půjde na hambu do kouta. Mě nejvíc děsí ta volební účast.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: ještě jedna poznámka. Kromě disciplinovanych komancu padli procenta vsem. To celkem jasne poukazuje na to, ze lidi jsou proste nasrani. A sorry, ja se jim nedivim.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    THE_MIRACLE: Nezaměňuj nedostatek názoru za názor. Stran je dost, těch malých mimoparlamentních.
    Lidi k volbám nechodí obvykle z prosté lenosti. Buď lenosti přemýšlet, nebo jít ven.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    FIONOR:
    LONESTAR: ja vas chapu, vy jste totiz nasrani, ze vyhrala levice. A vite co? Mne to je burt. Jde to tu od deseti k peti at vladne kdokoliv. Zkusenost.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: ... nebo naopak
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    FIONOR: nesouhlasím
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: no já na "vrcholu" po víkendu vidím spíše KSČSSD než ODSTOP09 - ale možná vycházíš z jiných výsledků...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    A mezi nama - nevolba je taky vyraz nazoru. Bud absolutni bezmoci a nebo nezajmu. Ale kdyz si to neuvedomuji nekteri z vas, tak jak by si to meli uvedomovat ti kokoti nahore...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: Prave diky lidem, kteri jdou volit mensi zlo - hlavne aby nevyhrala levice, tak tam hodi ODS, nebo TOP a naopak, jsou tyhle strany na vrcholu...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    FIONOR: jenze milej zlatej moudrej... ti volici komunistu je voli proto, ze jim veri. Nebudu volit nikoho, kdo je pro me mensi zlo nez ten druhej. To muze jen absolutni dement.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam