• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAATHAGoogle Analytics
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KAATHA:
    Dají se tam nastavit volitelné upozornění. A asi by to šlo uměle navátaz na nějaký 100% ukazaltel jako min 1 navštěva v týdnu...
    KAATHA
    KAATHA --- ---
    Pozivate nekdo tu novou verzi Google Analytics?
    Kde se tam da nastavit to automaticky zasilani reportu na mail ?
    Bud jsem slepa (60% sance) a nebo to fakt zmizelo (40%)..
    VASHA
    VASHA --- ---
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    Tak tu mame zase par novinek.. :)

    Google Analytics Blog: Introducing Google Analytics Premium
    http://analytics.blogspot.com/2011/09/introducing-google-analytics-premium.html

    Google Analytics Blog: What’s happening on your site right now?
    http://analytics.blogspot.com/2011/09/whats-happening-on-your-site-right-now.html
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    VASHA: seo pohledem je ti fuk, jestli mas 1 nebo 10 domen, kdyz ti 9 bude redirectovat na tu echt spravnou.
    VASHA
    VASHA --- ---
    FUMO: ja na to koukam seo pohledem :)
    FUMO
    FUMO --- ---
    VASHA: já ale mluvím o tom, že bych chtěl obě varianty, protože investice do toho je minimální a efekt může být zajímavý ;-)
    VASHA
    VASHA --- ---
    FUMO: ja na to koukam trochu jinak, podle mne domena druheho radu by mela spise obsahovat KW (zalezi na dostupnosti), pokud se jedna o znacku nebo nazev spolecnosti tak je to jina.
    SOLDIERSNIPER
    SOLDIERSNIPER --- ---
    JEREMIUS: Ja resim jenom SEO (resp. jeste jsem ani nezacal) a ani nemam pristup k tomu ftp, takze jsem poslal autorum script, ktery maji umistit beze zmeny na stranky. A dopadlo to jak to dopadlo... Pripisuju to jejich totalni neschopnosti (spolecne s chybejicimi ukoncovacimi tagy jako head, kodem jako prase a tim, ze to cely vypada uplne debilne). Nad tim, ze nemaji domenu bez pomlcky jsem ani nepremyslel, protoze jsem na tomhle projektu jeste nezacal pracovat, nicmene dekuji ti za upozorneni.
    FUMO
    FUMO --- ---
    VASHA: domena s pomlčkou svádí k tomu, že ji tam člověk zapomene ideálně bych chtěl obě domény a jednu měl přesměrovanou... za těch 250Kč ročně to stojí. ;-)
    VASHA
    VASHA --- ---
    CYBERWOLF: byly trosku zmeny v algoritmu v mereni u GA, takze se navstevnosti trosku zmenila.


    JEREMIUS: na domene s pomlckou neni nic spatneho, ale je pravda ze u tehle domeny je to zbytecne
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Tak mam letos nejak legracni navstevnost. Zacaly letni prazdniny - navstevnost klesla. Skoncili letni prazdniny - navstevnost klesla. Nechci videt, co udelaji vanoce :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    a zaregistruj si i doménu bez pomlčky, OMG
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    SOLDIERSNIPER: Máš to špatně, udělej Ctr+C, Ctr+V vygenerovaného kódu z GA, bez úprav (včetně zařádkování)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    SOLDIERSNIPER: Dřív se tohle stávalo. Paradoxně čím menší návštěvnost měl web, tím déle trvalo, než se začaly zobrazovat data v GA. Nevím, jak je to dnes, ale nepanikařil bych.
    Když pošleš URL, určitě se někdo podívá, jestli je to nasazené správně.
    SOLDIERSNIPER
    SOLDIERSNIPER --- ---
    CYBERWOLF: Minimalne treba ja...
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    SOLDIERSNIPER: a prisel tam nekdo? :)
    SOLDIERSNIPER
    SOLDIERSNIPER --- ---
    Ahoj, hodil jsem GA script na stranky, stav mam "sledovani nainstalovano", u stavu sledovani je "Služba Analytics byla úspěšně nainstalována a nyní probíhá sběr údajů." - nicmene data se nikde nesbiraji. Uz je to asi 8 dnu a porad se mi zobrazuje navstevnost 0. Nevi nekdo cim to je?
    FUMO
    FUMO --- ---
    VASHA: pokud používáš asynchroní GA kód tak to používáš asi dobře...

    Event Tracking Guide - Google Analytics - Google Code
    http://code.google.com/intl/cs-CZ/apis/analytics/docs/tracking/eventTrackerGuide.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam