• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    PONCIK: on neprestupuje, zůstává v LESe, ale je kandidátem TOPKY ;)
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    PJGEPR: No politika samosebou a tenhle přestu na kvadrát .(.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    PONCIK: co smrdí prachama a moci?! politika jo? :)
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    PJGEPR: Ale Bursík má přeci svoji Liberálně Ekologickou Stranu . Amně to vadí, protože to zase smrdí prachama a mocí .((.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    Imho bursik fakt vadi jen Zelenym, zbytku je dost jedno...
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    nechtěli tříštit hlasy a pote co se nedohodli s Hamplem, neměli nikoho kdo by sel proti Hamplovi, Bursikovi a Schwarzovi... Tak se dohodli s MB. Mě osobně to nevadí, uvidíme co to udělá s těma cca 20tis voliči na Praze 1
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    PAULMUADDIB: V Praze si podepsala rosudek smrti, jestli ho teda někam nominujou na kandidátku .(::).
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    S tim Bursikem si snad TOPka dela prdel, ne?
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Trochu možná i OT, ale třeba tu má někdo recept a nechodí do FB audítka: Jak zrušit z FB stránku od který nemáte práva pro administraci, nechtějí vám je předat ? Ta stránka je neaktualizovaná víc než 2 roky a kazí pověst TOP09 na Chomutovsku. Jakýsi formulář už jsem odeslal
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    TOP09 si z rozpoctu obce financuje svoji vlastni predvolebni kampan? :-) Ja vim, Bem to delal taky... tak proc to nezopakovat, co? :-)
    Praha spustila informační kampaň „Víte, že“ (Portál hlavního města Prahy)
    http://www.praha.eu/...t/tiskovy_servis/tiskove_zpravy/praha_spustila_informacni_kampan_vite_ze.html
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    FIONOR: Tak v komunalnich volbach neni problem volit konkretni lidi bez ohledu na politickou prislusnost ke strane - takze clovek muze krouzkovat fakt dle libosti. A tech lidi, co jsou zodpovedni je vic, ne jen ten jeden konkretni, medii propirany a stranou stale bezmezne hajeny :-)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    PONCIK: ANO afaik nebude stavet kandidatky vsude :) Takze sance bych nevidel tak zle. Ale Prahu si TOP09 uspesne tim moravakem v pozici prvniho namestka, pozdeji primatora v cele celkem podkopava. Jeste jsem nevidel ani naznak sebereflexe. OpenCard je pruser a pritom jde o vec, kterou ma na radnici v gesci clovek za TOP09 nekolik let. Copak delala cele ty roky pani Vorlickova vi jen ona sama... vypada to ze nic a dneska tam hasej prusery na posledni chvili :-) A pak se div, ze populisticky kecy Babise mnohe oslovi.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    PONCIK: já v Lounech, jednička kandidátky
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Pánové a dámy, kdo se zapojí do komunálních voleb 2014?

    Já, jako kandidát v Chomutově na prvním místě odspoda .). A jediný z čeho mám celkem obavu je ANOnizace ČR a vytvoření koalic podle vzoru PS, kdy KDU nahradí ODS.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    No vyborne... dalsi duvod, proc TOP09 v Praze fakt nevolit... dekujeme pane Parizek za dalsi picovinu v Praze ;)
    http://praha.idnes.cz/...-pruh-pro-autobusy-fri-/praha-zpravy.aspx?c=A140602_110822_praha-zpravy_bur

    Na cele trase te predmetne linky je hromada mist, kde k problemu dochazi casteji, na Jizni spojce se to zasekne malokdy, spis zustane viset jinde (i diky vsudepritomnym kruhacum, ktere ze dvou pruhu udelali jeden) - ale co, proc nesnizit kapacitu pozemni komunikace a lidem zneprijemnit zivot jeste vic tam, kde doposud problemy zas tak velke nejsou...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    DANYSEK: "nic jsem neplatil a ta částka taky nesedí" :D
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    FIONOR: "V plátně jsou totiž místo děr po hrotech vidět hlavně škrábance." ...? :-)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    ten obraz by se měl dát za mříže
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    PJGEPR... no nevim, naprosto jednoduche reseni je nechteny dar bud vratit, nebo ulozit do archivu mezi ostatni neupotrebitelne veci :-) Obraz se sipkami pred obrazem je zda se autenticka a i kdyby sipku nikdo nehodil, gesto je to fakt zbytecny a prizemni. I kdyz mozna je to soucasti kampane "jak oslovit ty hloupejsi"... to ja nevim :-)
    SPAULDING: udelem demokracie je, ze obcas i ten rozumnejsi clovek prohraje... :-) Z pohledu ustavy, coby nejvyssiho zakona je to porad prezident, par let s tim jeste nic moc nenadelame... trosku ucty k ustave by od veci nebylo. Popijeni bechera v zakourenem salonku bohuzel vlastizradou neni :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam