• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISERYKaretkování
    ROWAN
    ROWAN --- ---
    ROWAN
    ROWAN --- ---
    Cha, a teď se jdu chlubit, protože karetkuju moc ráda:-)

    ROWAN
    ROWAN --- ---
    VANOCKA: myslíš na tkaní na hřebenovym stávku? Doporučuji kelimové vzory od Mileny Tomkové. Nemá to tam sice předkereslený, jen vyfocený a rozepsaný (to jsem vůbec nepochopila), ale jinak se to dá i z těch obrázků.
    MISERY
    MISERY --- ---
    Aha, tak ještě hodím na nástěnku link na ten veleužitečný program na dělání vzorů :)
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    ještě sotas najdu nekde nějaké obrázky vzorů na stávkování i z batevnou kombinací na stávku předkreslenou ??
    MISERY
    MISERY --- ---
    MORRIGHAN: to jen kdyby tě něco napadlo a mělas chuť :-)
    MORRIGHAN
    MORRIGHAN --- ---
    MISERY: A taky ma min casu nez ty, hehe :) Mno, snad casem neco doplnim...
    MISERY
    MISERY --- ---
    a taky je na nástěnce anketa :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Dala jsem na nástěnku FAQ, zatím je tam otázka ohledně té vlny, ale časem tam můžem připisovat i další dotazy.
    Dám pro tento účel práva Morrighan (která toho ví o karetkování beztak víc než já hehe).
    MORRIGHAN
    MORRIGHAN --- ---
    VANOCKA: Lip nez Misery ti asi nikdo neporadi, imho nejlepsi je koupit to primo nekde na bitve - ona ta rucne barvena stejne vypada nejlip. Ja jsem kupovala od holek tusim ze Skjaldborgu a pak taky ve Wolinu v Polsku, ale da se sehnat snad na vsech vetsich akcich i u nas (Wothanburg, Rogar...).
    Jinak na netu jsem kupovala z e-shopu DDJD (odkaz nekde niz v diskuzi), coz vychazi levneji nez z beznych obchodu, ale zadny velky zazrak to taky neni...
    MISERY
    MISERY --- ---
    VANOCKA: Jinak lidi doporučujou nakupovat vlnu na internetu, ale ještě jsem to nezkoušela.
    Taky se dá koupit vlna dokonce přírodně barvená na některých LH akcích.
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    MISERY: díky já to pravě bohužel chcu na LH :( ještě my někdo doporučil galenterii kousek od Tesca na narodce jenže tam byli tak nepříjemné prodavačky že jsem raději odešla
    MISERY
    MISERY --- ---
    VANOCKA: Jó, to by mě taky zajímalo. Kupovala jsem v Kotvě a v Palladiu 90kč/ks a nemaj tam zas tak moc velkej výběr barev.
    Ale koupila jsem tam po 40ti korunách 100% umělou a na trénování to IMHO stačí, nebo pokud to člověk nechce na LH věci, tak si myslim, že je to v pohodě (a výběr barev je už docela velkej, i různý odstíny).
    Halt 100% vlna víc škrábe než směsky a proto se to asi moc nevyrábí :(
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    Ahojky kde v Praze najdu levnou 100% vlnu ? dík
    MORRIGHAN
    MORRIGHAN --- ---
    MISERY: Zacni s prouzkama a diamantama (takovy ty picy :)), tam se to vidi nejlip
    MISERY
    MISERY --- ---
    MORRIGHAN: to ja samozrejme zkousim, ale porad tomu nejak nemuzu prijit na kloub... mozna je to tim, ze bych mela zkusit nejaky osvedceny vzor, protoze ten co si vymyslim nemusi fungovat tak, jak chci a tudiz i to zjistovani je vlastne neproveditelne...
    MORRIGHAN
    MORRIGHAN --- ---
    MISERY: Nejlip bude, kdyz si k tomu sednes a vyzkousis si to :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    MORRIGHAN: tak ted v tom mam uplne gulas...takze objevuje se ta, na kterou se teprve otoci?
    MORRIGHAN
    MORRIGHAN --- ---
    Zalezi kterym smerem tocis, ne? Vzdycky se obevuje ta, ktera jde pres ten vrsek...
    MISERY
    MISERY --- ---
    MORRIGHAN: no ktera z tech direk se objevuje, kdyz to jednou otocis, jestli ta dal od tebe nebo ta bliz k tobe?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam