• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISKontaktní rodičovství - attachment parenting
    ADD
    ADD --- ---
    LAMIA: Dobře udělaná hacka se využije dlouho, vždyť je to vpodstatě taková látková houpačka. :-)
    A já děkuju za odkaz na ty fler hacky, asi si objednám tu merino vložku, jen tak jako kobereček. Merino u nás frčí, tohle zpracování jsem neznala.
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    ADD: diky
    merino ma ta od pecha-pise merino vlozka, ta druha asi taky kdyz pise ovecku, jestli to chapiu dobre:)
    takze nejaky zasadnejsi rozdil v cvockach a zavazovackach neni? nebo nejake pech vychytavky?

    me je taky sympaticka vic ta homemade

    a jak jsme pochopili hacka se da pouzivat min do 9mesicu.

    mala je jako doma v satku, ted prisel obri uspech na usinani staricke kolibky na chalupe, takze verim v uspech hacky na doma...
    ADD
    ADD --- ---
    BEBERA: V osmi týdnech? To by se skoro nikomu nevyplatilo ji pořizovat, kdyby nešla používat déle než dva měsíce, ne?
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    LAMIA: Vydrzi ti tam dcera? Syna jsme do hacky v tomhle veku uz nedavali, protoze by z ni vylezl/vypadl...
    ADD
    ADD --- ---
    LAMIA: Já bych brala tu s podložkou. Merino podložka je skvělá věc. Také nemám ráda materiály, které Pech používá, jsou pro kojence zbytečně hrubé.
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    ahoj, mate zkusenosti ci neresil se tu rozdil mezi hackami? mam nabidku z druhe ruky od pecha - babyvak na tkanicky a druhou odtud http://www.fler.cz/puskvorec na patentky s ovci podsadkou jako ta od pecha... je v nich jeste nejaky zasadnejsi rozdil? ... ta od pecha je cervena coz ma vic evokovat delohu. ale holce uz je 8t, takze nemyslim, ze by to melo byt zasadni pro vyber uz...diky za rady
    TULENI
    TULENI --- ---
    dovolim si hodit odkaz na mikcu co jsem sila pro ID Monia a jejiho kloucka..mozno nosit s prckem i bez:)
    [ MONIA @ Šijeme dětem ]
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    EWICZZZKA: moje dcera ze zacatku v kocarku jenom rvala, stacilo ji do nej dat a uz byl ohen na strese - manduca mi v prvnich dvou mesicich zachranila dusevni zdravi :-) ale pak jsme se prestehovali na venkov a zacli jezdit po sterkovych drncacich cestach a jako zazrakem byl kocarek nahle ok, dokonce se v nem naucila usinat (pac ve dne v postylce neusne). takze ja bych jeste pred sportakem zkusila par terennich vyjizdek, jestli to treba nezabere...


    EWICZZZKA: autosedacka byla taky fajn, je to dalsi misto kde je dodnes schopna spolehlive usnout (autem jezdime skoro denne - to je ta vesnice). obcas jsem ji pouzivala jako nouzove uspavadlo, kdyz uz proste jinde nezabrala, ale jinak jsem se snazila aby v ni moc casu netravila
    KATIA
    KATIA --- ---
    ORIKA: taky mi přišlo podezřelé, takže moc díky za ujištění.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    KATIA: chicco nebrat, ti nemají s ergo nosítkama nic společnýho :)
    KATIA
    KATIA --- ---
    TAPINA: dík, chtěla jsem se jenom ujistit, že neplaším. zkusíme nějaké z doporučených ;-)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KATIA: No podle těch fotek jo. Kolena by mělo mít výš, než zadek.
    KATIA
    KATIA --- ---
    prosím, zkušené nosičky - kamarádka nám půjčila toto: http://www.slune-cz.cz/nosic-chicco-you-me/
    já jsem přesvědčená, že je to blbě, že v tom to dítě moc visí... pletu se? dík
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    KATIA
    KATIA --- ---
    INUSHKA: podpořím tě, mám to stejně, merino je mi nepříjemné, ne že bych vyloženě trpěla, ale nebudu to už kupovat...
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    ADD: Ha, to zní dobře. Děkuju za tip.
    MONIA
    MONIA --- ---
    ADD: no vida :) nejak jsem po tom nepátrala,ale tak možná tip pro inushku:)
    ADD
    ADD --- ---
    MONIA: Tahle verze v dětském existuje, na mmb jsou co chvíli - 50% bavlna (spodní vrstva), 50% merino.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    BEBERA: zkusila bych vázat a pak dávat, jde to , dělala jsem to s každou několik měsíců...ano, nandání dítěte pár vteřin trvá, asi mu to není příjemné, ale mě obě děti jako malé dycky chvilku v šátku ječely než se tam usadily, takže jsem to nijak neřešila
    MONIA
    MONIA --- ---
    INUSHKA: to je hodně pitomé, u nás v obchodě si lidi s podobným problémem kupovali Devold...je todrahé jak potvora,ale údajně to má ze spodu nějakou jinou vrstvu,která to nedělá...ale netuším jestli mají i dětské oblečení
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam