• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PREBRALLomy opuštěné i činné
    PULP121
    PULP121 --- ---
    TAMARIX: Tak vono dva a půl milionu kubíků parádní žuly je docela dost peněz. Na jihu je spousta lomů kde se dřív koupalo a pak tam zase obnovili těžbu.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    PAPRIKKK: Těžko říct, ale když se tam dostanou lidi bez nohou, tak se asi není čeho obávat. ;-) Viz https://www.idnes.cz/...erika-opusteny-vozickar-dehydrovany-zachrana.A190617_115425_praha-zpravy_rsr .

    PULP121: Moc krásný. :-) Hned jsem si vzpomněla na Christiane F. z knížky My děti ze stanice ZOO, která měla velký (bohužel v jejím případě sotva splnitilený sen) postavit si dům v opuštěném lomu. Tohle by bylo i s bazénem. Fakt hezký, těžbou bych už do toho nešťourala.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    PULP121: Já chci :)
    PAPRIKKK
    PAPRIKKK --- ---
    Zdar.. Nevi nekdo jestli je na americe ten kovovej plat co brani v pristupu?
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Aha, ok. Díky!
    TSUMON
    TSUMON --- ---
    PULP121: Hele ten hlídač tam je přes léto furt. Koupat se tam dá většinou tak do půlky června než se tam objeví tenhle hlídač.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Cau, o vikendu v sobotu jsem zkousel lom Pozary za Reporyjema, nekompromisni deda v karavanu se nechtel nechat obmekcit ani srolovanym kilcem. Nevite nekdo jak to tam je? Hlida to tam nekdo porad nebo je nejaka sance mit stesti a vykoupat se tam? Diky!
    ELIZZ
    ELIZZ --- ---
    JJENYS: ted sem byla v nedeli a voda super, akorat teplota, a lidi nula :)
    JJENYS
    JJENYS --- ---
    FIRED: Kojetice (okr. Mělník), kolem 15km od Prahy
    FOTO: Kojetice - lom :: Fotoarchiv - Česká geologická služba
    http://fotoarchiv.geology.cz/cz/foto/15676/?lister=nahledy&geol-lokalita=2506
    FAT
    FAT --- ---
    KROE: Díky, myslel jsem si, že to ještě pro mě nebude...
    :-)))
    FAT
    FAT --- ---
    KROE: Jak je to teplé?
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    EOS: navíc bez informace, že si tam jezdí policie na pokutový žně :)
    EOS
    EOS --- ---
    PULP121: dobrej vtip, nabízet první pásmo hygienické ochrany vodního zdroje, kde je zakázáno prakticky úplně všechno, včetně prostého vstupu :-)
    FIRED
    FIRED --- ---
    Ahoj, neni nejakej fajn lom v okoli Prahy? Diky za tipy
    PULP121
    PULP121 --- ---
    FREEK303:

    Don´t know a shit about parking but you will find something around.

    https://goo.gl/maps/vt2V5Mi5k7u
    FREEK303
    FREEK303 --- ---

    Ciau. Some one has a tip for parking around the D1 from praha till jihlava? The best would be with swimming water and possible to enter with truck/lkw cheers! Freek
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    RAPHAEL_KOSMOS: takhle to tam vypadalo asi pred mesicem (panorama primo navazuje na fotku od LADYMEET):

    LADYMEET
    LADYMEET --- ---
    RAPHAEL_KOSMOS:
    Aktuálně to tam vypadá naprosto perfektně :) Voda čistá, osvěžující, minimum lidí.

    PULP121
    PULP121 --- ---
    Nevíte někdo víc? Dost mě to sere, protože to býval jeden z nejkrásnějších lomů ever. Kamarád potápeč říkal něco o spodní vodě, která to zatápí ale to s tou sutí mi přijde jako totální prasárna.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam