• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TULENI2 (3,4...)v1 aneb Fotky těhotných žen
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ZU_22: jo, me bricho vyskocilo velmi brzy. uz ke konci prvniho trimestru bylo partne natolik, ze me lidi zacli poustet sednout si v doprave. bohuzel mi porad zustalo :(
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    SPIRALOID: tyjo melas velky bricho uz od toho 28tt!!:)))
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    tak ja si take zavzpominam jake to bylo. dnes uz mam doma 6,5m chlapecka.

    19tt


    28tt






    33tt







    38tt
    tahle uz neni tak pekna ale ukazuje muj obr brich asi tyden a pul pred porodem

    SAVANAH
    SAVANAH --- ---
    před dvěmi týdny na koupálku (36tt)



    LILY
    LILY --- ---
    EWICZZZKA: v hrnku mělo být kafe... :))
    LULI
    LULI --- ---
    HC_: uz? uz?? super! gratulujuuuu!!:)
    EWICZZZKA
    EWICZZZKA --- ---
    Nojo, mate pravdu, trochu to tak vypada :). To bych pak v hrnicku mela vajgly a ne boruvky :).
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    LILY: Přesně mi čteš myšlenky!!!! Taky jsem tam se tam nevěřícně podívala důkladněji-říkám si, sakra-těhule, v krásným lese a hulí!!!!! :)))
    LILY
    LILY --- ---
    EWICZZZKA: normálně jsem si v první chvíli myslela, že máš v té levé ruce cigáro. :))) Jinak moooc pěkná fotka..
    EWICZZZKA
    EWICZZZKA --- ---
    Here I am.
    Na fotce 33tt, teď už jsem o tři týdny dál.

    HC_
    HC_ --- ---
    MODRAPUSINKA: jj,) uz sem zas lehci:)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    HC_: fakt? gratuluju a pochlub se:)
    HC_
    HC_ --- ---
    QASHQAI: uz je to za mnou:)
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    zenske, vsechny porody dopadaji vetsinou dobre, dyz na tom ta zenska hodne pracuje a nema strach! preju vam to vsem krasne :) slovo "nastesti" se do toho nehodi, bych rekla!
    a ty kila pak pudou dolu sama..ja sem teda dycky pribrala akorat, ale nechapu to, jelikoz sem zrala jak zjednana a toho sladkeho, fuj, nemuzu si pomoct ani ted pri kojeni..ale hubnu :D
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    MODRAPUSINKA: tak to ja uz mela dva dny na svete Matyldu..:) mas hezky brisko, takovy pekny..:) tak at vse dopadne tak jak ma a porod je v pohode, muj teda byl, nastesti!:)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    ode dneška přesně měsíc do porodu.. přibrala jsem 13kg, ale já začínala na jiné váze než vy, takže už toho mám taky plný kecky :)

    SLOVA
    SLOVA --- ---
    ZU_22: Dekujeme! Jj, holky:)) Mata bude velkej bro:))
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    HC_: Kéž by, už aby to bylo za náma, viď? Navíc ty strašný výkyvy počasí a pořád to předbouřkový napětí, hnus fialovej!!!! :)
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    SLOVA: jee tak to budou holky? no to je skvely ke klukovi, to gratuluju!!:)
    HC_
    HC_ --- ---
    QASHQAI: diky, no tak to sme na tom dost podobne, ja merim 178cm, ale za poslednich deset dni sem pribrala jen pul kila, tak ti to treba uz nepujde tolik nahoru
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam