• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TULENI2 (3,4...)v1 aneb Fotky těhotných žen
    SLOVA
    SLOVA --- ---
    3v1 (33tt), s jednim na krku a 15kg nahore :)
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    Ahoj, tehulky. Nechtela by nejaka tehulka fotku? Mym konickem je foceni a tohle obdobi dokonale zenske krasy mam moc rad. Nic za to nechci, nic (krom fotek samotnych) za to taky nenabizim. Jen Praha (ci zapadni okoli). Nejake ukazky a vice info v poste, dik...
    EWICZZZKA
    EWICZZZKA --- ---
    Blbnutí na chatě aneb hledání rovnovážného stavu :) 39+5tt

    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    LILY: ne, tyhle jsem delal ja, ale opicila jsem se po fotografech :D
    LILY
    LILY --- ---
    MODRAPUSINKA: aha, to jsou od fotografa.. Ale stejně je to zvláštní zvyk. :) Takže správný fotograf zřejmě musí mít v atelieru jeden pár růžových a jeden pár modrých botiček. :DD
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    LILY: hele, popravde nevim, ale vim, ze to tak foti hodne fotografu, proto k tomu pisu, ze jeden kyc :D podle me to jako znaci prichod miminka...
    LILY
    LILY --- ---
    MODRAPUSINKA: nedá mi to se nezeptat. Viděla jsem to tudle na výloze s těhotenskými věcmi, pak na nějaké fotce a teď znovu, tak to nemůže být náhoda - proč ty boty na břichu? :)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    v neděli máme termín, tak ještě poslední fotky s panděrem:)
    šišoun a kýč :))


    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    SPIRALOID: Já jsem po prvním porodu měla v den porodu 102 kg a kojila jsem do holky 10 měsíců a při žádné dietě bylo všech 30 kg dole do půl roku-hodně jsem kojila a taky měla velký stresy s ní, tak hlavně to přičítám kojení, protože po kojení se ručička na váze zastavila a už jsem nehubla, ale spš zase pomalu přibírala...Teď s druhým těhot. jsem zase jak bečka, mám už 105 kg a tak se modlím, že to pak půjde dolů stejně...Ale už jsem slyšela, že s druhýjm dítětem to už dolů jde hůř, no uvidím, já budu zatím šťastná i za těch pár kil, které jim tam nechám v porodnici teda :))
    KRKA
    KRKA --- ---
    SPIRALOID: ja to naprosto chapu :-) ale chtela jsem te potesit, ze i tak ti to slusi.. kazdopadne ja to mam podobne, ne ze bych byla vylozene tlusta, po porodu mam cca stejnou vahu jako predtim (mozna kilo nebo dve nahoru, ale lita to), ale taky nejsem se sebou spokojena, jenze kdyz mam konecne volnou chvilku, tak vetsinou odpocivam nebo neco udelam doma a predstava, ze jdu treba ven behat, uf :(
    kazdopadne ja byla opacnej pripad, jakmile jsem kojila, behem 2 tydnu jsem byla na svy puvodni vaze a kdyz kojit prestala, tak ty 2 kilca sly samy nahoru (okamzite) a drzej se me
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    KRKA: tak vylozene tlusta nejsem ale pri 168cm mit 77kg bmi neni idealni, je to proste nadvaha. zvlaste kdyz mi to zustalo hlavne na brichu. fakt mam pupek jak pivar :)
    ja jsem nikdy nebyla hubenour pred teho jsem mela 67kg a i to jsem byla trosku plus nez je moje idealni vaha kdy se citim nejlepe. dneska bych tech 67 brala vsemi deseti. velikostne jsem na vrsku o 2cisla plus a na spodku o jedno. bohuzel jak jsem nizsi se sirokou panvi, zady a masivnimi nohami, tak velke bricho ze mne dela soudek. a co se fotek tyka, dobre vim jak se mam fotit abych nevystrkovala sve nedostatky :D
    nejduleziteji ale pro me je mit dobry pocit ve svem tele, vlastni vahu necitit jako zatez a ne byt stihla jako lan, to imho nikdy nebudu pac na to nemam konstituci.

    ale rozhodne dik za mile slovo!
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    KRKA: jasně, vždyť já to chápu, jen jsem si zavzpomínala..
    KRKA
    KRKA --- ---
    SINSEMILLA: to urcite, to jen tak mimo reci, ze je hezka maminka :-)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    KRKA: no jo, ale ono se to podle mě vždycky musí porovnat s tím, na jakou váhu je dotyčná zvyklá - jasně že já nejsem objektivně tlustá, když mám při 174 cm 72 kg, ale když jsem zvyklá na 61, tak je to sakra pocitovej rozdíl..
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SPIRALOID: já neříkám, že mě kojení nebavilo, ale ono taky + 18-19 kg je něco jiného než + 10.. ale je fakt, že, ať už se svatbou nebo bez svatby, tak chtě nechtě, bez ohledu na váhu, musí začít muž hledat na ženě a matce svého dítěte i jiné kvality než předtím.. fakt to ženu hodně změní..
    KRKA
    KRKA --- ---
    SPIRALOID: me teda z fotek (tady i z jinych klubu) neprijde, ze by si byla tlusta :-))
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    SINSEMILLA: ja mu sice rikam muz ale manzel zatim neni. svadbu jsme nestihli. tak si asi umis predstavit, ze me obava z nezhubnuti a jeho nasladne straty zajmu nekde v hluboko trochu desi. vim, ze je to pitomost ale asi bych byla klidnejsi kdyby jsme svoji. jak to dopadne s kojenim se uvidi. zatim me to tesi uplne nejvic, z cele pece o dite jsou to pro mne nejhezci chvilky. o vikendu jsme byli na morave u znamich a syn z neznamych pricin odmital prs skoro cely den. bylo to pro me strasne, k veceru jsem to uz neustala a obrecela to. bala jsem se, ze se odstavuje.strasna predstava, odstaveni v 6m. mam pocit ze to kojeni a krasne velke prsa mi snaset tech plus 10 kilo vyrazne ulehcuje, ale kdo vi. treba za dalsi pul rok se to zmeni a ja budu uvazovat o odstaveni driv nez planuju.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SPIRALOID: tak to jsi statečná! já bych to déle jak rok nevydržela - šest měsíců s břichem plus rok s 19 kg nahoře fakt ne, jsem možná narcis, ale mě to ničilo neskutečně. a jasně, že mi muž říkal, že jsem krásná (taky hubeňour), ještě aby ne - myslím, že to je jejich povinnost, když přibereš po dítěti. na druhou stranu mi přijde blbý, když se nějaká holka vdá a usadí a začne kynout prostě jen tak, bez těhotenství a kojení, přeci jen, partnera si bereme taky s nějaký tělem že...
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ANICHQA:
    SINSEMILLA: ja planuju kojit dlouho. idealne do 2let, pokud to nam oboum bude porad vyhovovat. jestli se me ale ty kila budou drzet tak dlouho tak nevim. pripadam si nehezka a necitim se dobre ve vlastnim tele. musela jsem vymenit satnik. navic ty kila citim na kloubech a taky je mi porad priserne vedro. muz ma hubenou vysportovanou postavu, kdyz nas zahlednu oba v zrcadle, moc na sebevedomi mi to neprida. nastesti je ale uzasny a svim chovanim mi nijak nedava najevo, ze mam kila navic. nezbyva nic jineho nez se utesovat, ze to delam pro sve dite a pozdeji nebo az dokojim konecne zhubnu.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    ANICHQA: já chtěla taky do roka, ale erik se rozhodl sám..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam