• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROMANONWindows mobile
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    KROMANON: Když dám start - settings - connections - wifi, tak se dostanu do toho Configure network adapters.
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    DARUMA: no a? tak start, settings, connections, wifi, advanced, power mode
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    KROMANON: Jenže já když dám Start, tak vidím maximálně Setting a nebo Wireless Companion. :-) Connections ne.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    KROMANON:


    Má to dotykovej displej a MS WM 6.1. :-)
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    DARUMA: proste start, pripojeni, wifi a tam se urcite nedostanes do nastaveni adapteru:-) i v sestce je to stejne http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/help/v6-0/adjust-wifi-power-mode-settings-touch.aspx
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    DARUMA: ty pouzivas touch flo? Nebo co to za potrat:-)?
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Problém je v tom, že ikdyž postupu podle návodu pro WM 6.1, tak na svém přístroji vidím něco jiného. :-) Když kliknu ve Wirelless manage na Wi-fi settings, tak se dostanu do Configure Network Adapters, kde má na výběr The Internet/Work a potom asi 10 adaptérů. Na tom zakysnu. :-)
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    na wm 6.5 je to connections -> wifi -> advanced -> power mode (ten nastaveny na best performance)
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    DARUMA: mi to kdysi delalo na kaiseru protoze tam u wifi bylo nastaveno, ze se ma brat v potaz sporeba pri jejim zaplnuti. bylo treba to dat na volbu at si vezme maximum, jinak jsem mel tyz problem. 6.1. win nemam ale to tam nekde najdes:-)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Chtěl bych se zeptat, jak přesně nastavit v MS Windows Mobile 6.1 připojení k internetu a síti přes WIFI. Vypadá to, že jsem připojený k access pointu bo mi WIFI svítí ON, ale nemůžu se dostat na žádnou webovou stránku. Mám tu DHCP server. Nevíte kde by mohl být problém? Dík.
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    filmy s titulky na pda bez sekani a rozumne (pekne) kvalite obrazu? Jak to resite? Dik
    SYKES
    SYKES --- ---
    Nepřijde vám, že provoz WM 6.5 je vykoupen vyšší spotřebou? Mě to oproti 6.1 přijde znatelné, předtím jsem baterku za den nevytřískal... (HTC Touch HD)
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    KROMANON: jo wim media player má nohovno ty knihovny... já používám core player a přijde mi super... i na ty mp3... výběr je tam opravdu jednoduchej
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    Hoj. Jaky programek na pocitany odeslanych a prijatych sms/mms +prehravac na audio? idealne moznost oznacit jednoduse tu a tu splozku a apustit.. Format mp3/mp4. Win media player mi prijde dost nedomrdly...
    LEF
    LEF --- ---
    SYKES: zalojuje i SMS. trochu problem je ze kdyz synchronizujes pres exchange tak musis vybrat co chces pres exchange a co pres myphone. jde jen pres jedno, ne oboje.
    DEADLINE
    DEADLINE --- ---
    Advanced cfg.
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    nejake tipy na programy pod windows mobile? rad nahazim na nastenku. Mam nove HD a zda se mi nemam vyuzity plny potencial:-)
    SYKES
    SYKES --- ---
    Co mě teď zarazilo na 6.5 oproti 6.1 je, že při příchozím hovoru se mi ukáže jen takové malé oznámení v dolní polovině obrazovky a prťavým názvem volajícího, bez obrázku. 6.1 mi zobrazovaly fullscreen obrazovku s velikou fotkou a jasně viditelným jménem - tohle mi nepřijde jako změna k lepšímu. Dá se to někde přenastavit?
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    SYKES: To vypada dobre, kontakty zalohovane jeste zcela nezavisle na mych prostredcich se taky hodi :)
    SYKES
    SYKES --- ---
    Na zálohy mě potešila jedna právě MS záležitost na zálohu kontaktů, kalendářů a úkolů: http://myphone.microsoft.com/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam