• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    PJGEPR: To přeci před volbama ječeli socani nebo ODSka, když P. Gazdík vyslal dopis, aby se i starostové z jiných partají převekslovali ke STANu .
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    PONCIK: KDU bude asi chtít TOPce ukrást Starosty...
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Podle mně se ODSka i TOPka navzájem potřebují, i když se z obou táborů ozývají výkřiky: Zabít krtka .).
    Jen jsem zvědavej, kdy se k týhle 2ce připojí i lidovci ?
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MAREK_PRCHAL: tak to necekal asi jenom Huhu ... (ne)zajimava je furt stejne, akorat ty ses presaltoval na ANOfert...
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    FREELA: Vnímám ODSku jako stranu v zajímavém období, kterou budu sledovat, ostatně vždycky jsem ji sledoval. TOPka momentálně moc zajímavá není, maximálně odstřelení Hudečka, ale to jsem čekal.
    FREELA
    FREELA --- ---
    MAREK_PRCHAL: Koukam, ze vnimas TOP09 a ODS stejne jako rozumny volic (ten co ma vsech pet pohromade) vnima ANO a Usvit...
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    FEMUR: Ano, ale podle paní Němcové by měly obě strany bojovat o hlasy voličů spolu :-)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    MAREK_PRCHAL: ne, ale pan profesor kandiduje za ODS nikoli za TOP09 :-p
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    FEMUR: Můžu bejt jen v jednom? :-)
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    MAREK_PRCHAL: Je moc hodnej a slušnej, Bém, Janoušek, Kuba, Oulický a spol. ho v ODSce zničej do roka a do dne .(.
    Pro TOPku je to přijatelný partner pro jednání, ale zase méně čitelný než M. Němcová, alespoň pro začátek.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    MAREK_PRCHAL: ze ses ve spatnym auditku?:)
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    Ahoj přátelé, co říkáte na pana profesora Fialu?
    IF_
    IF_ --- ---
    Tohle je jediné štěstí, jinak by se ta strana u mě naprosto zdiskreditovala!

    Schwarzenberg obhájil post šéfa TOP 09. Hudeček pohořel - E15.cz / zprávy
    http://zpravy.e15.cz/domaci/politika/schwarzenberg-obhajil-post-sefa-top-09-hudecek-pohorel-1044679
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    TRAVIX: rikam, ze nektera jednani probehnou (ciste formalne a pro ziskani infa), ale smerjeme do opozice a ja jsem za to rad...
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    PJGEPR: Nesmysl. Koalice TOP+ODS+KDU+ANO by sice teoreticky mohla mít většinu a krátkodobě by TOPku vrátila do vlády, ale dlouhodobě je zkrátky výhodnější být to jedno období v opozici.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    CROSS: jednat o vlade asi budeme, ale nalada je opozicni...
    CROSS
    CROSS --- ---
    PONCIK: opět naprostý nesmysl. Zkus si uvědomit, že neprezentuješ názor oponující mému. Polemizuješ s názorem, který tu nezazněl. Pouze se opakovaně (ad hominem) navážíš do mé osoby s tím, že názorové oponenty pokládám za hlupáky. To jednak není pravda, jednak pokud si to vztahuješ na sebe... nejsi můj názorový oponent, protože nereaguješ na to, co píšu, těžko tedy můžeš tvrdit, že se mnou nesouhlasíš. Je to škoda, mám z toho pocit, že kdybychom se bavili někde v hospodě, možná bychom si i rozuměli.

    ______________
    Takže Top je teď v podstatě lídr parlamentní pravice, nebo alespoň „pravice“ — držím palce, ať to k něčemu je. Insiderů bych se zeptal, jestli existuje ve straně snaha ujmout se vlády, nebo jednoznačně opozice?
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    tak za me spokojenost, meli jsme v UKr trochu drama, az predposledni okrsek rozhodl o tom, zue jde do snemovny lidr a ne dvojka :)
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    CROSS: Nemá to cenu, prostě s Tebou musí každej souhlasit a soucítit, kdo má jinej názor a nesouhlasí s Tebou je prostě blbeček. A končim.
    CROSS
    CROSS --- ---
    V předposledním odstavci o souvěrcích mi vypadl přísudek: zbavovat děti českých rodičů občanství
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam