• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    mwahaha!
    AKCE / PAŘBY / KALBY
    KDY CO KDE KDO  
    nikde nic nebude
     
    27.6.
     
    4.7.
     
     
     

    rozbalit záhlaví
    QYDO
    QYDO --- ---
    SIMSALABIM: presunuto na pul osmou do yesu

    kazdopadne kdyby se to chtelo soupnout do tortugy, tak nejsem vubec proti :)
    BUKACEK
    BUKACEK --- ---
    SIMSALABIM: sakra
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    Pro vsechny co se dnes chystaj do belzace na burgra - dnes bohuzel z provoznich duvodu nevarej!! Bacha
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    KCHARI: to ti schvaluju. Stihas prestavit do leta?:)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    pokavad se ten trandak pres leto uplne nerozpadne tak ho vicemene za tudle cenu zase prodas....

    a diky tomu, ze si Mario zacal hledat novy auto, i ja jsem neodolal a nakoukl na mobil.de a nasel si vysneny auto. pujcte mi nekdo 250k at si to muzu prestavet :D

    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    TIP: vše má svůj čas... tohle mi přijde fajn fakt na seznámení a pro představu co to obnáší.
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    no a nebo si vubec rozmysli, jestli chces zivit dve auta. Na zevleni o vikach ti staci karavan. Bude vybavenej. Transit za 40 z 94 rozhodne neni koupe do budoucna.
    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    OK, takže na léto a seznámení fajne, pro dlouhodobější užití už nepraktické a vysoké riziko obrácení se v prach. Díky, uvidíme jak se to vyvine.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    DUALCHANNEL: ja si myslim, ze je realny v tydle pixle jezdit pres leto a na podzim to zase prodat za stejnou cenu :) jinak pod 100k se nic slusnyho sehnat neda
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    GUERILLA: 1.je to maly, 2.ford hnije - koukni poradne na nosniky. Bacha casto se to u transitu maskuje laminatem. Taky pozor na podezrele cerstvy nastrik gumoasfaltem. Motor je celkem drzak, nepocitej ale ze pojedes porad 130. Je to zdechlina. Spotrebu jsem mel mesto 12, dalnice 100-110kmh 9,5l. Dily jdou, druhovyroba funguje. Vybaveni ma cenu, pokud funguje. Webasto stoji randal, stejne ale tak i jeho pripadny servis a ND. Muj nazor je at si priplatis a volis jinou znacku. Jestli to ma bejt rychlovka na leto a na podzim to prodat, proc ne. Cenu bych ale srazil. Jinak soused ho ma 8 let, muzu te s nim seznamit. Povi ti co te ceka..
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    GUERILLA: interier nic moc (dle myho), z fotek je hovno videt v jakym stavu to je. zvenci to je opatlany barvou, tak to vypada docela slusne, spodek bude podle me trosku nahnilej brambor (ale podlahu mozna patou furt neprokopnes :)) pokud tomu hned neodejde motor tak asi proc ne. a jeste to neni Mercedes, to je velky minus :)
    KING_JOHN_KILL
    KING_JOHN_KILL --- ---
    Knedlo a Zelo - Hovězí vývar
    https://www.youtube.com/watch?v=k489cbpZz_8

    Tohle nás potkalo cestou domu v rádiu... Yeah! Silný hovězí vývar, horký je kamarááád...
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    ROMANITO: zrovna to tu mám otevřený ve vedlejším okně :)
    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    Přátelé dodávkáři, co si mám myslet o této nabídce [ OFFERINGNABÍZÍM: Obytné auto Ford Transit / Praha / 39000 CZK ] ? :) Netřeba vysvětlovat co mě pomalu vede k takovému autu, avšak "pomalu" je pro mne zatím zásadní, nicméně blížící se léto a zkušenost z tohoto víkendu přebíjejí mou touhu nechat věci dozrát ve správný čas... Předem díky
    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    dobrá party, díky moc!
    SHAMOT
    SHAMOT --- ---
    kdybyste nekdo vyrazeli na party a nemeli jak tak budu mit par mist, zatim nevim kdy presne pojedu, podle domluvy..
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    Petice za zachování podpory Tibetu | Pane premiére, mýlíte se! Češi Tibet podporují!
    http://podporujemetibet.cz/#podepsat
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    kdyby někdo z vás byl na ty petice... http://www.petice24.com/omluva_za_tibet_2014
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    TIP: zmrd :(
    MOD_A
    MOD_A --- ---
    q59 statek, už se těším na návštěvu,))
    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    TIP: však já taky, netoužím být v obci, jenže cena tohodle stavení etc... lákavé :) no času ještě dost
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam