• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAATHAGoogle Analytics
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    CYBERWOLF: ano, i google dokaze zmerit velikost toho co si stahnul k sobe do pocitace. To ostatne muze kdokoliv. Jak to ale souvisi s merenim poctu prenesenych bytu z nejakeho serveru? Pokud se chceme teda drzet tematu.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    SCHEEZE: vis co je Google Cache? Je technicky nemozne zjistit si velikost tech nacachovanych souboru? Myslim ze to je dokonce uplne jednoduche
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    CYBERWOLF: google jako muze i neco co je technologicky nemozny. OMFG.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    FUMO: jakou tecku mas na mysli?
    JEREMIUS: javascript mozna ne, ale google ano a jelikoz jde o GA...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    IMHO JavaScript nemuze zmerit datovou velikost vsech soucasti stranky.
    FUMO
    FUMO --- ---
    CYBERWOLF: ale jak by ta tecka zjistila velikost souboru?
    KAATHA
    KAATHA --- ---
    KING: tak se to ukazalo jako nejlepsi reseni.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    mno, dalo by se treba merit, jak je ktery soubor velky a pak to pocitat podle poctu pozadavku na stranku. Treba
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    FUMO: IMHO ne.
    FUMO
    FUMO --- ---
    JEREMIUS: sorry mno :-)

    btw. mě to přišlo jako úplná blbost, že by se přes javascriptovou tečku dalo měřit jak velký data tečou ze serveru, ale v práci mi tvrdili, že to jde. . . šlo by to alespoň teoreticky?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    FUMO: Tomu se rika metoda mletyho masa :-)
    FUMO
    FUMO --- ---
    JEREMIUS: jen do 3, díky :-)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    FUMO: OMG, do kolika klubu jsi tohle vkladal???
    FUMO
    FUMO --- ---
    Dá se z Google Analytics vytáhnout datová zátěž na server za určitou dobu? jak? díky
    FUMO
    FUMO --- ---
    WYCLEFF: mno tak to by mě taky zajímalo :-)
    WYCLEFF
    WYCLEFF --- ---
    Mám jeden rookie dotaz: u některých stránek mám za dané období nula návštěv, ale např. 37 zobrazení - nějak tuto statistiku nechápu - jak může mít stránka zobrazení, když ji nikdo nenavštívil?
    FUMO
    FUMO --- ---
    FUMO: takže nikdo nic?
    FUMO
    FUMO --- ---
    Ahoj parto,

    mám dotaz na nějaké powerusery. . . :-)

    Při měření Pageveiws v Content za 1.1.2009 - 30.6.2009 mi GA naměří příklad 730 000 PageViews
    za období 1.1.2009 - 31.7.2009 (tady + 1 měsíc) GA naměří pouze 710 000 a já se ptám WTF is THIS?

    díky
    KAATHA
    KAATHA --- ---
    RETAL: k tem datum - taky jsem se toho trochu bala, ale ve finale si myslim, ze kdyby se provalilo jakykoliv zneuziti dat, znamenalo by to pro google prusvih kterej by museli moc dlouho zehlit. Prirovanala bych to k facebooku, kde v jednom momente do terms and conditions pridali, ze jsou majiteli vseho obsahu.


    jinak jsem pro aby se v tomhle klubu objevovaly i tyhle veci - v mensi mire. neni od veci premejslet, ze ;)
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    RETAL: Ale o tomhle ten klub neni, ten je o praci a vyuzivani GA. Taky neprijdu do klubu o windows a nezacnu tam hlasat, jak o nas MS sbira informace, atd...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam