• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DADULINEKKozy v korzetu..mňau..- hudba všeho chuti
    SHPEK
    SHPEK --- ---
    kdy hrajete zase?
    jsem se na vas tesil, ze budete ted v sobotu, a pry to nedopadlo :(
    DADULINEK
    DADULINEK --- ---
    jj, náhodou byla :) a budu zas..
    SHOTEK
    SHOTEK --- ---
    DADULINEK: ahoj slecno, nebyla jsi nahodou letos na jare tyden ve francii na horach? =)
    DADULINEK
    DADULINEK --- ---
    takže další koncíky na plánu..až budu mít čas a chut,takt o tu doplnim,jinak tedy nejdříve 6.11. v Chapeau rouge na křtu kapely Los perdidos, více info na http://bandzone.cz/kozyvkorzetu
    DADULINEK
    DADULINEK --- ---
    v Maka baru s Dekolt a Second chance..už sem se ptala,zda by šlo přibrat kapelu,uvidíme..:) případně si spolu zahrajem zase jinde
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    DADULINEK: je to TOmáš Már už vim i jméno:D
    VINGELOT
    VINGELOT --- ---
    DADULINEK: heleď s kym hrajete v tom makabaru?
    DADULINEK
    DADULINEK --- ---
    a kam ty chodíš do školy?jestli je ten člověk ode mě ze základky-ze třídy,tak je to Tomáš Már..jinak mě nikdo nenapadá,tak se ho poptej na jméno..yes?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    DADULINEK: tak chodim s týpkem co tě zná z Říčan do třídy:D je to tomáš a je hrozně vlasatej :D neznám příjemní:D
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    DADULINEK: klanovice
    DADULINEK
    DADULINEK --- ---
    kdepak hrajete?když to budete mít cestou,tak se můžete stavit na pívo :)) Říčany-levný kraj..zachlastáme :)
    VINGELOT
    VINGELOT --- ---
    DADULINEK: bohužel. zase nemůžu. a jelikož vám přeju, aby přišlo hodně lidí, nebudu se tu radši vůbec zmiňovat o tom, že hrajeme 16. taky a už vůbec ne, že je to nedaleko od vás. :-)
    SHPEK
    SHPEK --- ---
    DADULINEK: oujeee !
    DADULINEK
    DADULINEK --- ---
    16.10. koncert v Říčanech v Maka baru,joujou..doražte na večírek.
    DADULINEK
    DADULINEK --- ---
    MAD_CADDY: vemu cedo do Malagy a budem to s Katarinkou hustit do španěláků horem dolem ..krev poteče! :)))
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    EFFKA: tak jo:D
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    DADULINEK: my si mezitim pustime koule :-)
    DADULINEK
    DADULINEK --- ---
    příští koncert zatim nevíme-zatim v jednání, všichni jsme ted rozuteklý u moře,já jedu ve středu,prostě kapelní prázdniny.. pak to nějak pohrotim a pokusim se sehnat nějaký koncíky :) neboj,určitě budou..
    SHPEK
    SHPEK --- ---
    kdy bude pristi koncert?
    SHPEK
    SHPEK --- ---
    DADULINEK: hehe, to jsem rad, priste snad prijdu
    ted jsem fakt nemoh, byl jsem totalne unavenej, usnul jsem ve 4 odpoledne a probudil se az rano :]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam