• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TULENI2 (3,4...)v1 aneb Fotky těhotných žen
    LILY
    LILY --- ---
    ZUZIPA: hezký pupíček, tipovala bych to tak na pátý měsíc :)
    ZUZIPA
    ZUZIPA --- ---
    KOCKUT23: No já si taky přijdu jako malej hroch;) Mam přes pupek cca 110cm;)

    Jinak děkuji je pravda že jsem teď v 8měsíci a jsem absolutě bez potíží (ťuk ťuk) a většinou i nadstandartně dobře naladěná až je mi to podezřelý;)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ZUZIPA: ale svědčí ti to, krásný úsměv:-)
    KOCKUT23
    KOCKUT23 --- ---
    ZUZIPA: máš hezký a malý pupík na 7 měsíc :) to já jsem jak hrošítko! :))
    ZUZIPA
    ZUZIPA --- ---
    Tak jeden asi 3 týdny zpět (čili někdy kolem 7měs) pupkoun;)
    KLAAARA
    KLAAARA --- ---
    tak proto jsem neměla tak mega pupek :)
    KLAAARA
    KLAAARA --- ---
    já teda pálení žáhy neměla,přežírala jsem se......ale malej měl jen 2700g...
    ZUZIPA
    ZUZIPA --- ---
    LILY: Super! Už sem si myslela že mam v 7m největší buben na světě a ono ne;)
    UMA
    UMA --- ---
    LILY: heh..smutna klasika..
    LILY
    LILY --- ---
    Ono si mládě dělalo místo dopředu, takže jsem neměla žádné potíže s dýcháním, pálení žáhy, mohla jsem se přežírat atd.. :) A taky je to trochu tím, že nemám ani 160cm a dítko mělo při narození skoro 4 kila, takže to břicho vypadalo, že je fakt velké. Akorát spolucestující v mhd ho většinou neviděli :)
    KLAAARA
    KLAAARA --- ---
    tak takový břicho jsem neměla ani před porodem :)
    UMA
    UMA --- ---
    LILY: slusnej buben na sedmej mesic!:D
    LILY
    LILY --- ---
    Jinak jsem náhodou narazila na dva roky starou fotku..
    Já v sedmém měsíci:
    LILY
    LILY --- ---
    ZARZAROSA: jj, jen už nevím, kde. Jedny vel. 38 mám nepoužité doma, můžu za symbolickou cenu prodat, jinak zkus CA, HM atd...
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    holky, prosím, asi se toho dá najít mraky, ale jsem teď mírně ztracená a potřebuji si koupit nějaké "těhotné" kalhoty. Kupovaly jste si to? Chodím pořád v sukních a začíná být zima. díky.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    EUCHENIE: ha! a druhej den uz jsem byla maminka.)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    MARKYSHA: jo?.) dobře, dobře. Nemít to břicho, který už něco váží, když se zvedám z lehu, tak o tom pomali ani nevim. jako chodím pomalejc, zadejchám se rychlejs, ale jinak si nemuzu stezovat. co ty?
    Jinak už jsme takle teda 3, co vim, s timdle datem.)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    EUCHENIE: to máš jak já, jak se ti žije?
    LILY
    LILY --- ---
    ELIZHANNAH: možná jo. :) Já jsem jedla 2x denně a vždycky jsem se hrozně přežrala (snědla jsem pokaždé nejmíň půl kila jídla i víc). Většinou jsem si pak na chvíli musela lehnout, protože mě to trávení zmohlo, ale nijak mě v mé žravosti mládě nijak neomezovalo. :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    LILY: hm, že by to bylo fakt tím? já jsem měla relativně malý břicho a problémy s pálením žáhy jsem teda měla obrovský. A asi od dvacátýho čtvrtýho týdne jsem se nemohla najíst jinak než po malých porcích, protože i po té malé porci jsem měla pocit ukrutnýho přejezení :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam