• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERTupac Amaru Shakur
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    TARIS: tady je kousek z Gridlockd....s tim psem:-)
    http://www.youtube.com/watch?v=27SUnV0lus4&feature=related
    TARIS
    TARIS --- ---
    ONITSUKATIGER: Popravdě řečeno jsem filmy s 2pacem ještě neviděl ! soustředím se spíš na hudbu než filmy...(asi je to i tím že si radši přečtu knížku než abych se díval na film :P ) ...každopádně asi navštívím půjčovnu ,abych si prohlédl i jeho herecký talent ... :)) ...hlavně chci vidět Resurrection,v podstatě se asi nic nového nedozvím pač mám jeho život načtenej ale koukat se v klidu na film tím neopovrhnu.


    STEVIE: Dík za zmínku,vím že už jsem to na čsfd viděl ale taky jsem se k tomu nedostal ! Navíc teď by to bylo i vhodné , protože Biggie vystřídal Tupaca v mé mp3 a vzdělávám se hudbou z Brooklynu :))

    Tím bych asi navázal na otázku co vy a Big Notorious ?? Popř. Bad Boys či celý East Side G-rap ??
    Já jsem jako prvního objevil Tupaca a opravdu jsem se ho naposlouchal tisíce hodin stále a pořád dokola,takže přestup na Brooklyn hudbu byl docela nezvyk.
    Ta hudba se mi zdá mnohem více komorní a působí až syrově oproti energické tvorbě ze západu,což jí ale neubírá na kvalitě,prostě to k ní asi patří a pomalu se dostavá do rovnováhy stou zapadní ( teda alespoň u mě ) jak to vidítě vy?:)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    STEVIE: super..dam na home az bude casik:-)
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Jestli jste jeste nevideli tak vrele doporucuju :
    http://www.csfd.cz/film/243678-notorious/

    Je tam par scen i s Tupacem.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    TARIS: bylo by to od nej chytry pac sam by byl eliminovanej protoze u t oho byl.. a jak si rikal, sam byl postrelenj..
    LOL: jsem si musela dneska rano vzpomenout na scenku z filmu Gridlockd..byla jsem na poste a dostala listecek a prede mnou miliarda duchodcu a ja tam sedela oprena a zed jak tupac a malem jsem prosvihla svy cislo....tak me napadlo jak ta zenska rikala " pan ezekiel whitemooore"
    jo a taky pokazdy kdyz vidim Rottweilera tak si vzpomenu na Nixona z ty socialky jak jeho majitelovi prdlo v hlave a rval "Jmeno, hodnost, poradove cislo...Jmeno, hodnost, poradove cislo...Jmeno, hodnost, poradove cislo..."
    TARIS
    TARIS --- ---
    ONITSUKATIGER: Jasne,ja si to uvedomil jak jsi to myslela az potom co jsem to napsal ....:]
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    TARIS: jasne...ale mohl to "objednat", ze?
    TARIS
    TARIS --- ---
    ONITSUKATIGER: No to si nemyslim , vzdyt ten ridil to auto a byl taky postrelenej [ sice lehce ale byl ] a urcite by prisli na to ze strilel on .....


    CARTMAN: Biggie osobne ne,ale je dost pravdepodobny ze za tim stal on,anebo je pravda takova ze Biggimu se krivdilo a on stim nemel nic spolecneho,bohuzel to uz se nedozvime,protoze je taky mrtvej [ a je tu dalsi spekulace jestli za jeho smrti stala Death Row ... ]

    Je skoda obou ....To co byl 2pac pro West side to byl Biggie pro East Side a obe strany prisli kvuli osobnim problemum mezi nimi o jedny z nejlepsich rapperu co kdy byli.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    CARTMAN: to se prave nevi...ale nekdo rika ze ho strelil Suge Knight...dokonce byla chvilku takova konspiracni teorie ze na zacatku prvni pisnicky na albu The 7 Day Theory "Bomb first" nekdo kratce rekne " Suge shot him"...no je to zvlastni ale ja to tam trosku slysim:
    http://www.youtube.com/watch?v=wh5N4dqIiqk&feature=related

    ale je dost mozny ze to je jenom blbost a clovek tam slysi co slyset chce:-)
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    TARIS: zastrelil ho biggie?
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    TARIS: picture me rollin...oh man! to je muj oblibenej song kdyz jsem smutn aa nekdo me v praci peruje taksi pustim picture me rollin a pomyslim si " ty vole jeden blbej! Just picture me rollin!!"
    TARIS
    TARIS --- ---
    SCHWEPZ: Myslim ze 2pacova smrt neni zahada a tohle je jen nejaka kachna :P....


    STEVIE: V podstate vsechny songy ve kterych hostoval big syke jsou skvely ....All eyez on me , Check out time [ jedna z mich nejoblibenejsich ] ,Picture Me Rollin .....

    a abych pridal muj opravdu song numero uno > http://www.youtube.com/watch?v=cZHObW7iUus
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    super, rozjizdi se to tady...jsem rada!
    Zrovna posloucham U can be touched...hodi se do destiveho pocasi
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    to nějka nechápu - tupac se zapojil do nějaká rvačky ve která zemřel? Tupac Shakur - Last Hours http://www.youtube.com/watch?v=aOsVgvGIB7w?? byl gangsta? šlo o válku gangů - děvky a drogy?
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    jo jeste My Block je pecka .)
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Moje nej sou Baby dont cry, Still I Rise, Dear Mr. president, All eyez on me, Ambitionz Az a Ridah a 2 of Amerikaz Most Wanted.
    MALLORYNOX
    MALLORYNOX --- ---
    BABBA: ano, hit ´em up je skutecne bych rekla nabita:) a soucasne s ni brenda´s got a baby, ta je hodne husta...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    TARIS: jo, pravda...pamatuju si na jeho vyrok: Theres no other way that the system can punish me more than I was already punished...by being shot 5 times...
    prej to schytal do sourku...ouuu, to musi bejt drsny....
    casem tu nastenku jeste trosku vylepsim..delam to vedle prace a moc casu na to dnes rano nebylo ale aspon takhle...
    TARIS
    TARIS --- ---
    ONITSUKATIGER: Jop v Hit em up se docela vyradili a nemyslim si ze to zavarilo pouze 2pacovi .....Yaki Kadafi z Outlawz [ kterej tam taky vystupuje ] byl zastrelen rok[?] po nem ....
    Ale ten song byl vicemene pouze reakci na jeho prvni postreleni,na lidi se kteryma delal a ty se na nej vybodli,nebo ho naopak kopirovali a nic si z toho nedelali viz treba Mobb Deep



    ONITSUKATIGER: good work
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam