• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISKontaktní rodičovství - attachment parenting
    TABBY
    TABBY --- ---
    BEBERA: Ne.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    Medley, tkaný
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    Jeste jeden dotaz, je Medley kvalitni satek?
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    MEDVED007: RHIAN: diky...
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Ještě bambusová příměs je super :) Len je výborný na léto, když není v moc hutném šátku á la Didy Rosalinda třeba, tam mně osobně vadilo, že je ho při vázání "v ruce tak moc". Tenoučké jsou od Vatanai Velrybky, ale zas se brzo začnou prověšovat, a hedvábíčko bývá jiná cenová, ačkoli třeba od Nati se docela dá..
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    BEBERA: já měla šátek délky 4,5 metru, možná by stačil i 4,2, ale mám vysokého manžela
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    ARQANA: dik
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    jasně, podle mě různé příměsi, třeba pro mě na léto naprosto skvělý didymos agave, jakékoli hedvábí, len..
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    ARQANA: vsak ja pocitam s nakupem pouziteho satku...Tak ja preformuluju (zjednodusim) otazku - jaky kvalitni satek je lehci nez Didymos velmi jemny zakar?
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    BEBERA: To neni tak jednoduchý, dydimosu jsou tuny i vatanai satku je dost. Radim pořídit z druhé ruky třeba na Nosenideti.cz, tam ti i dobře poradi. Moznosti je fakt miliarda... Z druhy ruky to bude levněji a ještě zanosene...
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    Mohly byste mi prosim poradit s nakupem satku pro novorozene? Se satky moc zkusenosti nemam, mela jsem jen jeden. Na prvni dite jsem mela Didymos velmi jemny zakar a ackoliv doma v zime netopime a oba jsme se synem byli nalehko, byli jsme splaveni jak kone, takze bych byla rada, pokud je neco lehciho. Na druhou stranu za nej nechci davat moc penez. Kamaradka rikala, at zkusim Vatanai, ze je levny. Nevite, jestli je tenci nez ten Didymos? A potrebovala bych poradit i s optimalni delkou. Poprve jsem se ridila tabulkou Didymos a po uvazani ditete jsem ty cipy jeste musela znovu obtocit a zauzlovat kolem sebe, abych si na ne neslapala. Jak dlouhy satek prosim potrebuju, kdyz merim 168 cm a vazim tak 60 kg a vazat chci kriz s kapsou s deckem nalezato. Diky...
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    za polstarovym valem ticho! bojim se nakouknout!.))
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    tak dobrodruzo pokracuje. vcera usl za chvil a knoural trikrat v noci chvili, dnes usl po 5 min knourani v 19.55, v 20.07 se vzbudil a od te doby knoura. prelejza polstarovej val z rohu postele, spi ve velky, kde me pak teda vidi.. kdyz leze k okraji postele, vratim ho zas do rozku. prvni dny to bylo dobry, ze nelez pres polstar a nevidel me. asi budu muset nakonec dat do bytu postylku a skovavat se za skrin nebo do kk, aby me nevidel..
    ted uz byl chvili ticho, ale zvedla jsem se a nakoukla za val, zbystril to a zas je rev
    MIKA
    MIKA --- ---
    ja ted ctu: Varovne signaly ockovani a je mi z toho hodne zle :(... autorka - Strunecka
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    TABBY: aha, ještě vůbec nic, teprv se rozhoupávám ... díky
    TABBY
    TABBY --- ---
    LAMIA: Web rozalia mas prostudovanej?
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    omlouvám se, určitě se to řešilo dlouhosáhle ve všech diskusích, ale nenašla jsem žádný pořádný odkaz.

    máte typ na nějaké dobré čtení na téma očkování, jeho alternativy, homeopatické očkování apod?
    mám knížku doba jedová a toť vše. díky
    BONIE
    BONIE --- ---
    TABBY: já si zas myslím, že právě některé dítě potřebuje jakoby v tom spaní pomoct a jiné ne.. kvalitní spánek nejlépe v kuse je podle mě prospěšný a já to beru i tak, že naučit je to bez "zlozvyku" budit se je dobré nejem pro mě, ale taky hlavně pro ně..
    TABBY
    TABBY --- ---
    Tak u nas na nocni spani pomohl vek. Od 20 mesicu spi mala celou noc.
    Na vyrvani jsem nemela moral, a kdyz to tak zpetne hodnotim, jsem za to rada.
    (Vzhledem k tomu, ze starsi dite spalo celou noc od 3 tydnu veku, dospela jsem k nazoru, ze je kazdy jiny, a nema smysl to drtit...)
    BONIE
    BONIE --- ---
    MIKA: my teda spíme pořád v jedné místnosti, ráno si ho berem ještě na dospání do postele, jen jsme si vyměnili strany, abych nespala hned u postýlky.. na vlastní pokoj nejsem ještě psychicky připravená :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam