• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROMANONWindows mobile
    MELOP
    MELOP --- ---
    KAZATELL: AFAIK, Google uměl poskytoval Exchange i pro WM, což by snad mohlo být to, co potřebuješ.
    Podrobnosti stran nastavení zde:
    Setting up your Windows Mobile phone for Google Sync - Nápověda Mobile
    http://support.google.com/mobile/bin/answer.py?hl=cs&topic=14299&answer=138636

    (ale nemám to ozkoušené, ber to tak, že jen vím, že to existuje)
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Zdravim, združuje se tady ještě někdo? potřeboval bych podradit jak s HTC Kaiser synchronizuju google kalendář, ale tak aby to bylo online.¨
    díky
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    T_RAVEN: Nejsnazsi je sync s googlem. Od googlu uz to pak umi tahat kde co, predpokladam ze i ty windows contacts, ac je nepouzivam.
    A google ucet ma predpokladam dneska uz kazdy...
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    hmm cim hloubeji se do toho norim, tim je to depresivnejsi ... predpokladam ze nejaka moznost synchronizace vsech kontaktu s fb asi taky neexistuje ... ?
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    ach ano, chtel sem se vyhnout i nahravani kontaktu nekam ven, zjevne to ale nejde a budu se muset spokojit s variantou synchronizace pres windows live ... :(
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    ahoj, mam windows 7 a htc diamond2 (zrejme tam sou windows mobile 6.5 ale nepovedlo se mi to nikde najit), na synchronizaci se mi po pripojeni do pocitace nainstaloval Windows Mobile Device Center 6.1

    mohli byste mi prosim poradit, jak mam synchronizovat kontakty s vychozi win7 sluzbou "windows contacts" ? WMDC si akorat postezuje ze neni nainstalovany outlook ale dal to neresi ... google mi poradil ze to jde nastavit v jakemsi "Device Stage", ktery se pry ale spusti sam, pokud je s nim pristroj kompatibilni... coz ale tento zrejme neni (?)

    dekuji
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Potřeboval bych aplikaci pro WM6.1, která by uměla nahrávat hovory. Představuji si něco, co se mě po ukončení hovoru zeptá, jestli to chci uložit nebo ne.
    Máte tip na něco? Díky
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Klub o WP7 zalozen:
    [ Windows Phone 7 ]
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    MELOP: souhlas.
    MELOP
    MELOP --- ---
    NECROMAN: Založ na to extra klub, nebo se polovinu doby bude vysvětlovat nováčkům, že WM a WP7 mají společného jen výrobce a ne, že programy (postupy, tipy, triky) z jednoho se na druhém použít opravdu, ale opravdu nedají.

    WM a WP7 jsou dva různé světy.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zdravim, funguje tento klub momentalne? Planuji zalozeni vlastniho pro Windows Phone 7, ale pouzit ci prevzit existujici by bylo asi lepsi, at tu nejsou duplicity.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DEMONOFANARCHY: tak to oznamovali, že tohle je teprv první z řady... Navíc tenhle update měl bejt primárně o zlepšení přístupu a procesu updatu samotnýho :)))

    DEMONOFANARCHY: já to včera hledal docela dlouho (plus v MS pracuju přímo v Redmondu :) ), takže sem i někde něco zachytil - a fakt sou zprávy akorát o samsungach. Nicméně přes všechny ty hledání sem se i dostal na to, že všude psali - dejte si bacha na připojení.
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    První aktualizace WP 7 proměnila některé přístroje v předražené těžítko - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/prvni-aktualizace-wp-7-promenila-nektere-pristroje-v-predrazene-tezitko-14z-/mob_tech.asp?c=A110225_123941_tech-a-trendy_ram

    A nebude ani copy paste....bastardi:-)
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    ADAMFC: no tady treba tvrdej ze ne jenom samsungy ale 10procent vsech zarizeni...

    Téměř 10 % chytrých telefonů zůstalo po první aktualizaci Windows Phone 7 nefunkčních | ITBiz.cz
    http://www.itbiz.cz/temer-10-chytrych-telefonu-zustalo-po-prvni-aktualizaci-windows-phone-7-nefunkcnich
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DEMONOFANARCHY: smůla že máš ten samsung no.. Ona to ale nemusí bejt vůbec jejich chyba. Je zajímá že to failnulo jen pro ty omnie, všechny jiný úplně v pohodě
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    Jeste ze jsem vcera ten update neudelal.... ach jo.. jestli to bude pokracovat takto tak potes koste s tim MS...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DEMONOFANARCHY: závislí je to počítam na LiveID
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    ADAMFC: kdyz nastavis jako region UK tak funguje ale teda nemuzes platit na to potrebujes UK kreditku
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    jak vůbec funguje v čechach marketplace pro ty sedmičky? Jsou s tim nějaký problémy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam