• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TULENI2 (3,4...)v1 aneb Fotky těhotných žen
    MAIKKA
    MAIKKA --- ---
    dobrý,to už máš za pár ne?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    neb se fotit nenecham, tak mam smulu, ale vcera jsem diky chatrne pochyblivosti byla aspon trochu zachycena.. tak aspon si sebe budu pamatovat :)

    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    PIPLA: mně to říkali automaticky a švagrová to dokonce vědět nechtěla a doktor jí bez pobízení řekl, že tam ten šulín je ale krásně vidět, viďte (ona viděla prd).
    LILY
    LILY --- ---
    PIPLA: to je ale vydřiduch (ten doktor)
    KRKA
    KRKA --- ---
    PABLINKA: pekne roste :)
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    přispěju svojí troškou do mlýna... :-) ... vzhůru do 3. trim :-)

    PIPLA
    PIPLA --- ---
    tož zase já, před chvilkou vyfocená, 31tt. (dnes jsem byla na ultrazvuku a miminko je správně veliké. Když jsem chtěla vědět pohlaví, doktor si řekl o 100kč a teprv pak nám to během 5s zjistil.) (btw, dycky to vidím, tak nechápu, v čem je problém, ale musím si dát příště pozor, že to zase asi neuvidíte, no, dík za upozornění.)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    jedna umělecká.) 2 měs. před porodem

    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    XMARGE: To jsem potřebovala slyšet :) Já si říkám, že se to pak musí zastavit :)
    SWATKA: My taky půjdem během jara do většího, 3 plus 1, takže byt zatím není vyřešen, ale já jsem si zas říkala, že nechceme jedináčka a navíc, bude mi 35 tak není na co čekat. Potom až to všechno odkojím a odchovu :) zas půjdu do práce, takhle by to zas bylo rozkouskovaný...no nějak to vyšlo, budou mít rozdíl 2 let:)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    QASHQAI: Mně vylezlo břicho strašně rychle a od 20. týdne rostlo pomalu.. a v 9. měsíci jsem nakonec vypadala tak na 7:o)
    HC_
    HC_ --- ---
    QASHQAI: mam ho take takove ted v 18+0tt:)
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    :) Díky a co vy, nepořídíte klučíkovi taky sourozence? :)
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    PIPLA: To je teda síla, moc ti závidím krásné bříško k tvému týdnu tt. . Já jsem v 15 tt a mám ho velké asi jako ty!!!! Asi je to i tím, že u prvního těhotenství jsem byla nejdřív podvyživená a pak jsem pomalu nabírala. Nyní jsem po prvním dítěti otěhotněla už oplácaná a tak asi to bude moje kombinace s mojí tlustobou:) Jedna perla: V obchodě jsem potkala známou s kočárkem. "Jé, ty máš dítě a čekáš další viď? Já:"to už je vidět jo?" A ona:"No jo, vždyť už nedopneš kabát"....To jsem zvědavá, jak budu vypadat v 9. měsíci....
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Tož moje první fotka zde, snad už bude teda vidět :-) (zrk dík za info, já ji tu pořád viděla:-)
    27+5
    GIZD
    GIZD --- ---
    .... u prvního jsem neměla bříško snad do 18tt, ted u druhýho se vylouplo snad hned..... ted na konci vypadám, že tam mám nejméně dvě...... snad brzo splasknu:)).... patřím mezi ty ženy, na které kojení k hubnutí nezabírá......
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Já měla vělmi viditělné břicho už někdy v 15. tt a na konci, ve 40.tt jsem vypadala max. na sedmý měsíc:o)Sousedka se divila, že už jsem porodila:o)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    HC_: to přijde hlavně po porodu!.)
    HC_
    HC_ --- ---
    HC_: ikdyz v prsou by mi to nevadilo:)
    HC_
    HC_ --- ---
    SINSEMILLA: jj fotky poslu, no uz mam navrch 5,5 kg (mam 76,5kg), tak doufam, ze se moc nenaleju:D
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    HC_: náhodou, to bude moc hezký, jsi vysoká a štíhlá, tak jen prostě budeš mít břicho.. pak dej určitě fotky! a hlavně hodně sil, byl to náročný den..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam