• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISKontaktní rodičovství - attachment parenting
    KACHNIK
    KACHNIK --- ---
    SPIRALOID: video odstraněno?
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    a ještě jeden o kojení....
    Proč kojit své dítě (krátký film UNIPA) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=ofEI-n36WQ8&feature=youtube_gdata_player
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    nový krátký film o nošení dětí....
    Nošení dětí v šátku (krátký film UNIPA) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=jQSpbAxeZyk&feature=youtube_gdata_player
    BONIE
    BONIE --- ---
    prosím vás nemáte nějaké tipy na dobré semináře o výchově v duchu Naomi Aldort apod.?
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    chci se zepta, cim patlate deti pokud nepouzivate opalovaci kremy. Vim o kokosovem oleji ale myslim, ze stejne funguje i madlovy .. a? vite, pouzivate? diky
    BONIE
    BONIE --- ---
    NABIS: jo asi to tak bude.. já to tady mám prostě spojené s dětstvím, tak možná proto..
    NABIS
    NABIS --- ---
    BONIE: Urcite je kojeni takova neviditelna pupecni snura a jsme na sve deti porad napojene. Ostravsky vzduch dobre znam a kdyz jsem tam byla naposled mela jsem pocit, ze mi mlika hodne ubylo.
    BONIE
    BONIE --- ---
    no je to pro mě fakt záhada, jak to funguje.. někdy se mi spustí mlíko a já už vím, že se dcerka bude budit :) ale proč se mi samovolně spouští hlavně, když jsem u našich, tak to nevím :) asi dobrý ostravský vzduch :D
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    Mne se dnes spustilo při mazleni se starším, ktery uz se skoro rok nekoji
    NABIS
    NABIS --- ---
    BONIE: Mne se obcas spusti, kdyz Maruska dlouho spi a zacnu se o ni s nekym bavit, to se mi prihodilo tento vikend, ale neni to pravidlo, spise je to nahodne nebo jsem to tolik nepozorovala.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    Mne se dnes spustilo před testem z Nauky o materiálech...a pak v chemicke laboratori...
    BONIE
    BONIE --- ---
    je to sice dotaz mimo téma úplně, ale hrozně mi to vrtá hlavou :) nepozorujete nějaké souvislosti v tom, kdy a kde se vám samo spouští mléko? normálně se mi to stává třeba když přijedu odněkud k dětem, když přijdu k postýlce, děti se budí a tak, ale teď zjišťuju, že nejvíce mě to "postihuje" když přijedu domů - jako k rodičům.. to je každou chvíli prostě.. vysvětluju si to nějakým asi citovým poutem k rodné hroudě nebo tak.. máte to někdo podobně? :) sorry za divný dotaz, ale přijde mi to zvláštní :)
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    Mám dotaz - nebudete se někdo výhledově zbavovat nějakého šátku (se kterým jste byli spokojení)? Ideálně tak do října/listopadu.
    SHARIE
    SHARIE --- ---
    KATIA: My jsme nechavali Anicku v posteli, ale zbuchla nam:( ty nervy nestoji za to, takze ted ji uspim v posteli a pak prendam do postylky se spruslema. Kdyz jdeme spat, vezmu ji zpet do postele. V noci leze nastesti minimalne.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    KATIA: postel oblozit polstari.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    KATIA: mame to ted stejne, polstar v 8m uz preleze jak nic, takze kdyz tam nejsem, oblozim prechod mezi postylkou a velkou posteli dvema perinami a doufam, ze ho to zbrzdi alespon do te doby, nez vyda nejaky zvuk a vyzvednu ho. Rikam si, ze az si poradi s mzikovym prelezenim velke periny, bude uz natolik schopny, aby z postele slezl sam vzorne po nohach. Spis mam strach, ze prepadne pres zabradli detske postylky, uz ted je to jen tak tak...
    MALKE
    MALKE --- ---
    TAPINA: jo, kolik dětí, tolik chutí:-)
    KATIA
    KATIA --- ---
    SPIRALOID: jj, chůvička je, zátarasy musíme promyslet, máme tu schodů hodně a tak blbě.... každopádně díky, taky jsem o tomto už přemýšlela. ale kam s postelí a plnejma krabicema pod ní, no...
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    KATIA: tak zavírat dveře a nechávat zapnutou chůvičku. u matrací na zemi máš jistotu že nespadne. a na schodiště pořídit zábranu, stejně se bez ní asi neobejdete...
    KATIA
    KATIA --- ---
    SPIRALOID: tak to u nás by vylezl rovnou na schodiště... koukám, že ještě budu muset řešit zátaras dveří z venku :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam