• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SKIMkrádeže, loupeže, zloději, lupiči
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    vcera sem letel z prahy do milana. kdyz sem vecer vybaloval batoh, tak sem zjistil, ze mi tam chybi celkem nemala cast moji fotovybavy. Jsem si dost jistej, ze to nekdo sebral v praze pred nalozenim do letadla. Mate predstavu, jestli to muzu nahlasit cesky policii kdyz nejsem v CR?
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    Včera jsem přijel s novým (ojetým) autem domů. Ráno k němu přijdu a koukám že poklice jsou pryč. Buď si potřeboval nějaký feťák přivydělat, nebo se hodí sousedovi...
    Není to žádná velká škoda, ale mám z toho divný pocit.. :-/
    WEWA
    WEWA --- ---
    malinký OT..odrecitovávat to už po xtý se mi nechce :( ...i Vás ale prosím o pomoc!
    [ ! UKRADENÉ KOLO ! / ostatniother / 31.3.2010 - ČR ]
    TERBOOK
    TERBOOK --- ---
    Ahoj, tak v sobotu večer se nám pokusili 4 trinactilety az patnactilety kluci vybrat byt, kdyz jsme nebyli doma, prohodili amatersky oknem kameny a zamek, takze sousedi zavolali policajty, ty je chytli, takze nastesti nestihli nic vzit. Do toho nam v ty dobe praskla hadice od pracky, takze vsechny ty strepy plavaly ve vode. Super. Byl to: Licartovsky, Grunza, Chadima a Klempar. Nektery z nich znamy firmy, bydli na Zizkove a jeden tam chodi krast az z Kacerova (dojizdi do prace ;), vzhledem k veku byli uz ten vecer na svobode (zatimco ja do dvou do rana uklizela strepy a dalsi bordel), dle skeptickych policajtu je rodice urcite poslali zas vcera vecer znovu shanet penize. Davejte si pozor, citila jsem se v bezpeci a takhle to dopadlo. Doufam, ze se nam to podari lip zabezpecit a budu moct brzo zas v noci spat. Jo, nektery z nich byli cigosi a jeden ne, ale myslim, ze je asi jedno, jaka narodnost vas vykrade...
    FRESHAIR
    FRESHAIR --- ---
    JOPS: jo zarval jsem heei, ale bal jsem se podnikat vic. Nejsem sebevrah ani bojovnik. O zbrani premyslim, je krize a pocet corek se rapidne zvysi. Dnes si jdu pro videozaznam. Dobejvali se prej pred tim i do vedlejsich baraku, ale neuspesne. :(
    jeden z nich byl opalenej..
    JOPS
    JOPS --- ---
    FRESHAIR: no ty voe, to netusim co bych delal. Se mnou by to nejspis svihlo.

    A nedej boze kdybych mel zbran.... Tak myslim, ze tam by to litalo


    a technickej, ty jsi na ne neco pres dvere zarval ?? nebo jak, ze utekli ??
    FRESHAIR
    FRESHAIR --- ---
    ENZO44: stihl jsem je jen zahlidnout z okna jak zdrhaj, kazdopadne jsou asi na kamerovym zaznamu, hodim sem pak fotku.. To, ze to byly smazky jen odhaduju dle jejich vzhledu.. pravdepodobne abstak a no money.. tohle nemohla bejt predem naplanovana akce..
    FRESHAIR
    FRESHAIR --- ---
    ENZO44: 9:45, cas kdy je vetsina lidi v rachote)
    premejslim taky o te sirene, pokud mate tip na nejakou extra vychytanou, sem s nim:) dik
    FRESHAIR
    FRESHAIR --- ---
    uff , nska se snazily dve smazky vykopnout dvere od naseho bytu. Nemaly psycho, kor kdyz zrovna vstavate! Nastesti bezpecnostni dvere rulez! Vybit smazky!
    SAKUHEN
    SAKUHEN --- ---
    feldu? oddelas tesneni u okna a silnejsim(hlavne pevnejsim) dratem by mela jit vytahnout ta packa co ti drzi dvere zavreny: )
    MARKONE
    MARKONE --- ---
    zdravim... ukradli mi skodu felicii a policie rikala ze pouzily zbusob bes klicu.... sam jsem pouzil toaletni zvon i ruzne techniky tenisakem a porad nic takze nevim... poradte cim to mohly udelat abych se pred budouci kradezi ubranil a jak se tomu da zabranit dekuji
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    SAKUHEN:
    No já mám doma jablotron s interní sirénou. Máme jí dobře schovanou a můžu potvrdit, že pokud je člověk v té místnosti tak jí nenajde a nemůže tam být dýl jak 30 sec.
    Teď chceme koupit celej novej (máme staršího souseda a tak mu tam chceme dát plynovej detektor) a právě nevím jestli koupit stou sirénou nebo bez.

    A hlavně potřebujeme 2 okruhy. Protože v poslední době jsou zloději tak drzí, že lezou do baráků v noci když vědi, kdy je někdo doma. Předevčírem nám vylomili garážová vrata, ale co uděláš ? Vlítneš mezi ně ? prostě jenom rozsvítíš a děláš bordel...

    Jinak nemáte někdo zkušenost jak těžké je překonat Jablotron řady 60 ?
    SAKUHEN
    SAKUHEN --- ---
    ZONICEK: tak jako tezko rict se zabezpecenim se to ma tak ze se vlastne snazis donutit zlodeje jit krast jinam protoze tam je to snazsi... kdyz te ale cilene nekdo bude chtit vykrast tak to proste udela a ty mas jenom malou sanci tomu zabranit jestli vubec nejakou
    rozhodne to muze vetsi cast zlodejicku presvedcit ze maji jit jinam zvlast kdyz se v tom houby vyznaj otazka je ceho jsou schopni nekteri zoufalci ale podle mne si tim pomuzes uz z hlediska toho ze takova sirena (v idealnim pripade) aktivne upozorni na to ze se neco deje
    dalsi vec je hluk ktery takova vecicka udela nevim jak je to osetreny protoze uz s tim par lidi melo problemy(prekroceni urcityho hluku je mimo zakon - lepsi info bych sehnal pokud budes chtit) ale zazil jsem takovej hluk ze lidi v mistnosti nemohli delat nic protoze nemit ruce na usich bylo o to aby ti pukla hlava... docela slusny zastaveni kradeze ikdyz se dotycny po chvili vzpamatuje a zdrhne rozhodne je to lepsi nez nic
    SKIM
    SKIM --- ---
    TALANKA: Ja osobne se snazim byt opatrny v soudech tohoto typu.
    Myslim si, ze oba dva pristupy (krast/nekrast) jsou „smyslpne“. To, ze se osobne snazim nekrast je moje volba a znam lidi, kteri tu volbu maji opacne. Samozrejme, ze to ma sve dusledky, coz kazdy pozna na sve kuzi :)
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Jak je to s viditelným alarmem ?
    Myslíte si že spíše upozorníte nato že doma něco můžete mít když si koupíte alarm s externí sirénou nebo tím spíše odradíte ?
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    SKIM: Tohle je rozhovor fakt na "úrovni". Protože obhajovat to, že někdo krade je fakt na hlavu.
    SAKUHEN
    SAKUHEN --- ---
    TROGLODYT: taky jde o to ze za ty boty dal nekdo penize a ty nekde budou chybet kdezto vyrobou kopie nevznikla teoreticky ztrata... a taky firma ktre diky tvemu softu vydelava miliony te asi nastve kdezto nekdo kdo na nem vydelava kulovy te asi moc zajimat nebude nebo az druhotne a to by se za "svobodu" na internetu dalo obetovat...
    otazka jsou takove hry to je trochu jine tam by to chtelo nejake reseni protoze situace ktera je hlavne tady v CR je otresna znam jenom malo lidi kteri si kupuji hry nebo alespon po stahnuti kopie a odskouseni si kvalitnejsi kousky poridi ale to asi neni to o cem to bylo takze duleztej je zacatek : )
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    TROGLODYT: no ve firme ho pouzivas za ucelem vyroby zisku pro sebe = mas ho z ceho zaplatit
    ja nerikam, ze je muj nazor 100% OK podle prava, jen jsem napsal, jak bych se na to dival jako vyrobce SW
    TROGLODYT
    TROGLODYT --- ---
    KOLCON: Toe dobra haluz todle ..... takze ty povazujes vyrobu kopie za kradez...ok, nazor.... ale potom teda krast jentak pro sebe, bez umyslu tu vec nejak pouzivat je v poradku?? ....(kdyz ukradnu v kramu boty, ale nebudu je nosit ven , tak je ta kradez v poho)
    uz se opakuju... ale v cem je to teda spatne?... o co jsi puvodniho autora ochudil tim ze jeho soft pouzivas (at uz doma nebo ve firme)
    MIOLLNIR
    MIOLLNIR --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam