• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JEZINKABusking ::::::: Pouliční hraní
    WICHSER
    WICHSER --- ---
    Hledáme dívku do připravovaného představení „Ein und Kabel“- vycházíme z biblického příběhu. Dívku, která ovládá své tělo na tyči vertikálně, horizontálně – Pole Dance. Naším záměrem je poměrně v krátkém časovém úseku, částečně v červenci a částečně v srpnu v Praze postavit pouliční představení, kde mimo jiné vystoupíme na chůdách a odjet do Švýcarska za účelem Baskingu. Termín výjezdu do Švýcarska je 14.8-24.8.2015, a proto se ozvěte co možná nejrychleji. Jsme tři kluci-dva chůdaři, jeden muzikant, máme zkušenosti z Itálie a Německa kde jsme hráli představení „PoPePi“, dále máme k dispozici dodávku, kde se dá bydlet. Dívky pokud máte čas a chuť vyzkoušet pouliční divadlo volejte na tel. č.: 776811880, nebo pište na: neduha@seznam.cz. Jsme herci Petr Pochop a Samuel Neduha a můžete nás kontaktovat i skrze facebook, kde jsme pod vlastními jmény.

    OLIAS
    OLIAS --- ---
    ONEHEART: Něco je tem dobrý - např. ty zvířata a něco pěkná demence - viz sudá/lichá hodina apod..
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    Praha chystá přísnější pravidla pro pouliční umělce. Zmizet mají zvířata i zesilovače
    http://domaci.ihned.cz/...rata-i-zesilovace?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed
    KHOLIS_T
    KHOLIS_T --- ---
    Ne ne, nepouzivam, ale shanel jsem to ve svete, a nejjednoduseji to slo sehnat v Barcelone na ulici od Marokancu :)
    REPLIKANT
    REPLIKANT --- ---
    KHOLIS_T: Muzu mit dotaz, taky pouzivas ten bazmek do pusy co tak uchylne kvika jak morce v torture? Kde se to da sehnat prosim?
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    KHOLIS_T: rozjet to... :-)))
    KHOLIS_T
    KHOLIS_T --- ---
    tudíž je to tak nějak free se tam někam postavit a rozejt to?
    TAP
    TAP --- ---
    KHOLIS_T: co jsem slyšel (nemám ale zdroj), sochy jako doposud a možná se bude přivostřovat s muzikou
    KHOLIS_T
    KHOLIS_T --- ---
    Ahoj vespolek, rád bych se optal, zda někdo neví jak je to aktuálně, popřípadě pro letošní léto s provozováním živý sochy v Praze? Co jsem narychlo brouzdal tak jsem žádný omezení nenašel, ale všechno taky může bejt uplně jinak. Díky mockrát za pomoc.
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    Prosím, pokud chodíte buskovat, zúčastněte se téhle akce:

    Sraz a moderovaná diskuse pražských buskerů se uskuteční 2.10. 2014 v klubu Vzorkovna v Bartolomějské ulici. Buskeři v Praze potřebují najít shodu v otázkách, jak by měla vypadat pravidla pro buskerskou produkci v Praze, které by všem více méně vyhovovala.

    https://www.facebook.com/events/358075287691680/
    SHARQUITA
    SHARQUITA --- ---
    Zdravím! Pokud by si někdo chtěl zcela nezávazně zahrát na této žižkovské akci v sobotu 20. září,
    [ Bleší trh na Prokopově náměstí / ostatniother / 20.9.2014 / CR - Praha - Prokopovo náměstí ]
    tak prosím pošta.
    TSKA_RESETKA
    TSKA_RESETKA --- ---
    OLIII: JN videla jsem to včera v TV ve zprávách, kokoti prostě... Bych jim taky přišla vodu vylít do ksichtu osobně zmetkům.
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    Ahoj chci se zeptat zda mate nejake zkusenosti tipy na buskovani v mnichove a curychu? chteli bychom vyrazit na mikro trip a nevim jestli jsou treba povoleni ci jak to maji mistni policajti a kde jsou pripadne dobre spoty. diky moc za kazdou informaci
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    Buskeři mi na ulici nikdy nevadili a naopak jsem za ně vždycky rád. Na druhou stranu jsem asi dva roky bydlel na Národní a z toho harmonikáře u Tesca jsem už fakt skoro zešílel, stejně tak z flétnistky opodál.
    AFAIK byl/je ale ten harmonikář na soukromým pozemku před jedním z domů. Každopádně by to podle mě chtělo spíš něco dělat s podobnýma případama, tj. pravidelnýma "buskerama" hrajícím dny, měsíce a roky na jednom místě těch stejných 5 písniček. A to spíš než s lidma, co se někde zastavěj a chvíli hrajou (s tím fakt nemám problém a většina lidí to snad i ocení). Otázka je, jak tyhle dvě skupiny odlišit, jelikož ta první fakt dokáže ničit duševní zdraví (a slyšet je to víc než tramvaje, nechápu proč, ale fakt jo).
    MASOO
    MASOO --- ---
    JEZINKA: presne, jak jsem cekala a navic mam bydliste na dvojce (zatim)
    a supr, ze tam nekdo byl!
    A pomoc s diskuzi je ted momentalne asi mimo moje casovy moznosti, omlouvám se.
    OLIAS
    OLIAS --- ---
    JARDAK: dobrej nápad - ale chtělo by to TV aspoň..
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    JEZINKA: nechytnou se toho media? kdyz se to povolilo tak se to ruzne objevilo s docela kladnym ohlasem, tak by se to ted mohlo rozpitvat.
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    Já byl bohužel v cizině. Prej se to dostalo na pořad až ve 3 odpo. Přihlásili se k interpelaci 4 lidi za buskery. Nikdo z nich neměl bydliště na Praze 1 a tak jim nedali slovo a nemohli říct nic. Pak se jednohlasně odhlasoval návrh na změnu vyhlášky a zakázání skoro všech ulic, kde se dá hrát na Praze 1. Teď to půjde na Magistrát. Za Buskerville zkusíme svolat nějakou veřejnou diskusi nebo něco, ale ocenili bychom pomoc.
    REPLIKANT
    REPLIKANT --- ---
    MASOO: Ja byl v praci... Mas aspon bod za snahu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam