• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DADULINEKKozy v korzetu..mňau..- hudba všeho chuti

    všeobecný pokec,plánování akcí...a nejen o kozičkách..především žádné sprostárňy!!na blbý - sprostý kecy tady neni nikdo zvědavej..
    http://bandzone.cz/kozyvkorzetu
    KONCERTY:
    14.7. Motoráj, Praha - poslední koncert ve staré sestavě,dokud se kluci nevrátěj..s Jet8
    8.8. Starák fest, Říčany (Zakázaný ovoce,Rastafidli Orkestra,You-nited vision,Dj´s a další-hraní nohejbalu,koupání,..) poprvé vystoupí Kozy (momentálně) bez korzetu(kvůli dočasné změně členů)..
    rozbalit záhlaví
    SHPEK
    SHPEK --- ---
    DADULINEK: skvelej klip!
    DADULINEK
    DADULINEK --- ---
    DADULINEK
    DADULINEK --- ---
    jj,díky viděla sem již..
    Jinak vážení doražte 17.2. do Motoráje, kde to již jednou skončilo, zde si totiž zaharajeme naposledy v náhradní sestavě s Klímou na kytaru a Ančou zpěv, dále si zahrají Deliwery a Kapišto, určitě to bude parádní přátelský večírek ;)
    SHPEK
    SHPEK --- ---
    DADULINEK: jestli decentni, tak to je fakt trapny :D
    tebe bych tipoval na certa, na 100%
    DADULINEK
    DADULINEK --- ---
    přišli jste o Kozy v čertovskym,andělskym a mikulášskym decentnim převleku,opravdu jen decentnim :) a je to venku,ted můžete max hádat kdo šel za koho :)

    SHPEK
    SHPEK --- ---
    taky jsem nebyl, musel jsem uz konecne tvorit naky hodnoty do skoly, takze prozrad o co jsme prisli? ;]
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    jake prekbavpko? rekni! ohuzl nemuzu, pracuju.
    DADULINEK
    DADULINEK --- ---
    tak tedy dnes v Roxy hrajem od 6,doražte,bude zábava,máme takové maličké překvapení :))
    SHPEK
    SHPEK --- ---
    DADULINEK: to zni zajimave, uvidime :]
    DADULINEK
    DADULINEK --- ---
    SHPEK: jo,omlouvám se že sem nedoplnuji informace, nějak sem líná :)) ale na BZ to všechno je..helde ted 6.12. hrajem v Roxy na romské mikulášské,nějak mezi 16-20 a vstup je 50,jinak tam hraje ještě Jumping jellyfish..to by mohlo být fajn a hlavně teda- ROXY!!! uff

    SHOTEK: je,čauves..no to sem ráda,že na tebe mám ted aspon kontakt,jedeš tedy letos taky jo?supr,..
    SHOTEK
    SHOTEK --- ---
    DADULINEK: fakt? tak to je parada.. ja jsem ta dredata slecna, co vam furt lezla na pokoj =) teda ted uz dredata nejsem, ale huleni zase dovezu..;)
    SHPEK
    SHPEK --- ---
    kdy hrajete zase?
    jsem se na vas tesil, ze budete ted v sobotu, a pry to nedopadlo :(
    DADULINEK
    DADULINEK --- ---
    jj, náhodou byla :) a budu zas..
    SHOTEK
    SHOTEK --- ---
    DADULINEK: ahoj slecno, nebyla jsi nahodou letos na jare tyden ve francii na horach? =)
    DADULINEK
    DADULINEK --- ---
    takže další koncíky na plánu..až budu mít čas a chut,takt o tu doplnim,jinak tedy nejdříve 6.11. v Chapeau rouge na křtu kapely Los perdidos, více info na http://bandzone.cz/kozyvkorzetu
    DADULINEK
    DADULINEK --- ---
    v Maka baru s Dekolt a Second chance..už sem se ptala,zda by šlo přibrat kapelu,uvidíme..:) případně si spolu zahrajem zase jinde
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    DADULINEK: je to TOmáš Már už vim i jméno:D
    VINGELOT
    VINGELOT --- ---
    DADULINEK: heleď s kym hrajete v tom makabaru?
    DADULINEK
    DADULINEK --- ---
    a kam ty chodíš do školy?jestli je ten člověk ode mě ze základky-ze třídy,tak je to Tomáš Már..jinak mě nikdo nenapadá,tak se ho poptej na jméno..yes?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam