• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    PONCIK: ty 4 poslanci jsou s dalšími 3 českými poslanci součástí EPP, která volby vyhrála, takže prosadit můžou dost...
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Nojo jenže TOPce to nahnal Pospíšil bývalý ODSák a to neni moc povzbudivé. A taky co ty 4 poslanci vybojujou ? Ani jsem k těmhle volbám do EPček nešel.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    TRAVIX: uvidíme zítra v tuhle dobu
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    Tak... Že by byl čas to tady zase oživit?
    Předpověď: Vítězná TOP 09 získala 18 procent, druhá ČSSD sedmnáct - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/podle-predpovedi-vyhrala-top-09-dzk-/domaci.aspx?c=A140524_135352_domaci_jj
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    Gyulla Banga: Ptal se někdo z TOP 09 Romů na jejich názor na výuku v romštině? - Romea.cz
    http://www.romea.cz/.../gyulla-banga-ptal-se-nekdo-z-top-09-romu-na-jejich-nazor-na-vyuku-v-romstine
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    zodpovedne hospodareni v praxi... :-) s kympak v cele?
    Dopravní podnik přišel o miliony, ale od Rittiga žádné odškodné nechce - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...ravni-podnik-nahrava-obvinenym-d5v-/domaci.aspx?c=A140221_220607_domaci_zt
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    Tak jsem prolítnul rozhovor s Hudečkem na ČP a teda mimo je jak redaktor tak Huhu ...
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    PJGEPR: To přeci před volbama ječeli socani nebo ODSka, když P. Gazdík vyslal dopis, aby se i starostové z jiných partají převekslovali ke STANu .
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    PONCIK: KDU bude asi chtít TOPce ukrást Starosty...
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Podle mně se ODSka i TOPka navzájem potřebují, i když se z obou táborů ozývají výkřiky: Zabít krtka .).
    Jen jsem zvědavej, kdy se k týhle 2ce připojí i lidovci ?
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MAREK_PRCHAL: tak to necekal asi jenom Huhu ... (ne)zajimava je furt stejne, akorat ty ses presaltoval na ANOfert...
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    FREELA: Vnímám ODSku jako stranu v zajímavém období, kterou budu sledovat, ostatně vždycky jsem ji sledoval. TOPka momentálně moc zajímavá není, maximálně odstřelení Hudečka, ale to jsem čekal.
    FREELA
    FREELA --- ---
    MAREK_PRCHAL: Koukam, ze vnimas TOP09 a ODS stejne jako rozumny volic (ten co ma vsech pet pohromade) vnima ANO a Usvit...
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    FEMUR: Ano, ale podle paní Němcové by měly obě strany bojovat o hlasy voličů spolu :-)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    MAREK_PRCHAL: ne, ale pan profesor kandiduje za ODS nikoli za TOP09 :-p
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    FEMUR: Můžu bejt jen v jednom? :-)
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    MAREK_PRCHAL: Je moc hodnej a slušnej, Bém, Janoušek, Kuba, Oulický a spol. ho v ODSce zničej do roka a do dne .(.
    Pro TOPku je to přijatelný partner pro jednání, ale zase méně čitelný než M. Němcová, alespoň pro začátek.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    MAREK_PRCHAL: ze ses ve spatnym auditku?:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam