• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    mwahaha!
    AKCE / PAŘBY / KALBY
    KDY CO KDE KDO  
    nikde nic nebude
     
    27.6.
     
    4.7.
     
     
     

    rozbalit záhlaví
    HEELENA
    HEELENA --- ---
    PHRASE: TIP: pocitam s vami :)
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    HEELENA: jo my s Kcharim bychom se rádi přidali :)
    QYDO
    QYDO --- ---
    TIP: prej pokoj :D
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    HEELENA
    HEELENA --- ---
    Cau! Je tu nekdo, kdo by jel na dokumenty do Jihlavy...? Jestli jo, pripominam, ze akreditace jsou do 10. za 340, coz mi prijde dost v pohode. Ubytovani na miste zajisteny u me :)
    Úvod | Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava
    http://www.dokument-festival.cz/
    BUKACEK
    BUKACEK --- ---
    19-21/09/14
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    kolikátýho to bude?
    BUKACEK
    BUKACEK --- ---
    na zase v lese to dooslavime!!
    EVVA
    EVVA --- ---
    mám nejvíc nejlepší kamarády na světě
    díky všem,co se na tom včerejšku podíleli nebo přišli,letos můžu zase říkat, že nejlepší narozeniny:) - DJs moji nejoblíBENější (Bukáček teda příště,no),alkohol mi snad poprvé v životě fakt chutnal:))), peněženka zapomenuta (zase) na Půlce,ale nalezena(zase), v metru neusnuto, modřiny na prstech z toho hraní na židličky...
    kdo ste nemohli,ale stáli o to slavit nebo se "rozloučit" apod. (veřejně oznamuju, že lístek zakoupen-9.10. odjezd směr NL),doufám, že se potkáme ZASE V LESE!!!!
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM!
    EVVA
    EVVA --- ---
    pardon,byl to nejjednodussi způsob:)))uz neprudim
    Lahvon kazdopadne BY MEL MIT PORADNU:)
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    tyvoe tady uz to zavani zalozenim mobilovy diskuze ale=)
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    koukam ze si lidi na ten displej stezujou... hele s tft tn ne ips to je vzdy kompromis. Uhly jsou udelane aby bylo mozno dobre videt na stojaka a z vrchu. Zespoda uz barvy silne zkreslujou a neni videt nic. Coz v drtive vetsine situaci staci. jenze ted ten displej preklop na bok, jak nejcasteji budes asi uzivat pri brouzdani, a hle, je videt kulovy. resp obraz je dobrej pouze kolmo a nebo z jedne strany. Pripocti k tomu folie, ktera neni 100% pruhledna..
    jinak dobrej foun. 4jadro sice levne, ale proc ne. Vyuzijes dual sim? PM
    EVVA
    EVVA --- ---
    DUALCHANNEL: takze na HTC koukam na tohle
    HTC Desire 310 Dual od 3 290 Kč - Heureka.cz
    http://mobilni-telefony.heureka.cz/htc-desire-310-dual/#section
    ani tohle,ani ten Sony Xperia M nemaji IPS, v mych cenovych relacích to vypada,ze je mají jen Nokie a pak takovi ti podivini jako Aligator atd...://
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    EVVA: .) zajdi si pred objednavkou na netu jeste do shopu a ohmatej si kandidaty. Hlavne velikost displeje at ti sedne. Rozhodni se, co na to mchces delat. jestli mas tablet, nebo malej notas porad u sebe, je zbytecny tahat jeste dalsi padlo. Jestli ale na tom hodlas louskat emaily, fb, nyx, pak si kup neco at an to uvidis. 5" je dle me minimum. IPS bych pak volil 100%
    EVVA
    EVVA --- ---
    DUALCHANNEL: nooo!takhle se radi Evicce s nakupem telefonuu!dik moc:)
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    ber ale dvoujadro se 4.xx androidem (na nic jineho bys uz nemela ale ani narazit). IPS neni nutnost, ale vrele doporucuji. rozdil bejva casto par stokorun..
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    htc je zrovna jedna z mala znacek, ktera dela telefony odzacatku, ne jen smartfouny. a nesklada tak jen soucastky do libiveho sasi, ale telefony vymejsli. Pro me to dycky byla zaruka toho, ze se dovolam, bude mi rozumnet a ja uslysim co mi kdo rika. Mozna je to tak samozrejme, ale zdaleka ne kazdej "telefon" tohle umi.)
    Dal je to pro synonymum kvality zpracovani. Nedrzel jsem v ruce jedine htc, ktere by bylo spatne navrzene. vzdy se dobre drzi, nic nepraska a hlavni casti jsou casto ze slitin hliniku. Nevim jak lowentry level, ale nebal bych se nijak zvlast. Dostupnost dilu na jednicku. to me uz u exotickejch znacek taky poradne vytrestalo.. HTC shvaluji.)
    EVVA
    EVVA --- ---
    DUALCHANNEL: co HTCcka teda globalne?maji docela dobry ceny totiž...
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    ja si vcera koupil tohle a zatim mi to prijde, ze to je presne telefon pro lahvone.) akorat to tlacitko fb si zmenim na nyx.)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam