• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROMANONWindows mobile
    Vše o mobilních operačních systémech
    rozbalit záhlaví
    XL1
    XL1 --- ---
    nemá někdo stažený apky pro WM, potřebuju nějakýdobrý přehrávač FLAC s eqalizerem a aby měl ideálně schopnost CUE
    LEIN
    LEIN --- ---
    Hi, mam novou lumii 800 a bohuzel ma jen 7.X WM :( nema nekdo taky, vcetne zkusenosti s rootem? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Používá/zná tu někdo Emulator Images for Windows Mobile?
    TBC
    TBC --- ---
    ahoj, je nejaka free aplikace, ktery mi udela s telefonu wifi ap a na WANu, bude 3G sim? mam nejakej starsi smartphone s 3G a wifi, tak bych ho predelal na takovyhle ap... diky za info

    (neco jako toto: http://www.techrepublic.com/...phones/use-your-windows-mobile-smartphone-as-a-wi-fi-access-point/184 )
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    RAINBOF: jo to jo ale co sem měl HTC MDA Vario III tak tam na to byla i aplikace.. teda součást nastavení
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KAZATELL: ne nešlo dělá se to HW. power + reset, pak pustit reset pak pustit power a zmáčknout tu pyčovinu pod OK.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    RAINBOF: nekde to šlo přímo v nastavení.. myslim že se to jmenovalo smazat data
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    RAINBOF: Factory reset měl každý telfon jiný. Jinak jsem to dělal na E-Tenu, jinak na Xperii...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ahoj mam pár WM6 telefonů které dávám do pucu abych je poslal dal :D (nechci WM6)
    (takze pokud nekdo chce Motorola Symbol MC35 bez baterky..)

    otazka je: jak na WM6 udelam factory reset,
    jak preinstaluji telefon Glogish X650 behem startu se zasekne na logu glofish a neni s nim rec.
    URZA
    URZA --- ---
    MEDWYN: super, diky
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    URZA: Mrkni na PIM Backup, co z toho zvladne...
    URZA
    URZA --- ---
    Ahoj, nemate nekdo tipy na free aplikace na HTC Touch Windows Mobile 6.0 na tyto ukoly:

    zaloha smsek do .txt (do PC)
    zaloha kontaktu do PC (nejaky open format, csv atd ideal)
    zaloha poznamek, idealne je prevest do neceho citelneho, txt, pdf nebo i png..

    jako zkousim googlit, ale polovina stranek je uz mrtva a druha polovina vypada hodne podezrele.. tak jestli nemate nekdo dobrou zkusenost s necim z toho

    ze dekovala:)
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    MELOP: Děkuji zkusil sem a synchronizuje to, jen mám problém s tím že na googlu mám několik kalendářů a ono to bere jen ten hlavní a další tam dostat nemohu
    MELOP
    MELOP --- ---
    KAZATELL: AFAIK, Google uměl poskytoval Exchange i pro WM, což by snad mohlo být to, co potřebuješ.
    Podrobnosti stran nastavení zde:
    Setting up your Windows Mobile phone for Google Sync - Nápověda Mobile
    http://support.google.com/mobile/bin/answer.py?hl=cs&topic=14299&answer=138636

    (ale nemám to ozkoušené, ber to tak, že jen vím, že to existuje)
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Zdravim, združuje se tady ještě někdo? potřeboval bych podradit jak s HTC Kaiser synchronizuju google kalendář, ale tak aby to bylo online.¨
    díky
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    T_RAVEN: Nejsnazsi je sync s googlem. Od googlu uz to pak umi tahat kde co, predpokladam ze i ty windows contacts, ac je nepouzivam.
    A google ucet ma predpokladam dneska uz kazdy...
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    hmm cim hloubeji se do toho norim, tim je to depresivnejsi ... predpokladam ze nejaka moznost synchronizace vsech kontaktu s fb asi taky neexistuje ... ?
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    ach ano, chtel sem se vyhnout i nahravani kontaktu nekam ven, zjevne to ale nejde a budu se muset spokojit s variantou synchronizace pres windows live ... :(
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    ahoj, mam windows 7 a htc diamond2 (zrejme tam sou windows mobile 6.5 ale nepovedlo se mi to nikde najit), na synchronizaci se mi po pripojeni do pocitace nainstaloval Windows Mobile Device Center 6.1

    mohli byste mi prosim poradit, jak mam synchronizovat kontakty s vychozi win7 sluzbou "windows contacts" ? WMDC si akorat postezuje ze neni nainstalovany outlook ale dal to neresi ... google mi poradil ze to jde nastavit v jakemsi "Device Stage", ktery se pry ale spusti sam, pokud je s nim pristroj kompatibilni... coz ale tento zrejme neni (?)

    dekuji
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam