• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GLACIERAtletika - je jako život sám - poražení a vítězové, nakonec všechno co zní dostane je přimo úměrné vašemu úsilí
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    GLACIER: Problém je, že ty snadno uvěříš všemu, co ti kdo řekne:)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAKOSHARK: Jsem na zpovědi? Věř si čemu chceš Majku ;)
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    GLACIER: Já se neptal na další příklady, mě zajímá, kde máš důkazy, že Vrabcová je prosypaná na půdu. Říkáš, že to máš z nějakých drbů. Od soupeřů, kterým se tolik nedaří (ve stylu "všichni, co jsou lepší než já, sypou až na půdu:) ?
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAKOSHARK: To byl další příklad dopingu
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    GLACIER: Co má Piták co dělat s Vrabcovou?
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAKOSHARK: A jen tak btw si zjisti co je profesi Ivo Pitak...
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAKOSHARK: Jestli nevíš, tak jsem asi pět let majitel časopisu který ma 150 tisíc zobrazení stránek. A s většinou atletů se znám velmi dobře a vydáme se i mimo práci. Takže se neptej od koho to mám. Od lidí z atletiky...
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    GLACIER: Důkaz?
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAKOSHARK: Protože je totálně prosypana až na půdu
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    GLACIER: Tak Vrabcová mi totálně spravila chuť. Pořád se zlepšuje, klidně by se mohlo i stát, že získá bronz třeba v Tokiu.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAKOSHARK: Lol to určitě ;)
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    GLACIER: Stejně mě štve, že tam včera nebyl Holuša a nesundal ho:)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Tak včera 1500m finále muži, dneska 800ka a pak to co předvedli ingebritzenove mi totálně spravilo chuť. Ten kluk je mistr mistrů!!!
    PLUTO
    PLUTO --- ---
    Zatím snad nejsmutnější Mistrovství co jsem viděl.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Další co nemohl a dokonce mu i zmizelo tělo, kdybyste to chtěli vědět...

    https://www.facebook.com/czatletika/videos/10156489475388490/
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Další co byl nemocnej. Neměli jet všichni do nemocnice místo na Evropu?

    https://www.facebook.com/czatletika/videos/10156489470828490/
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    MAKOSHARK: ono to vlastne nema smysl.
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    ONASYS: Uvědomuješ si, že to je trochu debilní argument. Jako když se olympijský marathon vyhrál třeba za 2:12 a podle tohohle uvažování by Evropani měli brát všechny medaile. Akorát bohužel ti Evropani s osobáčkem 2:12 běží na Olympiádě 2:18.

    Podívej se na osobní rekordy účastníků té desítky. Zemaník byl jediný nad 29. Naprostá většina byla pod 28:30, bylo jich tam pár s 28:40, ale Zemaníkovi se nepřibližoval nikdo.
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    MAKOSHARK: hele nevim ma PB 29:10 to by mu stacilo na 18. z 32. to neni spatny
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    ONASYS: Dvořák říká, že česká atletika je teď na tom finančně dobře. Cesta a ubytování v Berlíně je nic. Nejde o peníze, ale o to, že bylo evidentní, že bude totálně poslední.
    Nevím, v čem je cenná zkušenost zjistit, že za předposledním se neudržím 4km:) To je spíš dost depresivní zkušenost:) Leda bys zastával názor, že si uvědomí, jaká je sračka v evropském měřítku a zvýší tréning:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam