• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAATHAGoogle Analytics
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    FUMO: naopak, ja mam utery a streda zoubky cca 30% nahoru (+ jeden ve ctrtek na jednom zaprdenym webu, ale to udelali 4 navstevy)
    FUMO
    FUMO --- ---
    btw. máte taky minulý týden ve středu a čtvrtek nějaké výpadky v rámci GA? já tam mám propady o víc jak 50%... které nedávají smysl.
    FUMO
    FUMO --- ---
    JEREMIUS: Tomáš ;-)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Už se mi hodněkrát stalo, že někoho znám v reálu a pak až časem zjistím, že je to ta známá "ikonka" z Nyxu :-)

    FUMO: Hm, hm, nemáš vyplněné žádné osobní info, takže těžko tipovat... Martin? :-)
    FUMO
    FUMO --- ---
    JEREMIUS: řeknu to jinak, už pro ně nepracuji, ale byla do dobrá práce ;-) ostatně my se známe, viděli jsme se na jednom WebAnalyticsWednesday
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    JEREMIUS: takhle jsem byl zarazen na pozice v ruznych firmach uz tooolikrat :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    FUMO: Aha, takže už asi tuším, pro koho pracuješ :-)
    FUMO
    FUMO --- ---
    Ahoj, Dobrý web spustil nový web pro lidi co začínají s Google Analytics. Určitě stojí za to ;-) možná by se hodilo i do záhlaví, na nástěnku?

    Úvodní strana - Jak měřit web.cz
    Úvodní strana - Jak měřit web.cz
    http://www.jakmeritweb.cz/
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    Měřte sociální tlačítka v GA..

    Google Analytics Blog: +1 reporting in Google Webmaster Tools and Google Analytics
    http://analytics.blogspot.com/2011/06/1-reporting-in-google-webmaster-tools.html
    APIN
    APIN --- ---
    KOC256: z onmouseover menu ve vlastní homepage
    FUMO
    FUMO --- ---
    KOC256: to je dost zajímavá uchylka :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FUMO:
    na to jak se dostavate na svoje prehledy... ja tam jdu vzdycky pres ten google no :o)
    FUMO
    FUMO --- ---
    KOC256: na co se přesně ptáš? asi jsem to nepochopil... http://www.google.com/analytics/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jak se rychle dostáváte do GA? Já nepoužívám G ACC k ničemu jinému a prostě přijdu na google.cz -> lognu se a pak vždycky hledám kde by to mohlo být... Dneska jsem to našel v nastavení profilu... Hmm ... :o)
    FUMO
    FUMO --- ---
    BUMBO: cool, díkec
    BUMBO
    BUMBO --- ---
    FUMO: dej tuhle img variantu do <noscript> tagu hned za tu klasickou
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    CYBERWOLF: pokud tvojim uživatelům je 13 a jsou v USA, tak ti je asi kradem, stejně jako mnoha dalším stránkám na Internetu ;-)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    aha, tak vy dva muzete za to, ze mi ubyvaji lidi - a ja si myslel, ze je to tim, ze kdyz je hezky, lidi min sedi na netu :)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    CYBERWOLF: rosteme mnohem více než jsme plánovali ;-) To asi záleží pro koho a očem máš stránky. Myslím, že stránky o cyklostezkách na tom budou jinak ;-)
    FUMO
    FUMO --- ---
    CYBERWOLF: ani ne ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam