• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROMANONWindows mobile
    Vše o mobilních operačních systémech
    rozbalit záhlaví
    TR1
    TR1 --- ---
    ARIAEL:
    dulezite je, ze to jde :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    TR1: Mozna nejaka kopie od vyrobce... Zadny backup tam totiz neumi sahnout...
    A nebo ten kdo pise loadery si to vytahnul sam. Ta oblast neni bezne dostupna
    TR1
    TR1 --- ---
    ARIAEL:
    cim se zalohuje nevim, zas tak zbehli nejsem ale stahl jsem si original na webu a opravdu jsem to zkousel preflashovat pozdeji zpatky a uvodni obrazovka zavadece mela stejnou verzi i jmeno jako pred celym procesem.

    http://www.smartwiki.cz/pocket-pc/htc/htc-touch-hd
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Na x-developers tvrdi ze jde o nevratny proces... Ale verim ti ze nemluvis o necem jinem...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    TR1: A cim se zalohuje zavadec?:)
    TR1
    TR1 --- ---
    ARIAEL:
    nemas pravdu ze prehrati zavadece jinym je nevratny. Tak jako lze nahrat jiny tak zrovna stejnym zpusobem tam vratis puvodni, jen ho musis mit. Odzkouseno na mem HTC Touch HD
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KAZATELL: Romka se da prehrat zpet kdyz mas instalator dane verze... Jak rikam moc backupu co zalohuji rim jsem nevidel.
    A jen tak mimochodem na to aby jsi tam mohl nahrat cizi rom musis upravit loader kod a to je nevratny proces podle ktereho servis okamzite pozna ze jsi si s tim hral...
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    ARIAEL: mno jde o to ze romka se da prehrat zpet a telefon opet zamknout to uz sem se tak nejak docetl... tu zalohu rom delaji v podstate vsechny backupy je to jen zaloha pro obnovu (uplne tomu nerozumim ale da se toho na toto tema hodne najit treba pomoci googlu)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    A ktery backup zalohuje romku? Normalne jen data a obcas nektery umi i zazalohovat programy...

    A s prehranim ROM podle nasich obchodniku zaruka konci. Podle pravniku to neni tak snadne ale bohuzel nikdo s tim u reklamace neuspeje.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    KROMANON: obávám se že na XDA je moje angličtina špatná, jinak tam chodím taky, ale už pro konkrétní aplikace... s dotazama se tam nechytám... jinak to co píšeš o té záloze zní docela dobřa a asi se nakonec k té nové romce dokopu, 6.5 sem chtěl od doby kdy byla vydaná... jen se zeptám běhá to s ní rychleji?
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    KAZATELL: Udela se zaloha i s ROM, ale vratit se to da v ruznych modech. Jeden z nich je vratit vse s jinou ROM. Obcas duplikuje nejake zastupce ve start menu (pokud mas WM 6.5. Pokud ne tak to slape jako hodinky). Toho flashe bych se nebal. Sam Kaisera mam a ted tam mam Anryl rom 6.5WM. Je delana tak, ze hodne podporuje ovladani tim koleckem (jog dial ci jak se to jmenuje) a treti den uzivani jsem naprosto spokojen, absolutni stabilita a pekelna rychlost. Inak co se tyce manily bez vymeny rom bych asi zdimal xda-developers.com. Nebylo nikdy nic co jsem tam nevyresil.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    KROMANON: jo s tou zárukou máš asi pravdu... o Rom sem se zatím zajímal jen okrajově a každý radil že to může poškodit telefon ať to dělám až si budu jistý, ale s těmy programy nevím... backup zálehuje vše jakoby i s romkou ne? Mno vlastně to je právě důvod proč se ptám aby mi někdo poradil protože google už své možnosti vyčerpal asi 10ti různými manilami které nešli...
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    KAZATELL: NO POCKEJ... Zaruka je v pohode, da se zarizeni zamknout a programy vyresi nejaky backup, ne?
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    zdravim... potřebval bych poradit... už delší dobu se do svého Varia III snažím dostat manilu, (vzhled jak diamond black) ale nedaří se... když nějakou seženu a instaluju jí tak nefungují spodní tlačítka (levé a pravé potvrzovače) a tudíš nejde jakékoli nastavení. Na novou romku se zatím necítím, protože nechci přijít o záruku a o programy co tam už mám... asi bych je už z5 nedostal... díkes
    LEF
    LEF --- ---
    MEDWYN: diky, zkusim
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    LEF: GCz, BeelineGPS, Cachebox, GeoScout, OziExplorer ...

    PS: je to Geocaching
    LEF
    LEF --- ---
    asi to tu uz padlo, ale nedari se mi najit odpoved.
    nejaky SW na geocashing? s cim se da dobre hledat a da se do i z exportovat
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Mam dotaz.
    Co by mohlo byt spatne, kdyz mi aktualizator mobilnich Woken rekne Pripojeni k serveru s aktualizacemi nebylo k dispozici. Zkontrolujte nastaveni datoveho pripojeni a ujistete se, zda je v zarizeni spravne nastaveno datum a cas?
    Opera s pripojenim problemy nema. Datum a cas je nastaveny spravne.
    Nasel jsem v logach chybovy kod 80072ee7. Zkousim Google, ale zatim mi nenabidl nic, co by mi nejak pomohlo.
    Diky.
    SEALSKEJ
    SEALSKEJ --- ---
    ARIAEL: Díky, nějak sem to zpachtlil preš OziExplorer.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ARIAEL: Asi jsem slepej, ale tohle nastavení v active sync 4.5 nevidím.
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    da se ve wm 6.5 nejak pridat v start menu 4. sloupec nejakou utilitou?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam