• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TULENI2 (3,4...)v1 aneb Fotky těhotných žen
    UMA
    UMA --- ---
    EUCHENIE: hhh, este aby se ti nelibila:D
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    a tadle treba je naha, ale libi se mi.))
    Fotogalerie: Krásná těhotná- Zuzana Taucová ve 31. tt
    http://ona.idnes.cz//foto.aspx?galerie=krasnatehotna&foto=JUP3e878e_tehu2_taucova.jpg&order=P&skip=0
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    nechci se nejak extra zapojovat, ale tadle sexy pani mi spis pripomina kobylu, nez budouci matku.]
    Fotogalerie: Krásná těhotná - Blanka Matoušková, 36. týden
    http://ona.idnes.cz//foto.aspx?galerie=krasnatehotna&foto=JOB3e6541_matouskova.jpg&order=P&skip=0
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Ale fotka je to hezká, dej i i sem a na ně se vyprdni, mně přijde v poslední době vůbec nějaká agresivita vůči těhotnejm a matkám, jestli je to kvůli bydlenkám, nevím.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    SWATKA: já se nefotím radši vůbec :D
    WHOOOSH
    WHOOOSH --- ---
    KRKA: omluva se přijímá
    KRKA
    KRKA --- ---
    WHOOOSH: jasne, promin, na to sem zapomnela
    WHOOOSH
    WHOOOSH --- ---
    KRKA: jo a všecky bych je postřílela, jsi zapomněla zmínit
    KRKA
    KRKA --- ---
    WHOOOSH: a fotky mimin taky sledujes? i kdyz je nechces, nesnasis a ja nevim co vsechno?
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    A co to je to ISM? :-)
    WHOOOSH
    WHOOOSH --- ---
    SWATKA: byl odkaz v ISM, tak jsem sem klikla, tak sory. book dávat nebudu
    LILY
    LILY --- ---
    Některé fotky fotky nahých těhotných mají mnohem větší kouzlo, než kdyby dotyčná pupek neměla, ale někdy holt výsledný efekt není tak povedený, jak autor zamýšlel. Což je holt pro některé - řekněme onu bezdětnou omladinu - živnou půdou pro přehnaně ostrou kritiku.
    SOPHINKA
    SOPHINKA --- ---
    WHOOOSH: Je mezi "říct v klidu svůj názor" a "nelichotivě napadat".
    WHOOOSH
    WHOOOSH --- ---
    SOPHINKA: psala jsi "jak se do tebe navážej"
    SOPHINKA
    SOPHINKA --- ---
    WHOOOSH: Nemám tušení, o čem to mluvíš. Nikdy jsem ani nenaznačila, že bych něčí názor nerespektovala, natož, že by něco mělo být tabu. A co to mělo být s tím žertem?
    WHOOOSH
    WHOOOSH --- ---
    SOPHINKA: hehe posvátný... taky se říká žena ve stavu požehnaném že... takže nevím, proč se zastáváš těhle aktů nedůstojnosti a nevkusu. těhotný akty dokážu snést asi jen ty umělecké
    to nemusí vůbec mít nic společnýho s tím, že někdo nechce nebo nemá rád děti, ale prostě jim tohle vystavování přijde nevkusné a trapné
    přesto, že děti nechci, tak si umím představit, že budu těhotná a budu dítě vychovávat. ale co si představit nedokážu, je, že bych fotila lechtivý věci (jako nyní) i v tom požehnaném stavu. můj cit prostě říká - tehdy ne. umíš to respektovat ty?
    nepotřebuju nikomu cpát hele nedělej to, ale co si kdo myslí, cítí, by nemělo bejt tabu
    a že to někdo podá formou žertu, na tom neshledávám nic špatnýho
    SOPHINKA
    SOPHINKA --- ---
    Neházejte všechny mladistvé do jednoho pytle, já byla od šestnácti "matka" - narodil se bráška a máma na něj neměla moc času, už tehdy mě těhulky braly :-)
    Děti nemám a kdoví, jestli někdy budu mít, ale těhulky a miminka, to je nádhera.... a je to pro mě skoro posvátné. Upřímně, z té reakce jsem byla naprosto v šoku, nechápu, jak si někdo může něco takového dovolit.
    KOCKUT23
    KOCKUT23 --- ---
    Házet za hlavu takový trapný lidi, mám jiný starosti a dost důležitější než se zabývat někým kdo je jednoduchý a má hloupé řeči!
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    UMA: tak tam se hlavne vyjadruje jedno ID a nikdo uz snad neni na pochybach, ze to musi bejt nejakej mladej blbecek s neskutecnym mindrakem
    UMA
    UMA --- ---
    predevsim takhle reagujou z drtivy vetsiny ti, kteri deti nemaji a nalezaji se v post pubertalnim obdobi (viz.mistni kocicky a kocourci...), myslim, ze za par let budou mluvit jinak..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam