• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TULENI2 (3,4...)v1 aneb Fotky těhotných žen
    LILY
    LILY --- ---
    Jinak jsem náhodou narazila na dva roky starou fotku..
    Já v sedmém měsíci:
    LILY
    LILY --- ---
    ZARZAROSA: jj, jen už nevím, kde. Jedny vel. 38 mám nepoužité doma, můžu za symbolickou cenu prodat, jinak zkus CA, HM atd...
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    holky, prosím, asi se toho dá najít mraky, ale jsem teď mírně ztracená a potřebuji si koupit nějaké "těhotné" kalhoty. Kupovaly jste si to? Chodím pořád v sukních a začíná být zima. díky.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    EUCHENIE: ha! a druhej den uz jsem byla maminka.)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    MARKYSHA: jo?.) dobře, dobře. Nemít to břicho, který už něco váží, když se zvedám z lehu, tak o tom pomali ani nevim. jako chodím pomalejc, zadejchám se rychlejs, ale jinak si nemuzu stezovat. co ty?
    Jinak už jsme takle teda 3, co vim, s timdle datem.)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    EUCHENIE: to máš jak já, jak se ti žije?
    LILY
    LILY --- ---
    ELIZHANNAH: možná jo. :) Já jsem jedla 2x denně a vždycky jsem se hrozně přežrala (snědla jsem pokaždé nejmíň půl kila jídla i víc). Většinou jsem si pak na chvíli musela lehnout, protože mě to trávení zmohlo, ale nijak mě v mé žravosti mládě nijak neomezovalo. :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    LILY: hm, že by to bylo fakt tím? já jsem měla relativně malý břicho a problémy s pálením žáhy jsem teda měla obrovský. A asi od dvacátýho čtvrtýho týdne jsem se nemohla najíst jinak než po malých porcích, protože i po té malé porci jsem měla pocit ukrutnýho přejezení :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    MAIKKA: za tyden.) zejtra - v patek jsem 39tt
    podle PA by ten tejden jeste vydrzet moh, tak uvidime.)
    MAIKKA
    MAIKKA --- ---
    EUCHENIE: teda krásnej pupek,kdy máš vlatně termín,už je to za pár ne?))
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    LILY: máme šikovný děti!.)
    LILY
    LILY --- ---
    EUCHENIE: no je fakt, že žádné problémy s dýcháním nebo s tím, že bych se nemohla přežírat apod. jsem neměla, tak si asi taky dělal spíš ohleduplně prostor směrem ven. :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    jinak na začátku jsem měla 65, minulej pátek 84kg (plus minus, maj "obyč" váhu, tak záleží, jak to přečtu.. .)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    LILY: já mám 172, a jsem ráda, že je spíš do špičky, než by mě někde tlačitl na střeva nebo tak.) i je porát cejtit, jak se hejbe, tak si to tam asi nějak vyztužil, ať má komfort!.))
    no na konci srpna byl odhad doktorky podle uz 2900g, na vinohradech jsem uz ještě neviděla.. tak nevim. .))
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    LILY: podle mě to je o celkové konstituci, já jsem středně rostlá (168cm) a středního "rozložení" (nejsem hubeňour ani oplácaná) a ještě při příjmu v porodnici si sestřička myslela, že jsem přijela jen kvůli nějakým kompliacím, neb podle velikosti břicha prý rozhodně nehádala, že už bych měla termín...moje sestra je vysoká a hodně hubená a v těhotenství vypadala jako špendlík s mega břichem (opticky to vypadalo, že je má min. 2x velký jak já)...a to jsme přibraly obě stejně a děti měly porodní váhu +- taky hodně podobnou
    LILY
    LILY --- ---
    EUCHENIE: a jak jsi vysoká? Já jsem měla pupek snad ještě větší (taky mi nevěřili, že nečekám dvojčata), ale myslím, že to tak vypadalo hlavně proto, že nemám ani 160cm. :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    QASHQAI: no esi jo, tak o tom zatim nevim.)))
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    EUCHENIE: Teda to je ale pořádnej buben ty bláho, nemáš jich tam nakonec víc než jedno??? :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    velký, střední (vevnitř) a malý buddha (střední a malý vlastní výroby.)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam