• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TULENI2 (3,4...)v1 aneb Fotky těhotných žen
    ALDETRUDA
    ALDETRUDA --- ---
    PIDALA: Myslím, že 16kg je v pohodě. Já jsem přibrala celkem taky asi 16 nebo 17 (rodila jsem 37+0) a teď po necelých čtyřech měsících je to všechno dole;). Tak přeju příjemný konec těhotenství a pohodový porod!
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    Mňo... tak já se taky pochlubím. Tohle je fotka nejposlednější, byť ne zrovna nejpovedenější. 37+2 a mám nahoře 16kg, což mě tedy přijde celkem dost a poslední týdny jsem začala celkem otékat. Sice malou přemlouváme, aby nás nechala na Vánoce ještě doma, ale pak už by mohla pěkně šupat ven.
    PETATA
    PETATA --- ---
    HC_: Ale jak za poslední cca 2 týdny vyrostlo :)
    HC_
    HC_ --- ---
    tyjo takovy malinky brisko! hezky fotky
    PETATA
    PETATA --- ---

    Uploaded with ImageShack.us A končím s tapetama :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    Už se nám to blíží... 37. tt
    Uploaded with ImageShack.us
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    no jako mit to brisko je krasna vec, dyz se opomenou nake prudy (napr paleni zahy a nevolnosti ze zacatku, natykani nohou), ktere ma kazdy jine a nekdo nema zadne:)) asi mi bude smutno, dyz uz dalsi neni v planu...
    ALDETRUDA
    ALDETRUDA --- ---
    Sice mám ještě v živé paměti, jak mi chvílema to břicho vadilo, přesto se nedokážu ubránit nostalgii:)
    konec července, 33tt

    KAISA
    KAISA --- ---
    HC_: v tu dobu som mala navrch cca 9 kilo a rodila som az v 42 tt, bruch este podrastol :]
    HC_
    HC_ --- ---
    KAISA: tyjo to ani nevypada, ze uz budes rodit, zajimava fotka
    KAISA
    KAISA --- ---
    38 tt
    SLOVA
    SLOVA --- ---
    ORIKA: no dekujeme:)) to ty brejle:)) a malej je celej Jirka...
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    SLOVA: vy se jako rodina nezapřete, jste si všichni strašně podobní :)
    SLOVA
    SLOVA --- ---
    3v1 (33tt), s jednim na krku a 15kg nahore :)
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    Ahoj, tehulky. Nechtela by nejaka tehulka fotku? Mym konickem je foceni a tohle obdobi dokonale zenske krasy mam moc rad. Nic za to nechci, nic (krom fotek samotnych) za to taky nenabizim. Jen Praha (ci zapadni okoli). Nejake ukazky a vice info v poste, dik...
    EWICZZZKA
    EWICZZZKA --- ---
    Blbnutí na chatě aneb hledání rovnovážného stavu :) 39+5tt

    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    LILY: ne, tyhle jsem delal ja, ale opicila jsem se po fotografech :D
    LILY
    LILY --- ---
    MODRAPUSINKA: aha, to jsou od fotografa.. Ale stejně je to zvláštní zvyk. :) Takže správný fotograf zřejmě musí mít v atelieru jeden pár růžových a jeden pár modrých botiček. :DD
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    LILY: hele, popravde nevim, ale vim, ze to tak foti hodne fotografu, proto k tomu pisu, ze jeden kyc :D podle me to jako znaci prichod miminka...
    LILY
    LILY --- ---
    MODRAPUSINKA: nedá mi to se nezeptat. Viděla jsem to tudle na výloze s těhotenskými věcmi, pak na nějaké fotce a teď znovu, tak to nemůže být náhoda - proč ty boty na břichu? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam